Gabinet Stomatologiczny Dental

10 / 10   •   Rewelacyjna   •  1 opinii
 • Wygląd zewnętrzny Gabinet Stomatologiczny Dental
 • Wnętrza, wystrój Gabinet Stomatologiczny Dental
 • Gabinet zabiegowy Gabinet Stomatologiczny Dental
 • Wygląd zewnętrzny Gabinet Stomatologiczny Dental
 • Recepcja, poczekalnia Gabinet Stomatologiczny Dental
 • Gabinet zabiegowy Gabinet Stomatologiczny Dental
 • Zabieg, operacja Gabinet Stomatologiczny Dental
 • Wyposażenie Gabinet Stomatologiczny Dental
 • Recepcja, poczekalnia Gabinet Stomatologiczny Dental
Szczecin, Al. Wojska Polskiego 223a
 • Konsultacja chirurga stomatologa • 100 zł
 • Konsultacja implantologiczna
 • Konsultacja stomatologiczna • 100 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Klinika Stomatologiczna Dental to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem i wypracowaną marką w Szczecinie. Obecnie, oprócz naszej szczecińskiej placówki znajdującej się przy al. Wojska Polskiego 223a, otworzyliśmy nowy gabinet przy ul. Bławatkowej 1 w Dołujach. Jest to ciepłe, kameralne miejsce, w którym nasi pacjenci poczują się komfortowo, a wykwalifikowana kadra lekarzy dołoży wszelkich starań, by każdy był zadowolony z naszej opieki stomatologicznej oraz mógł się cieszyć wymarzonym uśmiechem.

Pracujący u nas specjaliści nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc podejść do każdego pacjenta indywidualnie, analizować i planować terapie podczas konsultacji lekarskich oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie i w oparciu o system standaryzacji procedur. Dzięki temu odwiedzają nas pacjenci nie tylko z okolicy, ale także z całego kraju. Dlatego też, z myślą o potrzebach osób przybywających do nas z daleka, udostępniliśmy miejsca noclegowe składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki.

To jednak nie wszystkie udogodnienia, jakie dla Państwa przygotowaliśmy. Nasz gabinet jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wyposażony w bezprzewodowe łącze internetowe Wi-Fi.

Nasz personel składa się ze specjalistów w kilku dziedzinach stomatologii, dlatego też możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi. W klinice Dental przeprowadzamy zabiegi m.in. z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, ortodoncji, a także stomatologii estetycznej. Ponadto zajmujemy się implantologią, protetyką oraz profilaktyką. Wszelkie zabiegi wykonujemy z użyciem  wysokiej klasy sprzętów, sprawdzonych przez stomatologów na całym świecie. W naszym gabinecie posiadamy np. inteligentny unit stomatologiczny, który gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę pracy. Co ważne, dajemy gwarancję na zabiegi wykonane w naszym gabinecie (2 lata na leczenie stomatologiczne i 5 lat na leczenie implantologiczne).

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W naszym gabinecie używamy jedynie najwyższej klasy sprzętów, sprawdzonych przez tysiące stomatologów na całym świecie. Znajdą Państwo u nas następujące urządzenia:

 • Lampa wybielająca (akcelerator wybielający) – dzięki niej usuwamy przebarwienia na zębach, rozjaśniając szkliwo w trakcie tzw. wybielania jednowizytowego. Podczas zabiegu z zastosowaniem lampy specjalnie zaprojektowany żel jest aktywowany przez wysokiej mocy światło o długości fali od 480nm do 520nm, emitowane przez akcelerator.
 • Mikromotor endodontyczny X-Smart – służący do opracowania i udrażniania kanałów korzeniowych. Dzięki temu urządzeniu można bezboleśnie i bezpiecznie opracować nawet niedrożne kanały. Szerokie opracowanie kanałów uzyskane dzięki X-Smart pozwala na  dokładniejsze oczyszczenie ich z bakterii.
 • Endometr PROPEX Raypex 5  – nowoczesny endometr oznaczający długość kanałów i lokalizujący otwór wierzchołkowy. Wielozakresowy czujnik stosowany w Raypex 5 daje możliwość zlokalizowania ujścia kanału z wielką precyzją, niezależnie od kształtu kanału. Niezastąpiony podczas leczenia kanałowego u kobiet w ciąży.
 • Fizjodyspenser implantologiczny KaVo – urządzenie wiodącej firmy stomatologicznej, które zapewnia bezpieczeństwo i łatwą obsługę. Jest stosowane przy zabiegach chirurgicznych.

 • Unit stomatologiczny firmy Hansa – najważniejsze urządzenie w gabinecie stomatologicznym. Wysokiej jakości unit jest gwarancją bezpiecznej, wygodnej i komfortowej pracy oraz wysokiej jakości wykonywanych usług.

