Miesiąc dla zdrowia z Globiana Medical Center

Gastroskopia, kolonoskopia, histeroskopia czy leczenie hemoroidów - to tylko nieliczne z zabiegów i badań, które można wykonać w Globiana Medical Center.

Zapraszamy do udziału w naszych webinarach, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat każdego w tych tematów.

Inne placówki w pobliżu Gliwic

Medix

Będzin, ul. Kościuszki 6 (32 km od Gliwic)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  457 opinii
  • USG Doppler żył 200 zł
  • USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych 200 zł
  • USG Doppler aorty i tętnic biodrowych 200 zł
  • USG Doppler naczyń jamy brzusznej z konsultacją 250 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 200 zł

Lekarze wykonujący badania USG Doppler w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 23 różnych placówkach.

lek. Jakub Gęborski

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

w Medix

9,7 / 10
dr n. med. Maciej Cebula

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Oskar Bożek

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Bartosz Kokoszka

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Anna Krzywda

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Łukasz Pawełek

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Aleksander Czajka

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog

w Poliklinika Doktora Bessera

lek. Aleksandra Miziniak - Chmielewska

neurolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Jakub Kufel

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

Badania USG Doppler Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler w Gliwicach na podstawie cenników z 23 placówek. Najniższa cena to 100 zł za USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 329 zł (USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych).

Ile kosztuje badania USG Doppler w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen badania USG Doppler w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 58 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

Badania USG Doppler w Gliwicach - gdzie najlepiej?

USG Color Doppler jest podstawowym badaniem w diagnostyce układu krążenia. Dzięki przystawce dopplerowskiej, która wykorzystuje zmiany długości fal ultradźwiękowych, odbitych od poruszających się krwinek, możliwy jest pomiar przepływu krwi. Celem badania jest analiza wydolności układu żylnego i tętniczego. Bezbolesne i małoinwazyjne badanie jest wskazane do wykonania w przypadku bólu w kończynach dolnych, ich obrzęków i zmian w zabarwieniu skóry nóg, jak również do monitorowania leczenia naczyń obwodowych czy układu żylnego, np. po leczeniu zakrzepicy żył głębokich i powierzchownych.

Badania naczyniowe techniką USG Doppler w Gliwicach

Badania USG Doppler oferuje Pracownia USG, należąca do struktur Przychodni Brackiej Gliwice. Działająca w ramach Fundacji Unia Bracka jednostka realizuje badania przepływowe kończyn dolnych w układzie tętnic i / lub żył, badania przepływowe aorty i naczyń miednicy oraz USG Doppler naczyń szyjnych i układu tętnic i / lub żył. Pozostałe badania obejmują m.in. USG narządów wewnętrznych, USG transwaginalne i położnicze oraz narządu ruchu. W strukturze Przychodni, oprócz diagnostyki ultrasonograficznej, znajduje się również Pracownia RTG, EKG i UKG.

Badania obrazowe USG oraz leczenie chorób wewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń układu krążenia, w ramach prywatnej praktyki lekarskiej wykonuje dr n. med. Łukasz Szczygieł, specjalista chorób wewnętrznych i specjalista angiologii. W swojej działalności wykonuje szeroki zakres badań naczyniowych USG Color Duplex Doppler, m.in. układu wrotnego w diagnostyce marskości wątroby, kapilaroskopii czy fotopletyzmografii. Certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne, posiada kwalifikacje w zakresie leczenia żylaków i pajączków naczyniowych oraz zastosowania wewnątrzżylnej metody leczenia żylaków (EVLT i RF). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Angiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Badanie USG Color Doppler żył i tętnic kończyn górnych oraz dolnych i badania przepływowe wykonują lekarze Poradni Naczyniowej NZOZ Medi-Spatz. W ramach jednostki świadczone są konsultacje lekarskie oraz kompleksowe leczenie nieoperacyjne żylaków (skleroterapia), usuwanie pajączków i naczynek (termokoagulacja), z możliwością nabycia produktów kompresyjnych. W strukturach placówki działa ponadto Poradnia leczenia obrzęków limfatycznych, a jej ofertę stanowi m.in. kompleksowa terapia obrzęków limfatycznych z szerokim zakresem masaży.

Pacjenci szukali zabiegu badania usg doppler w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat badania USG Doppler

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…