Zmniejszanie warg sromowych laserem Gliwice

Lekarze wykonujący zmniejszanie warg sromowych laserem w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa zmniejszanie warg sromowych w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

lek. Bożena Klimczyk

ginekolog-położnik

w Centrum DER-MED Katowice

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)

Zmniejszanie warg sromowych laserem Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zmniejszanie warg sromowych laserem w 3 placówkach w Gliwicach. Najniższa cena wynosi 3200 zł w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna, najwyższa to 3590 zł, natomiast średni koszt to 3330 zł.

Ile kosztuje zmniejszanie warg sromowych laserem w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zmniejszanie warg sromowych laserem w Gliwice placówkach:

Posiadamy również ofertę w 15 innych miastach. Sprawdź ceny zmniejszanie warg sromowych laserem w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszanie warg sromowych laserem w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat zmniejszanie warg sromowych laserem