O specjaliście

Lek. med. Libor Polak, członek Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach, jest chirurgiem plastycznym z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem, pozwalającym na oferowanie swoim klientom najlepszą możliwą opiekę w odniesieniu do indywidualnych potrzeb każdego z nich. Swoją specjalizację ukończył w 1999 roku, a doświadczenie zawodowe zdobył, pracując między innymi w Klinice Polmedicana w Ostravie, Poliklinice w Frydek-Mistek, Klinice Sanofyto w Brnie oraz w Klinice Homedica w Hodonin.

Systematycznie uczestniczy w licznych kursach specjalistycznych i konferencjach międzynarodowych, co pozwala mu na wdrażanie nowych, a przy tym skutecznych i bezpiecznych metod wykonywania zabiegów. Uczestniczył między innymi w szkoleniu organizowanym przez Austrian Academy of Cosmetic Surgery szkoleniu "Workshop for Cosmetic Face Surgery", w International Symposium For Plastic Surgeons Secondary Optimizing Aesthetic Surgery w Niemczech oraz w International Congress of Plastic, Rconstructive and Aesthetic Surgery w Czechach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. L. Polak

Specjalista chirurg lek. med. Libor Polak jest fachowcem w zakresie korekcji piersi, operacji nosa oraz powiek dolnych i górnych. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu liftingu twarzy, chirurgicznym modelowaniu ust, a także korekcji małżowin usznych. Precyzyjnie usuwa znamiona, koryguje blizny, a u pacjentów z problemami łysienia przeprowadza transplantację włosów. Wykonując liposukcję pomaga również pacjentom z nadwagą zlikwidować nadmierną tkankę tłuszczową.

Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Libor Polak, wraz z cennikiem usług.

Raciborskie Centrum Medyczne, Racibórz

Raciborskie Centrum Medyczne

Racibórz, ul. Gamowska 3a
8,7 / 10   •   Bardzo dobra   •  18 opinii
lek. Libor Polak
lek. Libor Polak
Umów wizytę w Raciborskie Centrum Medyczne:

    Certyfikaty

    Lista 15 certyfikatów otrzymanych przez lek. Libor Polak, potwierdzające kwalifikacje specjalisty.

    Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…