Przeszczep włosów Gliwice

Szukasz placówki, w której można poddać się przeszczepowi włosów? Poniżej prezentujemy listę gliwickich klinik, które posiadają w swoich ofertach różnego rodzaju metody transplantacji włosów. Zapoznaj się z cenami poszczególnych zabiegów oraz opisami placówek. Nie zwlekaj i jeszcze dziś zapisz się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Lekarze wykonujący zabiegi przeszczepiania włosów w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa przeszczep włosów w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Michał Nycz

lekarz

w Skin Laser Lubelscy - Katowice

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)

Zabiegi przeszczepiania włosów Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi przeszczepiania włosów w Gliwicach na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 2500 zł za przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 4000 zł (przeszczep włosów FUE ARTAS System u kobiet).

Ile kosztuje zabiegi przeszczepiania włosów w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi przeszczepiania włosów w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi przeszczepiania włosów w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Przeszczep włosów FUE u mężczyzn
  Katowice, Kościuszki 229
  13 zł / 1 graft - przy ilości do 1000 graftów; 10 zł / 1 graft - przy ilości powyżej 1000 graftów

  od 3000 zł
  do 3000 zł

 • Przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn
  Katowice, Mickiewicza 14/2
  cena 12 zł za 1 graft;. Przeszczepia się również włosy na brodę

  od 2500 zł
  do 2500 zł

 • Przeszczep włosów FUE u kobiet
  Katowice, Kościuszki 229
  13 zł / 1 graft - przy ilości do 1000 graftów; 10 zł / 1 graft - przy ilości powyżej 1000 graftów

  od 3000 zł
  do 3000 zł

 • Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet
  Katowice, Mickiewicza 14/2
  cena 12 zł za 1 graft;

  od 2500 zł
  do 2500 zł

 • Przeszczep włosów FUE ARTAS System u mężczyzn
  Katowice, Kościuszki 229
  20 zł / 1 graft - przy ilości do 1000 graftów; 16 zł / 1 graft - przy ilości powyżej 1000 graftów

  od 4000 zł
  do 4000 zł

 • Przeszczep włosów FUE ARTAS System u kobiet
  Katowice, Kościuszki 229
  20 zł / 1 graft - przy ilości do 1000 graftów; 16 zł / 1 graft - przy ilości powyżej 1000 graftów

  od 4000 zł
  do 4000 zł

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi przeszczepiania włosów w innych miastach.

Zabiegi przeszczepiania włosów w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Nadmierne wypadanie włosów może być oznaką źle zbilansowanej diety, stresu czy używania niewłaściwych kosmetyków, jednak zdarza się, że podłoże tego problemu jest znacznie bardziej skomplikowane i trudne do wyleczenia. Gdy utrata włosów nie ustaje i zamienia się w łysienie, wówczas warto rozważyć przeszczep włosów. Zabieg ten jest z reguły stosowany w wyjątkowo ciężkich przypadkach i daje naprawdę dobre efekty.

Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Katowice Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Katowice

Dla kogo przeszczep włosów?

Do najczęściej występujących rodzajów łysienia zaliczamy łysienie plackowate, androgenowe oraz telogenowe. O ile w przypadku dwóch ostatnich typów problemu możliwe jest wdrożenie leczenia przyczynowego, łysienie plackowate zwykle leczy się jedynie objawowo - wszystko przez nie do końca jasną patogenezę schorzenia. Mimo iż utracone włosy mają szansę na ponowny wzrost, zbyt późno rozpoczęte lub niewłaściwe leczenie może spowodować nieodwracalne zmiany. W takiej sytuacji jedyną szansą na odzyskanie włosów jest przeszczep. W polskich klinikach z powodzeniem stosuje się takie metody transplantacji jak FUE, BHT czy SAFER. Zabiegom tym można poddać się m.in. w Gliwicach.

Gdzie na przeszczep włosów na Śląsku?

Sprzęt medyczny w Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Sprzęt medyczny w Dr Turowski - Hair Restoration Clinic

Derma Point jest w stanie zaproponować swoim pacjentom przeszczep włosów FUE u kobiet, jak i mężczyzn. Tę samą metodę transplantacji stosuje w katowickiej placówce DUO MEDICA dr n. med. Artur Sandelewski - chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Dodatkowo przeprowadza on także przeszczep włosów BHT u mężczyzn i kobiet. W Katowicach na przeszczep włosów można wybrać się także do Skin Laser Lubelscy. Tu przeszczep włosów metodą SAFER wykonuje lek. Michał Nycz. Uznaną w całej Polsce placówką jest Dr Turowski - Hair Restoration Clinic. W ofercie kliniki znajdują się następujące zabiegi:

 • przeszczep włosów FUE u mężczyzn i kobiet
 • przeszczep włosów FUE ARTAS System u mężczyzn i kobiet
 • przeszczep brwi

Ile kosztuje przeszczep włosów w Gliwicach?

Ostateczny koszt przeszczepu włosów zależy przede wszystkim od zastosowanej metody oraz liczby przeszczepionych graftów. Ceny na Śląsku zaczynają się od 2500 zł.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat zabiegi przeszczepiania włosów