Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54 (25 km od Gliwic)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  414 opinii

Na efekty trzeba jeszcze poczekać, natomiast już widać że nos jest krótszy i prosty, implanty piersi żony są świetne idealnie dobrane, pełen sukces ~ Tomasz, Paulinka (Totalna korekcja nosa, lek. Zbigniew Mazan)

  • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 10000 zł
  • Operacja nosa kostnego od 16000 zł
  • Operacja nosa porozszczepowego od 16000 zł
lek. Zbigniew Mazan

lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

Dr Zbigniew Mazan jest światowej klasy specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej. W swojej klinice w Katowicach wykonuje szereg zabiegów, w tym operacje plastyczne nosa.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 200 zł
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

AVIMED

Katowice, ul. Gliwicka 159 (22 km od Gliwic)
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  458 opinii

Wszystko przebiegło bardzo dobrze, bez komplikacji ~ Joanna D. (Totalna korekcja nosa, lek. Zbigniew Łucki)

  • Totalna korekcja nosa od 7000 zł
  • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 4000 zł
  • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej od 5000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Lekarze wykonujący operacje plastyczne nosa w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna nosa w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w AVIMED

9,2 / 10
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

9,1 / 10

Operacje plastyczne nosa Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Gliwicach na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 20000 zł (operacja nosa porozszczepowego).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Operacji plastycznej nosa poddają się najczęściej osoby, które nie są zadowolone z jego kształtu lub rozmiaru. Zabieg taki wykonuje się w celu poprawy wyglądu całej twarzy. Na korekcję nosa udać się mogą wyłącznie osoby z dobrym ogólnym stanem zdrowia i prawidłowymi wynikami podstawowych badań laboratoryjnych. Zwykle procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym, a pełna rekonwalescencja, w zależności od rozległości zabiegu, wynosi od 14 do 21 dni. Całkowite rezultaty plastyki nosa widoczne są po kilkunastu tygodniach od operacji.

Operacyjna poprawa wyglądu nosa w Gliwicach

W Katowicach, które znajdują się około 29 kilometrów od Gliwic, plastykę nosa wykonać może lek. med. Aleksandra Wolnicka, specjalistka chirurg plastyczny i ogólny. Doświadczenie zawodowe zdobywała na Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Przeprowadzić może korekcję przegrody nosa, plastykę czubka nosa, skrócenie nosa oraz całkowitą korekcję nosa w części chrzęstnej i kostnej. Udać się do niej można także na wycięcie nowotworu nosa z plastyką płatową lub wolnym przeszczepem.

Korektę nosa w Katowicach w swojej ofercie ma również dr n. med. Marcin Sierociński, specjalista chirurg plastyczny. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Św. Kamila w Tarnowskich Górach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Przeprowadza zarówno korekcję nosa w części chrzęstnej, jak i kostnej. Udać się do niego można również na inne zabiegi chirurgii plastycznej twarzy, w tym na plastykę chirurgiczną powiek dolnych i górnych, jego oferta obejmuje ponadto operację plastyczną odstających małżowin usznych, podniesienie brwi oraz zabiegi naprawcze powiek i oczodołu.

W Tarnowskich Górach, które znajdują się około 25 kilometrów od Gliwic, operacje plastyczne nosa przeprowadza lek. med. Danuta Pawlik-Knapik, specjalistka z zakresu chirurgu plastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Udać się do niej można na korekcję nosa siodełkowatego z przeszczepem kości oraz na korekcję nosa w części chrzęstnej i kostnej. Wykonać może także operację plastyczną powiek dolnych i górnych, plastykę odstających małżowin usznych oraz lifting chirurgiczny twarzy i szyi.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…