Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący gastroskopie w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach.

dr n. med. Przemysław Besser

gastrolog, hepatolog, lekarz chorób wewnętrznych

w Poliklinika Doktora Bessera

Gastroskopie Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą gastroskopie w Gliwicach na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 72 zł za gastroskopia z testem na Helicobacter pylori natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 900 zł (gastroskopia z usunięciem polipów).

Ile kosztuje gastroskopie w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi gastroskopie w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen gastroskopie w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Gastroskopia diagnostyczna
  Katowice, Brzozowa 54
  Znieczulenie miejscowe -400 zł Znieczulenie ogólne (sedacja) - 800 zł

  od 400 zł
  do 800 zł

  Sosnowiec, Sucha 7a

  500 zł

  300 zł

  Gliwice, Piłsudskiego 6
  Znieczulenie do gastroskopii i kolonoskopii - 514 zł Znieczulenie do zabiegów łączonych - 540 zł Gastroskopia+Kolonoskopia+Znieczulenie - 1250 zł1 but z wycinkami hist-pat - 103,60 zł

  420 zł

  Katowice, DL PIANO Segment C, Wrocławska 54
  Znieczulenie do gastroskopii i kolonoskopii - 514 zł Znieczulenie do zabiegów łączonych - 540 zł Gastroskopia+Kolonoskopia+Znieczulenie - 1340 zł1 but z wycinkami hist-pat - 103,60 zł

  420 zł

 • Gastroskopia z usunięciem polipów
  Katowice, Brzozowa 54
  Znieczulenie miejscowe (1 badanie histopatologiczne w cenie): Polip do 1 cm - 600 zł Polip do 1-2 cm - 750 zł Polip powyżej 2 cm - 900 zł Endoloop - 325 zł Pętla nylonowa - 20 zł Pętla z koszyczkiem do ekstrakcji polipów - 85 zł Klips 16 mm - 180 zł

  od 700 zł
  do 900 zł

  Katowice, DL PIANO Segment C, Wrocławska 54
  Polipektomia:do 1 cm - 800zł do 2 cm - 900 zł powyżej 2 cm - 1100zł

  od 420 zł
  do 420 zł

 • Gastroskopia z testem na Helicobacter pylori
  Gliwice, Piłsudskiego 6
  1 test CLO (ureazowy) - 72 zł

  72 zł

  Katowice, DL PIANO Segment C, Wrocławska 54
  1 test CLO (ureazowy) - 72 zł

  72 zł

  Katowice, Zabrska 17
  Gastroskopia z testem ureazowym w znieczuleniu miejscowym

  490 zł

 • Znieczulenie anestezjologiczne do gastroskopii
  Katowice, Brzozowa 54
  Znieczulenie ogólne (sedacja)

  400 zł

  Sosnowiec, Sucha 7a
  gastroskopia w narkozie 800 zł

  300 zł

  Katowice, Zabrska 17

  500 zł

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny gastroskopie w innych miastach.

Gastroskopie w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Gastroskopia, którą przeprowadza specjalista gastroenterolog, to badanie endoskopowe górnego odcinka przewodu pokarmowego, które wykonuje się w celu oceny błony śluzowej przełyku, żołądka i dwunastnicy. Może ona przybierać formę diagnostyczną, jak i leczniczą (wówczas połączona może być np. z usuwaniem polipów, tamowaniem krwawień, usuwaniem ciał obcych z przewodu pokarmowego oraz wytworzeniem przetok odżywczych). W przypadku gastroskopii diagnostycznej najczęściej stosuje się znieczulenie miejscowe, natomiast gastroskopia terapeutyczna wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego. Jeżeli pacjent posiada protezy zębowe, powinien je wyjąć przed badaniem. Wśród przeciwwskazań do wykonania procedury wymienia się m.in. niedawno przebyty zawał serca oraz ostrą niewydolność wieńcową, niewydolność oddechową i krążeniową.

Gastroskopia w Gliwicach – gdzie można udać się na zabieg

Na gastroskopię w Gliwicach udać się można do Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie (Odział w Gliwicach). W placówce, oprócz gastroskopii diagnostycznej, wykonać można również gastroskopię z biopsją (1, 2 i więcej badań histopatologicznych). W ośrodku pacjenci poddać się mogą także kolonoskopii diagnostycznej, kolonoskopii z biopsją oraz z polipektomią. Oferta Centrum obejmuje ponadto szereg innych procedur diagnostycznych (np. badania laboratoryjne, biopsje gruboigłowe, badania rezonansem magnetycznym i tomografią komputerową).

W swojej ofercie gastroskopię ma również VITO-MED (Szpital Radiowa 2). Pacjenci w ośrodku poddać się mogą gastroskopii, która połączona może być z pobraniem wycinka do badania histopatologicznego lub z testem na zakażenie Helicobacter pylori. Oferta Szpitala obejmuje ponadto kolonoskopię, sigmoideoskopię (endoskopowe badanie końcowej części jelita grubego) oraz procedury z zakresu endoskopii zabiegowej (usuwanie polipów jelita grubego i żołądka oraz tamowanie krwawień z dwunastnicy, żołądka i jelita grubego z użyciem lasera argonowego włącznie). W placówce na prośbę pacjenta badanie można przeprowadzić w znieczuleniu ogólnym (procedury wykonuje się sprzętem video-endoskopowym firmy Olympus).

W Katowicach, które znajdują się około 28 km od Gliwic, gastroskopie przeprowadza się w Śląskim Centrum Medycyny Inwazyjnej AdvanceMed. Do placówki udać się można na gastroskopię diagnostyczną połączoną z testem ureazowym oraz biopsją, wykonać można także gastroskopię z zabiegiem polipektomii prostej i złożonej oraz gastroskopię z zabiegiem terapeutycznym w leczeniu zmian naczyniowych. Oferta Centrum obejmuje ponadto kolonoskopię.

Pacjenci szukali zabiegu gastroskopie w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Żory, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat gastroskopie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…