MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący plastyka pochwy w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa plastyka pochwy w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

9,0 / 10
dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

Plastyka pochwy Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka pochwy w 7 placówkach w Gliwicach. Najniższa cena wynosi 3000 zł w EsteDerm, najwyższa to 6500 zł, natomiast średni koszt to 4500 zł.

Ile kosztuje plastyka pochwy w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka pochwy w Gliwice placówkach:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka pochwy w innych miastach.

Plastyka pochwy w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w EsteDerm Gabinet zabiegowy w EsteDerm

Plastyka pochwy to chirurgiczny zabieg, którego celem jest usunięcie zarówno wad wrodzonych, co dotyczy przegród utrudniających współżycie, jak i częstych defektów poporodowych w postaci m.in. blizny po nacięciu krocza, czy zespołu luźnej pochwy. Zabieg ma na celu przywrócenie prawidłowego wyglądu i poprawienie funkcji narządu, poprawiając jakość współżycia i zapobiegając infekcjom. Podczas tego typu procedur możliwe jest również odtworzenie ciągłości błony dziewiczej. Zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej wykonuje lekarz ginekolog.

Waginoplastyka – zabiegi w Gliwicach

Poprawą wyglądu i funkcji narządów intymnych zajmują się specjaliści Gabinetu Medycyny Estetycznej i Ginekologii Dag-Med, a panel zabiegów ginekologii estetycznej obejmuje m.in. plastykę przedsionka pochwy, plastykę krocza oraz szereg procedur, związanych z korekcją sromu (wybielanie, odmładzanie warg sromowych większych i skóry sromu, labioplastyka). Plastykę pochwy łączy się tu ponadto z augmentacją punktu G oraz plastyką łechtaczki. Ofertę placówki uzupełniają procedury z zakresu ginekologii onkologicznej (biopsja aspiracyjna endometrium jamy macicy, biopsja zmian sromu z badaniem histopatologicznym).

Korekcja poporodowych uszkodzeń pochwy, rewitalizacja i laserowe jej obkurczanie a także „lifting” pochwy  laserem frakcjonowanym MonaLisa Touch to procedury, jakie proponuje lek. med. Dawid Serafin. Specjalista ginekologii i położnictwa, specjalizuje się w zakresie laserowej ginekologii estetycznej oraz wypełnień i rewitalizacji okolic intymnych przy użyciu kwasu hialuronowego. Jest jednocześnie ekspertem firmy ITP SA, zajmującej się dostarczaniem produktów dla ginekologii estetycznej, i lekarzem, przeprowadzającym szkolenia w tym zakresie.  

Plastyka pochwy i krocza jest częścią oferty Gabinetu Ginekologiczno-Położniczego lek. med. Wojciecha Mleczki w Zawierciu, a procedury obejmują plastykę przedniej ściany, plastykę tylnej ściany oraz plastykę krocza. Opcją jest także zastosowanie siatek polipropylenowych do wzmocnienia poszczególnych części narządu rodnego, co obejmuje również leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu (zabiegi TVT, TOT). Zabiegi są wg wskazań realizowane jednoczasowo lub oddzielnie, w znieczuleniu ogólnym, miejscowym lub dożylnym i trwają około 30-90 minut. Ofertę stanowi również laserowe zwężanie i rewitalizacja pochwy oraz labioplastyka. 

 

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…