Usuwanie polipów nosa Gliwice i okolice

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą usuwanie polipów nosa chirurgicznie, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gliwic. Usuwanie polipów nosa chirurgicznie można przeprowadzić m.in. w Klinika Nova w Kędzierzynie-Koźlu (36 km od Gliwic) w cenie 2000 zł lub w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (29 km od Gliwic) gdzie cena za usuwanie polipów nosa chirurgicznie wynosi 2600 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usuwanie polipów nosa chirurgicznie najbliżej Gliwic - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usuwanie polipów nosa chirurgicznie w 2 placówkach w Gliwicach. Najniższa cena wynosi 2000 zł w Klinika Nova, najwyższa to 2600 zł, natomiast średni koszt to 2300 zł.

Ile kosztuje usuwanie polipów nosa chirurgicznie w najbliższej odległości od Gliwic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie polipów nosa chirurgicznie najbliżej Gliwic:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie polipów nosa chirurgicznie w innych miastach.

Więcej na temat usuwanie polipów nosa chirurgicznie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…