Lekarze wykonujący obrzezanie w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa obrzezanie w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10
dr n. med. Zbigniew Jabłonka

chirurg ogólny

w Gabinet chirurgiczny dr Zbigniew Jabłonka

9,8 / 10

Obrzezanie Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą obrzezanie w Częstochowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 1200 zł za obrzezanie całkowite natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 2400 zł (obrzezanie całkowite).

Ile kosztuje obrzezanie w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi obrzezanie w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen obrzezanie w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny obrzezanie w innych miastach.

Obrzezanie w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Zabieg obrzezania polega na wycięciu części lub całości napletka penisa. Rozróżnia się różne metody, np. obrzezanie high & tight i high & loose. Wskazaniem medycznym do jego wykonania może być stulejka, zbyt długi napletek i nawracające infekcje okolic intymnych. Pacjenci przed zabiegiem są znieczulani, aby zminimalizować przykre dolegliwości bólowe. W trakcie cyrkumcyzji lekarz usuwa czasem wędzidełko napletkowe. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń lekarza, aby proces gojenia przebiegł bez powikłań.

Obrzezanie w częstochowskich klinikach

Ośrodek Urologii Laserowej i Małoinwazyjnej posiada w ofercie zabieg obrzezania, a także zabieg operacyjny wydłużenia napletka.  Gabinet dysponuje podczerwonym laserem diodowym 820 nm / 750 mW oraz aparatem USG Kretz – Technik.Urolog i chirurg dr n. med. Zenon Rudzki, który odbywał staż w Szwecji w mieście Lund, przeprowadza tu zabieg operacyjny wodniaka jądra. W ośrodku pacjenci mogą poddać się elektrokoagulacji narządów płciowych i brodawczaków pęcherza. Lekarze leczą tu mężczyzn z chorobą Peyroniego, tzw. stwardnienie plastyczne prącia objawiające się skrzywieniem penisa.

Chirurg i Urolog dr n. med. Władysław Bryc, który prowadzi prywatny Gabinet Lekarski w Częstochowie wykonuje takie zabiegi jak obrzezanie i korekcja wędzidełka prącia. Gabinet wyposażony jest w aparat USG Medison SonoAce 9900 m.in. do USG jąder, ultrasonograf posiada opcję dopplera do pomiaru przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Lekarz usuwa zmiany skórny moszny i prącia. Pacjenci z zaburzeniami mikcji mogą zlikwidować u dr Bryca polipy cewki moczowej.

Urolog i chirurg dr Tomasz Lubas zajmuje się schorzeniami układu moczowo-płciowego, a także leczy nietrzymanie moczu. W częstochowskim prywatnym centrum medycznym Medyk Centrum, posiadającym Certyfikat PE-EN ISO 9001:2009, nietrzymanie moczu może być leczone operacyjnie metodą TOT, laserowo i kwasem hialuronowym Urodex. Placówka w ramach chirurgii dziecięcej oferuje operacje stulejki u dzieci i operacje wnętrostwa.

Cyrkumcyzja jest możliwa także w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii "Bellazone", gdzie pracuje chirurg dr Jarosław Rządkowski. Lekarz posiada certyfikat uczestnictwa w Obradach X Jubileuszowego Zjazdu Sekcji Chirurgii Wojskowej Towarzystwa Chirurgów Polskich. Panowie mogą tu skorzystać z innych zabiegów intymnych, np. plastyka krótkiego wędzidełka, korekcja stulejki, a także leczenie ginekomastii metodą laserową. Wzmianki o klinice Bellazone pojawiają się w prasie, np. w Avanti w lutym 2013 na temat nowych zabiegów medycyny estetycznej.

Chirurg dziecięcy dr Dariusz Basek, który posiada dodatkowe uprawnienia do USG, zajmuje się zabiegiem obrzezania u dzieci, a także chirurgicznym leczeniem wodniaka powrózka nasiennego i niezstąpionego jądra. Lekarz w pracuje w centrum medycznym Suliga, w którym niektóre zabiegi można wykonać też w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia .

Centrum Medyczne Św. Łukasza, które znajduje się w Częstochowie, posiada w ofercie zabieg cyrkumcyzji. Placówka dysponuje dwoma aparatami ultrasonograficznymi - GE Voluson 730 Expert (4D) i Siemens Sonoline Omnia (Color Doppler). Chirurg prof. Józef Dzielicki organizował sympozja Sekcji Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich. W CM św. Łukasza wykonuje takie zabiegi jak operacje przepuklin jednostronnych i dwustronnych oraz usuwanie guzków skórnych u dzieci.

Pacjenci szukali zabiegu obrzezanie w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat obrzezanie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…