O specjaliście

Dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska jest absolwentką Oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończyła w 1999 roku, uzyskując dyplom i prawo do wykonywania zawodu. Po ukończeniu studiów medycznych rozpoczęła specjalizację w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i pracę nad rozprawą doktorską. W 2007 roku złożyła egzamin specjalistyczny z zakresu chirurgii stomatologicznej i obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską na temat porównania gojenia ubytków pooperacyjnych po zastosowaniu biomateriałów Bio-Oss i Bio-Gen.

Dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska jest autorką wielu publikacji w czasopismach medycznych zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach oraz seminariach naukowych. Prowadzi badania naukowe, jest również współautorką przekładu na język polski podręcznika autorstwa L. J. Peterson "Chirurgia stomatologiczna i szczękowo-twarzowa”.

To członek zespołu Specjalistów Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii Akademickiego Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. Należy również do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS EDI.

Od 2001 roku dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami w Katedrze Chirurgii Stomatologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pracuje jako nauczyciel akademicki.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Śmieszek-Wilczewska

Dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska jest wykwalifikowanym chirurgiem stomatologiem z długoletnim stażem. W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii i implantologii. Specjalizuje się w zabiegach odbudowy struktur kostnych poprzedzających prace implantologiczne (zabiegi przygotowujące podłoże pod wszczepy). Wykonuje też konieczne ekstrakcje zębów.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska, wraz z cennikiem usług.

VIDENTAL Klinika Stomatologiczna, Gliwice

VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

Gliwice, ul. Kurpiowska 1
9,2 / 10   •   Znakomita   •  76 opinii
dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska
dr n. med. Joanna Śmieszek-Wilczewska
Umów wizytę w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna:
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurga stomatologa
  Konsultacja implantologiczna
  160
  Konsultacja stomatologiczna
  Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny
 • Stomatologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…