Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący obrzezanie we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 10 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa obrzezanie we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Paweł Piotrów

urolog

w DCG Centrum Medyczne, Krefft Clinic

10 / 10
lek. Krzysztof Żychowicz

chirurg ogólny, urolog, androlog

w Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz

10 / 10
dr n. med. Agnieszka Burkacka

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg dziecięcy

w Ars Estetica Wrocław

10 / 10
lek. Michał Pietrus

urolog (w trakcie specjalizacji)

w DCG Centrum Medyczne

lek. Wiktor Bursiewicz

lekarz w trakcie specjalizacji z urologii

w DCG Centrum Medyczne

dr n. med. Adrian Czekaj

urolog

w DCG Centrum Medyczne, Krefft Clinic

lek. Bartłomiej Stach

urolog

w DCG Centrum Medyczne, Pro Medical Clinic Advanced

lek. Krzysztof Eicke

urolog

w DCG Centrum Medyczne

lek. Krzysztof Ratajczyk

urolog

w Krefft Clinic

dr n. med. Mateusz Dzięgała

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, urolog

w Dr n. med. Mateusz Dzięgała – ginekologia estetyczna i urologia estetyczna

Obrzezanie Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą obrzezanie we Wrocławiu na podstawie cenników z 14 placówek. Najniższa cena to 950 zł za obrzezanie całkowite natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 4000 zł (obrzezanie całkowite).

Ile kosztuje obrzezanie we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi obrzezanie w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen obrzezanie we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny obrzezanie w innych miastach.

Obrzezanie we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Magnolia Park Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Magnolia Park

Obrzezanie to zabieg chirurgiczny, w trakcie którego usuwa się fragment skóry pokrywającej napletek (w całości bądź częściowo). Współcześnie operacja jest przeprowadzana z wielu powodów, począwszy od religijnych, przez higieniczne, a skończywszy na medycznych, w tym stulejkę, zbyt krótkie wędzidełko lub często powracające stany zapalne żołędzi i napletka.

Zabieg obrzezania trwa ok. 1 godziny. Po wycięciu odpowiedniej ilości skóry chirurg zszywa ranę, a  następnie zakłada na nią szwy. Jeśli stosuje szwy nierozpuszczalne, usuwa je po upływie 8-10 dni. Przez ok. miesiąc należy powstrzymywać się od współżycia (do czasu zagojenia się blizn), a także stosować przepisane przez lekarza preparaty.

Obrzezanie we Wrocławiu – gdzie i u kogo najlepiej?

Mężczyźni, którzy na zabieg obrzezania zamierzają wybrać się do Wrocławia, podejmują dobrą decyzję. Pracują tu doskonale wykwalifikowani lekarze z wieloletnim stażem i umiejętnościami zdobytymi podczas kursów oraz staży w polskich i zagranicznych ośrodkach. Posiadają liczne dyplomy i certyfikaty, nowoczesne urządzenia diagnostyczne, a także ogromną wiedzę medyczną.

Dobrą opinią pacjentów może się poszczycić lek. med. Krzysztof Żychowicz (Prywatny Gabinet Urologiczny Krzysztof Żychowicz), chirurg i urolog współpracujący z kilkoma renomowanymi placówkami, w tym NZOZ Uromedical oraz NZOZ „InviMed” Europejskie Centrum Macierzyństwa. Przeszedł szereg kursów doskonalących, wśród których można wymienić szkolenie „Kontrowersje w diagnostyce andrologicznej”, „Onkologia i laparoskopia w urologii” oraz „Warsztaty Uroginekologii Operacyjnej”. Jest uczestnikiem wielu zjazdów – m.in. wziął udział w kongresach w Paryżu, Berlinie, Los Angeles i Delhi. To członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Polskiego Towarzystwa Urologicznego, a także Sekcji Medycyny Seksualnej i Andrologii PTU.

Kolejny specjalista wykonujący we Wrocławiu zabiegi obrzezania to dr Piotr Szulc (Prywatna Praktyka Urologiczna Piotr Szulc). Operację całkowitego usunięcia napletka przeprowadza w ramach leczenia stulejki, oferując pacjentom tę technikę zabiegową oraz mniej inwazyjną operację plastyczną z zachowaniem napletka. Doktor Szulc posiada tytuł FEBU (Fellow European Board of Urology) oraz wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń erekcji i schorzeń natury urologicznej. Pacjentów przyjmuje w swoim gabinecie mieszczącym się w Centrum Medycznym 4MED, a także w klinice Mediconcept.

Obrzezanie – zabieg na życzenie pacjenta

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Magnolia Park Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Magnolia Park

Mężczyźni pragnący poddać się obrzezaniu w ramach leczenia stulejki mogą zgłosić się na Oddział Urologii Szpitala Specjalistycznego EuroMediCare. W ofercie placówki znajduje się zarówno obrzezanie, jak i plastyka napletka. Zespół medyczny oddziału zajmuje się także leczeniem żylaków powrózka nasiennego laparoskopowo, a także przezcewkową elektroresekcją łagodnego przerostu stercza metodą TURis Plasma Vaporization.

Z kolei pacjenci, którzy chcieliby przejść operację bez przesłanek medycznych, mają nieco większy wybór. Między innymi, mogą udać się do Przychodni „Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz”, rodzinnej kliniki zapewniającej intymną atmosferę i komfort pobytu. Ośrodkiem kieruje dr Henryk Knakiewicz, doświadczony chirurg plastyczny, a do personelu należy dr n. med. Monika Knakiewicz oraz dr Michał Knakiewicz.

We wrocławskiej klinice multiMedica obrzezanie jest metodą stosowaną na życzenie pacjenta – najczęściej przeprowadza się operację plastyczną napletka. Sposób wykonania zabiegu jest dopasowywany indywidualnie, w zależności od stanu zwężenia napletka. Operacje przeprowadza lek. med. Marek Belda, a wśród jego pacjentów można wymienić cierpiących na stulejkę oraz mężczyzn pragnących przejść zabieg bez przyczyn chorobowych (z powodu wyznania lub chęci poprawienia estetyki penisa). Procedura jest wykonywana na kilka sposobów, co wynika zarówno z oczekiwań pacjentów, jak i indywidualnego podejścia specjalisty. Po zabiegu najczęściej zakłada szwy nierozpuszczalne.

Zabieg obrzezania wykonuje również dr n. med. Wojciech Kołaczyk, urolog z NZOZ Uromedica. Operuje także wodniaki jąder, krótkie wędzidełko i skrzywienia jądra. Leczy mikrochirurgicznie żylaki powrózka nasiennego, zajmuje się też nietrzymaniem moczu u kobiet. Do zespołu urologów przyjmujących pacjentów w ośrodku należy lek. Stanisław Kwarciński, lek. Krystyna Rak-Poznańska oraz lek. Paweł Bobik.

Pacjenci szukali zabiegu obrzezanie w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat obrzezanie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…