Obrzezanie Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą obrzezanie, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 57 innych klinik z okolicy Częstochowy. Obrzezanie można przeprowadzić m.in. w PanMedica w Opolu (81 km od Częstochowy) w cenie 2600 zł lub w Centrum Medyczne Magnolia Park we Wrocławiu (146 km od Częstochowy) gdzie cena za obrzezanie wynosi 2500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Obrzezanie najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą obrzezanie najbliżej Częstochowy na podstawie cenników z 57 placówek. Najniższa cena to 350 zł za obrzezanie całkowite natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 4500 zł (obrzezanie całkowite).

Ile kosztuje obrzezanie w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi obrzezanie najbliżej Częstochowy:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen obrzezanie najbliżej Częstochowy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny obrzezanie w innych miastach.

Obrzezanie w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Zabieg obrzezania polega na wycięciu części lub całości napletka penisa. Rozróżnia się różne metody, np. obrzezanie high & tight i high & loose. Wskazaniem medycznym do jego wykonania może być stulejka, zbyt długi napletek i nawracające infekcje okolic intymnych. Pacjenci przed zabiegiem są znieczulani, aby zminimalizować przykre dolegliwości bólowe. W trakcie cyrkumcyzji lekarz usuwa czasem wędzidełko napletkowe. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń lekarza, aby proces gojenia przebiegł bez powikłań.

Obrzezanie w częstochowskich klinikach

Ośrodek Urologii Laserowej i Małoinwazyjnej posiada w ofercie zabieg obrzezania, a także zabieg operacyjny wydłużenia napletka.  Gabinet dysponuje podczerwonym laserem diodowym 820 nm / 750 mW oraz aparatem USG Kretz – Technik.Urolog i chirurg dr n. med. Zenon Rudzki, który odbywał staż w Szwecji w mieście Lund, przeprowadza tu zabieg operacyjny wodniaka jądra. W ośrodku pacjenci mogą poddać się elektrokoagulacji narządów płciowych i brodawczaków pęcherza. Lekarze leczą tu mężczyzn z chorobą Peyroniego, tzw. stwardnienie plastyczne prącia objawiające się skrzywieniem penisa.

Chirurg i Urolog dr n. med. Władysław Bryc, który prowadzi prywatny Gabinet Lekarski w Częstochowie wykonuje takie zabiegi jak obrzezanie i korekcja wędzidełka prącia. Gabinet wyposażony jest w aparat USG Medison SonoAce 9900 m.in. do USG jąder, ultrasonograf posiada opcję dopplera do pomiaru przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Lekarz usuwa zmiany skórny moszny i prącia. Pacjenci z zaburzeniami mikcji mogą zlikwidować u dr Bryca polipy cewki moczowej.

Urolog i chirurg dr Tomasz Lubas zajmuje się schorzeniami układu moczowo-płciowego, a także leczy nietrzymanie moczu. W częstochowskim prywatnym centrum medycznym Medyk Centrum, posiadającym Certyfikat PE-EN ISO 9001:2009, nietrzymanie moczu może być leczone operacyjnie metodą TOT, laserowo i kwasem hialuronowym Urodex. Placówka w ramach chirurgii dziecięcej oferuje operacje stulejki u dzieci i operacje wnętrostwa.

Cyrkumcyzja jest możliwa także w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii "Bellazone", gdzie pracuje chirurg dr Jarosław Rządkowski. Lekarz posiada certyfikat uczestnictwa w Obradach X Jubileuszowego Zjazdu Sekcji Chirurgii Wojskowej Towarzystwa Chirurgów Polskich. Panowie mogą tu skorzystać z innych zabiegów intymnych, np. plastyka krótkiego wędzidełka, korekcja stulejki, a także leczenie ginekomastii metodą laserową. Wzmianki o klinice Bellazone pojawiają się w prasie, np. w Avanti w lutym 2013 na temat nowych zabiegów medycyny estetycznej.

Chirurg dziecięcy dr Dariusz Basek, który posiada dodatkowe uprawnienia do USG, zajmuje się zabiegiem obrzezania u dzieci, a także chirurgicznym leczeniem wodniaka powrózka nasiennego i niezstąpionego jądra. Lekarz w pracuje w centrum medycznym Suliga, w którym niektóre zabiegi można wykonać też w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia .

Centrum Medyczne Św. Łukasza, które znajduje się w Częstochowie, posiada w ofercie zabieg cyrkumcyzji. Placówka dysponuje dwoma aparatami ultrasonograficznymi - GE Voluson 730 Expert (4D) i Siemens Sonoline Omnia (Color Doppler). Chirurg prof. Józef Dzielicki organizował sympozja Sekcji Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich. W CM św. Łukasza wykonuje takie zabiegi jak operacje przepuklin jednostronnych i dwustronnych oraz usuwanie guzków skórnych u dzieci.

Więcej na temat obrzezanie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…