Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący obrzezanie w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa obrzezanie w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Łukasz Bełch

urolog

w Euromedica

10 / 10
dr n. med. Sławomir Mrozicki

urolog

w Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n.med Sławomir Mrozicki

9,6 / 10
lek. Maciej Kmita

urolog

w Euromedica

lek. Jakub Szmer

urolog

w Euromedica

dr n. med. Katarzyna Piątek-Koziej

w trakcie specjalizacji z urologii

w Dr Kowalska Clinic

Obrzezanie Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą obrzezanie w Krakowie na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 1200 zł za obrzezanie całkowite natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 2500 zł (obrzezanie całkowite).

Ile kosztuje obrzezanie w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi obrzezanie w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen obrzezanie w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny obrzezanie w innych miastach.

Obrzezanie w Krakowie - gdzie najlepiej?

Obrzezanie - coraz popularniejszy zabieg

Obrzezanie jest zabiegiem, który wśród mężczyzn zyskuje coraz większą popularność. Wykonywany jest zarówno ze względów estetycznych, jak i higienicznych, kulturowych oraz zdrowotnych (w przypadku zaawansowanej stulejki). W zależności od miejsca przeprowadzenia cięcia oraz ilości usuniętego napletka wyróżniamy kilka typów obrzezania (high & tight, high & loose, low & tight oraz low & loose). Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa mniej więcej godzinę, a bezpośrednio po nim pacjent może opuścić klinikę. Przez około cztery tygodnie po zabiegu należy powstrzymać się od stosunków seksualnych.

Krakowscy specjaliści - chirurdzy urolodzy

Zabieg obrzezania ma w swojej ofercie kilka krakowskich placówek medycznych, wśród których warto wymienić Klinikę Chirurgii Plastycznej Alma-Medica. Zabiegi chirurgii urologicznej w Alma-Medica przeprowadza dwóch doświadczonych lekarzy, członków Polskiego Towarzystwa Urologicznego: lek. med. Mirosław Fortuna oraz lek. med. Leszek Michalski. Obaj panowie posiadają wieloletnie doświadczenie diagnostyczne i operacyjne, a dr Michalski jest także autorem wielu publikacji naukowych, publikowanych zarówno w polskich, jak i zagranicznych czasopismach branżowych. Dr Michalski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, członkiem Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Honorowym Członkiem Nowojorskiej Sekcji Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego.

Grupa doświadczonych specjalistów przeprowadza także zabiegi chirurgii urologicznej w Poradni Urologicznej NZOZ Ars-Medica. Pacjenci placówki mogą poddać się m.in. zabiegowi obrzezania, plastyki napletka czy plastyki krótkiego wędzidełka penisa. W skład kadry medycznej Poradni wchodzą dr n. med. Jerzy Pilch, lek. med. Mirosław Fortuna i lek. med. Jacek Drabina. Wszyscy trzej mają na swoim koncie liczne przeprowadzone operacje, wszyscy zdobywali doświadczenie pod okiem uznanych specjalistów w najlepszych polskich placówkach medycznych (dr Jerzy Pilch współpracował ze znanym w Polsce i poza jej granicami urologiem prof. Emilem Michałowskim, a dr Fortuna pracował w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką oraz w Klinice Urologii Szpitalu Uniwersyteckiego w Krakowie).

Obrzezanie w Krakowie

Panowie, pragnący dokonać obrzezania mogą udać się także do dr n. med. Jacka Politańskiego, który przyjmuje pacjentów w prywatnych gabinetach na terenie Krakowa, Wieliczki oraz Proszowic. Dr Politański wykonuje również zabiegi plastyki napletka oraz operacje usunięcia wodniaka jądra, a także liczne zabiegi chirurgii ogólnej.

Zabieg obrzezania przeprowadzany jest także w Face & Body Institute, gdzie panowie mogą skorzystać z szerokiej palety skierowanych do nich zabiegów. Oprócz obrzezaniu mężczyźni mogą się także poddać zabiegom plastyki napletka oraz pomniejszeniu brodawki sutkowej. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w placówce przeprowadza dr n. med. Rafał Pabiańczyk.

Szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii urologicznej ma w swojej ofercie także Ośrodek Medyczny Osteomed. Oprócz obrzezania w placówce wykonywane są również operacje plastyki stulejki, plastyki krótkiego wędzidełka czy podwiązanie nasieniowodów. Specjalistą w zakresie urologii jest lek. med. Jacek Kotuła.

Obrzezanie przeprowadza także dr n. med. Marek Górniak, który pacjentów przyjmuje w Szpitalu Centermed. Dr Górniak, który jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Urologii, ma w swojej ofercie także wiele innych zabiegów urologicznych, w tym laparoskopową operacje żylaków powrózka nasiennego, plastykę stulejki i operacyjne leczenie spodziectwa.

Pacjenci szukali zabiegu obrzezanie w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat obrzezanie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…