Lekarze wykonujący obrzezanie w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa obrzezanie w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

10 / 10

Obrzezanie Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą obrzezanie w Bydgoszczy na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 1200 zł za obrzezanie całkowite natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 2900 zł (obrzezanie całkowite).

Ile kosztuje obrzezanie w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi obrzezanie w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen obrzezanie w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny obrzezanie w innych miastach.

Obrzezanie w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Zabieg obrzezania polega na usunięciu części napletka, czasem razem z wędzidełkiem. Obecnie wykonuje się go ze wskazań medycznych, rzadziej z kulturowych. Lekarze proponują cyrkumcyzję pacjentom zmagającym się ze stulejką, zbyt długim napletkiem bądź wynikających z tych schorzeń nawracających stanów zapalnych w obrębie prącia. Po operacji napletka należy przestrzegać zaleceń lekarza oraz zachować wstrzemięźliwość do czasu zagojenia się rany pooperacyjnej.

Zabieg obrzezania w bydgoskich klinikach

Urolog dr Wiesław Jaskulski z Prywatnego Gabinetu Urologicznego Jaskulski Urology w centrum Bydgoszczy wykonuje zabieg obrzezania częściowego, podczas którego usuwa część napletka u pacjentów z problemem stulejki. Lekarz specjalizuje się w operacjach endoskopowych i laserowych w obrębie układu moczowo-płciowego, m.in. usunięcie zmian na jądrach i plastyka napletka. W gabinecie można też umówić się na USG moszny.

Dr Wiesław Jaskulski, posiadający także specjalizację chirurgiczną, pracuje w klinice urologicznej Alfa-Med, gdzie przeprowadza zabiegi chirurgiczne laserem diodowym Be Smart firmy Lasotronix. Pacjenci mogą poddać się laserowemu zabiegowi wycięcia kłykcin kończystych z okolic intymnych oraz plastyce krótkiego wędzidełka. Alfa-Med to placówka wykonująca specjalistyczne badania urologiczne, m.in. cystouretroskopię, która polega na oglądaniu cewki moczowej i pęcherza od środka przez urologa dr Pawła Niwińskiego - członka Europejskiej Sekcji Urologicznej (fellows of the European Board of Urology).

Obrzezanie low and loose na NFZ w Bydgoszczy, u pacjentów z nawrotowym zapaleniem żołędzi, przeprowadzają lekarze z Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSW. W 2014 roku Placówka znalazła się w Europejskim Rejestrze Renomowanych "EuroRenoma". Urolog dr Daniel Lewczak usuwa tu wodniaki jąder, a także wykonuje operacje uroonkologiczne.

Centrum medyczne Stadmedica, posiadające certyfikat ISO 9001:2008 wydany przez Lloyd´s Register Quality Assurance, oferuje operację stulejki i wędzidełka. Urolog i chirurg dr n. med. Magdalena Mikulska-Jovanovic usuwa żylaki powrózka nasiennego po uprzedniej diagnostyce USG aparatem GE Logiq P7, tzw. zabieg podwiązania żyły nasiennej. Jej współpracownik dr n. med. Aleksander Łapuć, który posiada specjalizację z urologii i chirurgii, przeprowadza tu biopsję otwartą jądra w diagnostyce niepłodności oraz operację wycięcia torbieli najądrza.

Lekarze z Centrum Medycznego Gizińscy wykonują operację napletka, tzw. cyrkumcyzja oraz zabiegi usunięcia torbieli powrózka nasiennego. W placówce pracuje specjalista chirurgii i urologii dziecięcej dr Joanna Madej, która leczy chirurgicznie wnętrostwo i spodziectwo u dzieci. Dorośli pacjenci są tu pod opieką urologa FEBU Daniela Lewczaka, współautora artykułu w Przeglądzie Urologicznym, pt. „Pęcherz nadreaktywny i naglące nietrzymanie moczu – choroba jednostki czy choroba społeczeństwa. Etiologia i leczenie”. Lekarz wykonuje punkcje torbieli zlokalizowanych w worku mosznowym oraz przeprowadza diagnostykę zapalenia jąder i najądrzy.

Zabieg obrzezania niecałkowitego jest możliwy jeszcze w prywatnej klinice Wident, gdzie chirurg dziecięcy dr n. med. Irena Daniluk-Matraś leczy w ten sposób stulejkę u chłopców powyżej 3 roku życia. Lekarze z Wident proponują plastykę naprawczą prącia u dzieci z wrodzonymi wadami jego budowy. U dziewczynek dr Daniluk wykonuje nacięcie gruczołu Bartholina w przypadku zapalenia. Wszystkie zmiany w obrębie narządów płciowych są poddawane analizie histopatologicznej.

Pacjenci szukali zabiegu obrzezanie w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat obrzezanie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…