Usuwanie mięśniaków macicy Gliwice i okolice

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje mięśniaków macicy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gliwic. Leczenie i operacje mięśniaków macicy można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (23 km od Gliwic) w cenie 5000 zł lub w Klinika Nova w Kędzierzynie-Koźlu (36 km od Gliwic) gdzie cena za leczenie i operacje mięśniaków macicy wynosi 4000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Gliwic - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Gliwic na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za usunięcie mięśniaków macicy chirurgicznie natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 5000 zł (usunięcie mięśniaków macicy laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie i operacje mięśniaków macicy w najbliższej odległości od Gliwic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Gliwic:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Gliwic

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje mięśniaków macicy w innych miastach.

Więcej na temat leczenie i operacje mięśniaków macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…