 • Autoklaw Mocom – zapewnia sterylność narzędzi, gwarantując bezpieczeństwo lekarzowi i pacjentom. To najwyższej klasy autoklaw posiadający próżnię wstępną i spełniający rygorystyczne standardy procesów sterylizacji. Wszystkie narzędzia, wiertła i końcówki stomatologiczne (turbiny i mikrosilniki) są poddawane dezynfekcji chemicznej, pakowane w pakiety i sterylizowane w autoklawie. Każdy sterylizowany pakiet podlega kontroli przy użyciu testów chemicznych i biologicznych.


Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o jak największą jakość usług oraz komfort naszych pacjentów przygotowaliśmy udogodnienia takie jak:

 • Gwarancja jakości – nasz gabinet udziela rękojmi na wykonane u nas prace na okres 2 lat na leczenie stomatologiczne oraz 5 lat na leczenie implantologiczne.
 • Gabinet dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – nasza klinika znajduje się na parterze, a wejście do gabinetu posiada podjazd dla wózków inwalidzkich.
 • Miła, kameralna poczekalnia z WiFi (internet bezprzewodowy) – dzięki temu czas oczekiwania na wizytę przebiegnie w miłej atmosferze.
 • Kawa lub herbata dla pacjentów – filiżanka gorącej kawy ze świeżo mielonych ziaren Arabici lub herbaty wpłynie relaksująco na samopoczucie pacjenta.
 • Nocleg w budynku placówki  dla pacjentów z daleka – do Państwa dyspozycji oddajemy 2 pokoje, kuchnię i łazienkę.
 • Duży, bezpłatny parking – przed gabinetem czeka  8 miejsc parkingowych do dyspozycji pacjentów kliniki Dental.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Gabinet Stomatologiczny Dental w Szczecinie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurga stomatologa
  100
  Konsultacja implantologiczna
  bezpłatnie
  Konsultacja stomatologiczna
  100
 • Stomatologia

 • Chirurgia ogólna

 • Medycyna dziecięca


Placówka Gabinet Stomatologiczny Dental została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Kliniki.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Kliniki.pl
10
/ 10
Rewelacyjna
1 ocen
5,0 / 5
(1 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)

Opinie pacjentów

(1 opinie)

T
9 marca 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Polecam jakość i rzetelność uslug
Gabinet Stomatologiczny Dental, Szczecin
Dogodna lokalizacja, nowoczesne, gustowne urządzenie, miła atmosfera
Ocena specjalisty:
dr n. med. Małgorzata Stanosz-Ząbek, Stomatolog
Profesjonalizm, terminowość i uprzejmość p. Dr Małgorzaty Stanosz-Zabek
Ocena leczenia:
Mosty, grudzień 2017
Zabieg przebiegł bezproblemowo w najkrótszym możliwym terminie, bez jakichkolwiek komplikacji.
Przydatna opinia?
(5)
(72)

Zespół

Właścicielką Gabinetu Stomatologicznego Dental jest doświadczony stomatolog, dr n. med. Małgorzata Stanosz-Ząbek, która posiada dyplom Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. O jej kompetencjach świadczą liczne certyfikaty zdobyte podczas kursów, szkoleń oraz sympozjów przeprowadzonych zarówno w kraju, jak i za granicą. Brała udział m.in. w zjazdach odbywających się we Florencji, Kolonii, Amsterdamie, Madonnie di Campiglio (Włochy) oraz Wiedniu. W naszej klinice pani doktor wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej. Ponadto przeprowadza ekstrakcję zębów oraz przygotowuje jamę ustną pod zabiegi implantologiczne.

Dr n. med. Małgorzata Stanosz-Ząbek zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu stomatologii ogólnej, implantologii, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej. W ramach chirurgii wykonuje ekstrakcję zębów oraz przygotowuje jamę ustną pod zabiegi i... więcej »

Zadzwoń: 91 359 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Gabinet Stomatologiczny Dental
Al. Wojska Polskiego 223a
71-256 Szczecin

Godziny otwarcia

poniedziałek
9:00-17:00
wtorek
nieczynne
środa
9:00-17:00
czwartek
nieczynne
piątek
9:00-17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Nasza klinika mieści się w Szczecinie, przy al. Wojska Polskiego 223a. Można do nas łatwo dojechać – przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie. Niedaleko rozciąga się Ogród Botaniczny.


Najczęstsze pytania o placówkę Gabinet Stomatologiczny Dental

 • Jakie usługi oferuje Gabinet Stomatologiczny Dental w Szczecinie?

  Placówka Gabinet Stomatologiczny Dental ze Szczecina posiada w cenniku usług 114 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia , chirurgia ogólna , konsultacje oraz medycyna dziecięca - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Gabinet Stomatologiczny Dental?

  Gabinet Stomatologiczny Dental znajduje się w Szczecinie - ul. Wojska Polskiego 223a. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 91 359 95 13

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Gabinet Stomatologiczny Dental?

  Placówka Gabinet Stomatologiczny Dental ze Szczecina otwarta jest średnio 8 godzin dziennie, w poniedziałki od 09:00 do 17:00, we wtorki jest zamknięta, w środy od 09:00 do 17:00, w czwartki jest zamknięta, a w piątki od 09:00 do 17:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…