Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Gliwice

Lift Med

Rybnik, ul. Cegielniana 14 (23 km od Gliwic)
9,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  952 opinii
  • Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u kobiet od 2000 zł
  • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet metodą Burcha 5000 zł
  • Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u mężczyzn od 2000 zł
  • Konsultacja ginekologiczna 200 zł
  • Konsultacja urologiczna od 170 zł

Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach. Usługa leczenie nietrzymania moczu w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika, urologa i ginekologa.

lek. Bożena Klimczyk

ginekolog-położnik

w Centrum DER-MED Katowice

10 / 10
lek. Paweł Czerwik

ginekolog-położnik

w EsteDerm

10 / 10
lek. Rafał Olejnik

urolog

w Klinika Nova

9,8 / 10
dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

dr n. med. Dagmara Pluta

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gliwicach na podstawie cenników z 12 placówek. Najniższa cena to 200 zł za leczenie nietrzymania moczu BTL Emsella natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 8000 zł (leczenie nietrzymania moczu u kobiet wstrzyknięciami okołocewkowymi).

Ile kosztuje leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nietrzymania moczu (NTM) w innych miastach.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Kadra w Klinika Nova Kadra w Klinika Nova

Nietrzymanie moczu (inkontynencja) dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Schorzenie stanowi problem natury higienicznej i społecznej, bowiem często prowadzi do unikania kontaktów osobistych.W leczeniu schorzenia stosuje się zarówno metody zachowawcze, jak i operacyjne (klasyczne i nowoczesne, małoinwazyjne).

Leczenie osób z inkontynencją w Gliwicach – kto ma je w swojej ofercie

W Chorzowie, który znajduje się około 23 km od Gliwic, osobom zmagającym się z nietrzymaniem moczu pomocy udziela lek. med. Wioletta Szepieniec, specjalistka z zakresu ginekologii i położnictwa, która doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Drezdeńskiego w Görlitz (w Niemczech). Specjalizuje się m.in. w leczeniu wszystkich form nietrzymania moczu (np. wysiłkowego, mieszanego, spowodowanego obniżeniem narządów miednicy mniejszej i chorobami w jej obrębie, spowodowanego schorzeniami neurologicznymi). Przeprowadza zabiegi wszczepienia taśmy podcewkowej (taśmy beznapięciowej TVT lub TOT z polipropylenu), jej oferta obejmuje również operacje konwencjonalne, przezpochwowe, pomagające przy obniżeniu pęcherza moczowego.

Na leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Katowicach, które znajdują się około 28 km od Gliwic, udać się można do Gyncentrum Ginekologia Plastyczna, w którym świadczona jest szeroka gama usług z zakresu diagnostyki i leczenia NTM. Oferta ośrodka w tym obszarze obejmuje wstrzyknięcia okołocewkowe (iniekcja substancji wypełniającej Opsys), wstrzyknięcia toksyny botulinowej oraz wszczepienia taśm mini sling. Kobiety ,zmagające się z niekontrolowanymi wysiękami moczu poddać się w klinice mogą również zabiegowi z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch. Oferta placówki obejmuje ponadto  zabiegi ginekologii estetycznej, w tym powiększenie punktu G, lifting krocza nićmi Vaginal Narrower oraz zabieg odkrycia lub zakrycia łechtaczki (w przypadku, gdy jest ona zbyt schowana za fałdami skóry lub gdy jest ona zbyt wyeksponowana).

W Katowicach w swojej ofercie leczenie inkontynencji ma także dr n. med. Wojciech Szanecki, specjalista ginekolog i położnik, który specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu nietrzymania moczu. Jego oferta w tym zakresie obejmuje m.in. wszczepienie taśm mini sling, wstrzyknięcia toksyny botulinowej oraz wstrzyknięcia okołocewkowe. W leczeniu schorzenia wykorzystuje również laser MonaLisa Touch.

 

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…