Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54 (25 km od Gliwic)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  414 opinii

Bardzo dobra opieka lekarska, Bardzo dobra i miła opieka pielęgniarska. Bardzo dobra i zawsze uśmiechnięta obsługa na recepcji. Opieka na medal i to złoty 😀 ~ Dariusz

 • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 8000 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 20000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 20000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 200 zł

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w AVIMED

9,2 / 10
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

9,1 / 10

Powiększanie piersi Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Gliwicach na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 8000 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 32000 zł (powiększenie piersi z jednoczesną mastopeksją).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi
  Katowice, Brzozowa 54
  powiększanie piersi całkowite

  od 20000 zł
  do 25000 zł

  Gliwice, Piłsudskiego 9

  od 20000 zł
  do 20000 zł

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi
  Katowice, Brzozowa 54
  powiększanie piersi całkowite

  od 20000 zł
  do 25000 zł

  Gliwice, Piłsudskiego 9

  od 20000 zł
  do 20000 zł

 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową
  Katowice, Brzozowa 54
  1 pierś - 8 000 zł dwie piersi 14 000 zł

  od 8000 zł
  do 14000 zł

 • Powiększenie piersi z jednoczesną mastopeksją
  Gliwice, Piłsudskiego 9

  od 32000 zł
  do 32000 zł

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Powiększenie piersi to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, który przeprowadza się z wykorzystaniem implantów piersiowych (okrągłych lub anatomicznych), za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej pacjentki (tłuszcz pobrany z innych okolic ciała) a także poprzez zabiegi wstrzyknięcia do piersi specjalnej substancji wypełniającej. Zabiegi takie przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. W przypadku wszczepienia implantów lekarz wykonuje cięcie pod pachą, wokół otoczki piersiowej lub w fałdzie podpiersiowym. Wybór techniki operacyjnej zależy od lekarza, a także od wcześniejszych ustaleń z pacjentką.

Zwiększyć rozmiar biustu u gliwickich chirurgów plastycznych

Na operacje powiększenia biustu można udać się do Gabinetu Chirurgii Plastycznej lek. med. Danuta Pawlik-Knapik, mieszczącego się w Gliwicach. Powiększenie piersi przeprowadzane jest tutaj za pomocą implantów anatomicznych lub okrągłych. Ponadto z innych operacji plastycznych biustu przeprowadzane jest również podniesienie obwisłych piersi, zmniejszenie piersi zbyt dużych oraz korekcja wciągniętych brodawek sutkowych.

Gliwickim lekarzem, zajmującym się zabiegami powiększania piersi, jest lek. med. Teresa Barnat-Wiśniewska, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1980 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia od 1991 roku), posiadająca doświadczenie, z przeprowadzania zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, zdobyte na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich. W praktyce lekarskiej, oprócz powiększania piersi, wykonuje także zabiegi plastyczne z zakresu plastyki brzucha, korekcji nosa, powiek i małżowin usznych a także korekcji wad wrodzonych twarzy i kończyn.

Powiększanie piersi jest oferowane również przez lek. med. Marka Paula, chirurga plastycznego, posiadającego tę specjalizację od 2013 roku. Przyjmuje on swoje pacjentki na terenie Bytomia (21 km od Gliwic). Z zakresu chirurgii piersi (nie tylko powiększanie, ale także symetryzacja, podnoszenie i rekonstrukcje po mastektomii) lekarz ten odbył zagraniczne szkolenie w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Harvard - Beth Israel Deaconess Medical Center w Bostonie (Stany Zjednoczone, 2014 rok). W operacjach powiększania biustu stosuje nie tylko implanty piersiowe, ale także system BRAVA, poprzez który modeluje kobiece piersi za pomocą autologicznego przeszczepu tkanki tłuszczowej pacjentki.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…