Usunięcie macicy Gliwice i okolice

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie macicy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gliwic. Usunięcie macicy można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (23 km od Gliwic) w cenie 6000 zł lub w KOWALIKmedica w Lublińcu (42 km od Gliwic) gdzie cena za usunięcie macicy wynosi 4000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie macicy najbliżej Gliwic - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą usunięcie macicy najbliżej Gliwic na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za usunięcie macicy przezpochwowe z plastyką krocza / pochwy natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 7000 zł (usunięcie macicy przezpochwowe z plastyką krocza / pochwy).

Ile kosztuje usunięcie macicy w najbliższej odległości od Gliwic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie macicy najbliżej Gliwic:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen usunięcie macicy najbliżej Gliwic

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie macicy w innych miastach.

Więcej na temat usunięcie macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…