Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gliwice

Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący powiększanie ust kwasem hialuronowym w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 12 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 20 różnych placówkach. Usługa powiększanie ust kwasem w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Monika Mazur

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w TOP CLINIC DER-MED

10 / 10
lek. Krystyna Lubelska

specjalista dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Skin Laser Lubelscy - Katowice

10 / 10
lek. Natalia Sajdak

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Besser Estetyczna, Poliklinika Doktora Bessera

lek. Kamila Kansy

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Arena Medical

lek. dent. Marlena Blukacz

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Medyczne Severux

lek. Elżbieta Wawrzynek

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Medyczne Severux

lek. dent. Marlena Biel

stomatolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. dent. Jakub Roszewski

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Medyczne Severux

dr n. med. Irmina Ranosz-Janicka

dermatolog

w TOP CLINIC DER-MED

lek. Gabriela Bubel-Jankowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, anestezjolog

w TOP CLINIC DER-MED

dr n. med. Alina Skrzypek-Salamon

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Skin Clinic

lek. Hiacynta Kwiatkowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Skin Clinic

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 20 placówkach w Gliwicach. Najniższa cena wynosi 800 zł w VITALEA CLINIC, najwyższa to 1340 zł, natomiast średni koszt to 1024 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym w Gliwice placówkach:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Kwas hialuronowy jest doskonale znany wszystkim osobom korzystającym z usług klinik medycyny estetycznej. Preparaty na bazie kwasu hialuronowego są, tuż obok toksyny botulinowej, najchętniej wybierane przez pacjentów. Nic dziwnego – kwas hialuronowy w szybki, bezpieczny, a co najważniejsze, skuteczny sposób pozwala poprawić urodę, a zabiegi wykonywane za jego pomocą są zaliczane do najmniej inwazyjnych z zakresu medycyny estetycznej.

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w każdym żywym organizmie. Ten chemiczny związek pełni rolę budulca tkanki łącznej. Jego głównym zadaniem jest wiązanie wody, poprzez co odpowiada za prawidłowe nawilżenie skóry. Nadaje naszej skórze jędrność i sprężystość, jednak po 25. roku życia jego stężenie stopniowo spada. W rezultacie skóra traci swoją sprężystość. Na szczęście naturalne ubytki można łatwo uzupełnić w gabinetach medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy doskonale sprawdza się jako wypełniacz zmarszczek, bruzd i ubytków tkanek, ale jego zastosowanie jest znacznie szersze.

Powiększanie ust - jeden z najchętniej zabiegów medycyny estetycznej

W trakcie rozmowy z drugą osobą skupiamy uwagę na jej ustach. Pełne, symetryczne i kształtne, mają ogromne znaczenie dla postrzegania całej twarzy. Kiedy mężczyźni wymieniają, na co zwracają uwagę u kobiet, często w pierwszej kolejności podają właśnie wargi. Nic więc dziwnego, że zabiegi powiększania ust są tak popularne wśród pacjentów klinik medycyny estetycznej w całej Polsce i na świecie. Za pomocą kwasu hialuronowego można nie tylko powiększyć usta, ale też je wymodelować, nadać kształt czy zniwelować ich asymetrię. Ponadto dzięki zastosowaniu wypełniaczy możliwe jest uniesienie kącików, przywrócenie odpowiednich proporcji pomiędzy wargami oraz odtworzenie granicy pomiędzy czerwienią wargową a skórą.

Które kliniki w Gliwicach oferują powiększanie ust?

Sala operacyjna w Centrum Lekarskie Alfa Sala operacyjna w Centrum Lekarskie Alfa

Ważne jest, aby zabieg powiększania ust nie opierał się wyłącznie na zwiększeniu ich objętości. Dobry lekarz skupi się na dostosowaniu kształtu i rozmiaru ust do twarzy. Tacy specjaliści pracują, między innymi, w klinikach Arte Clinic i Derma Point w Gliwicach.

Cena powiększania ust uzależniona jest od ilości wykorzystanego preparatu. Klinika Arte Clinic oferuje zabiegi w cenie od 600 zł do 1100 zł. Standardowo w placówce wykonuje się zabiegi z wstrzyknięciem 0,5 ml lub 1 ml. Klinika oferuje powiększanie, modelowanie i nawilżanie ust.

Ceny w klinice Derma Point zaczynają się od 900 zł. Oferta tej placówki obejmuje powiększanie ust, korekcję asymetrii, nawilżanie ust oraz podniesienie kącików. Ponadto w klinice wykonuje się zabiegi poprawy konturu rynienki nosowo-wargowej.

Przed zabiegiem powiększania i modelowania ust niezbędne jest odbycie konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. Ceny takiej wizyty wahają się w Gliwicach od 100 do 130 zł.

Kwas hialuronowy jest z pewnością najchętniej wybierany przez pacjentów pragnących powiększyć i wymodelować usta, ale medycyna estetyczna zna jeszcze inne rozwiązania. Usta można powiększyć za pomocą własnej tkanki tłuszczowej lub chirurgicznie. Chociaż w samych Gliwicach nie są wykonywane tego rodzaju zabiegi, to oferują je kliniki w pobliskich miastach – w Katowicach, Raciborzu czy Będzinie.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Jastrzębie-Zdrój, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…