Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo Gliwice i okolice

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gliwic. Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo można przeprowadzić m.in. w INTER-MED w Będzinie (32 km od Gliwic) w cenie 21500 zł lub w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (25 km od Gliwic) gdzie cena za rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo wynosi 21500 zł. W wymienionej placówce rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo wykonuje chirurg plastyczny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54 (25 km od Gliwic)
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  388 opinii

Zabieg przeprowadzony bez komplikacji, minął dopiero miesiąc a ja schudłem już 16 kg. Zdecydowanie polecam ten zabieg wszystkim, którzy cierpią na nadwagę lub ewentualnie mają jakiekolwiek wątpliwości ~ Paweł W (Resekcja żołądka laparoskopowo, dr n. med. Grzegorz Kowalski)

  • Resekcja żołądka laparoskopowo 21500 zł
dr n. med. Grzegorz Kowalski

dr n. med. Grzegorz Kowalski

chirurg ogólny, bariatra

Dr n. med. Grzegorz Kowalski posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie chirurgii małoinwazyjnej i laparoskopowej. Specjalizuje się między innymi w operacjach bariatrycznych, takich jak rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja chirurgiczna 200 zł

Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Gliwic - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w 2 placówkach w Gliwicach. Najniższa cena wynosi 21500 zł w Klinika Chirurgii Mazan, najwyższa to 21500 zł, natomiast średni koszt to 21500 zł.

Ile kosztuje rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w najbliższej odległości od Gliwic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Gliwic:

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w innych miastach.

Więcej na temat rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…