Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący obrzezanie w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa obrzezanie w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez urologa.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Paradysz

chirurg ogólny, urolog, urolog dziecięcy

w AVIMED

9,0 / 10
dr n. med. Jan Kawecki

chirurg ogólny, urolog

w NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego

9,0 / 10
lek. Mateusz Marcinek

urolog

w Centrum Lekarskie Alfa

Obrzezanie Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą obrzezanie w Gliwicach na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 700 zł za obrzezanie całkowite natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 2600 zł (obrzezanie całkowite).

Ile kosztuje obrzezanie w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi obrzezanie w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen obrzezanie w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny obrzezanie w innych miastach.

Obrzezanie w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Obrzezanie to zabieg usunięcia fragmentu lub całości napletka, a podstawowym wskazaniem do jego wykonania jest stulejka. Zwężoną skórę, pokrywającą żołądź prącia, wycina się okrężnie i zszywa. Procedura przeprowadzana jest w trybie ambulatoryjnym, w znieczuleniu miejscowym i wymaga około dwutygodniowej rekonwalescencji oraz absencji seksualnej w ciągu najbliższego miesiąca od zabiegu. Postępowanie pozabiegowe wymaga od pacjenta codziennej procedury odkażającej oraz restrykcyjnej higieny miejsc intymnych.

Obrzezanie Gliwicach - gdzie można je przeprowadzić

Diagnostyką chorób układu moczowego u dorosłych i dzieci oraz leczeniem, w tym również zabiegowym w ramach małej chirurgii zajmuje się zespół urologów NZOZ Zdan-Med. Oprócz męskiej niepłodności, w ramach Poradni urologicznej prowadzi się leczenie schorzeń prącia, a pacjenci ze stulejką są kwalifikowani do zabiegu korekcji – częściowego lub całkowitego obrzezania. Ponadto ofertę chirurgiczną jednostki stanowi plastyka wędzidełka prącia oraz elektrokoagulacja polipów cewek i kłykcin kończystych. Poradnia świadczy pełen zakres wizyt wraz z badaniami oraz dodatkowymi usługami m.in. w zakresie problematyki seksuologicznej.

W diagnostyce i leczeniu chorób, przenoszonych drogą płciową, w chirurgii prącia oraz chirurgii jąder specjalizuje się NZOZ Urologiczno-Andrologiczny Urogen w Tarnowskich Górach. Ofertę zabiegów w zakresie męskich narządów płciowych stanowi m.in. plastyka stulejki, obrzezanie, usuwanie guzków żołędzi i wycięcie skróconego wędzidełka. Pozostałe procedury obejmują jądra, najądrza, prostatę i cewkę moczową, a świadczenia realizowane są w znieczuleniu miejscowym i ogólnym. Placówka, która swoją działalność prowadzi od 1992 r. oprócz urologii, zajmuje się profesjonalną andrologią, immunoterapią oraz terapią za pomocą autoszczepionek.

Choroby narządów płciowych leczy również lek. med. Jan Wilczek, specjalista chirurgii ogólnej i specjalista urolog FEBU, który posiada kwalifikacje zawodowe w zakresie en­do­uro­lo­gii i urologii on­ko­lo­gicz­nej. W ramach świadczeń wykonuje. drobne zabiegi uro­lo­gicz­ne, w tym operacje stulejki czy wy­dłu­ża­nia wę­dzi­deł­ka. Częścią jego praktyki są ponadto zaburzenia erekcji i przed­wcze­sny wytrysk oraz pro­fi­lak­ty­ka, dia­gno­sty­ka (włącznie z USG) i leczenie schorzeń układu moczowego. Lekarz jest członkiem Polskiego To­wa­rzy­stwa Uro­lo­gicz­nego i Eu­ro­pej­skiego To­wa­rzy­stwa Uro­lo­gicz­nego.

Pacjenci szukali zabiegu obrzezanie w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat obrzezanie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…