Centrum Stomatologii Śmieleccy

8,8 / 10   •   Bardzo dobra   •  25 opinii
 • Kadra Centrum Stomatologii Śmieleccy
 • Wygląd zewnętrzny Centrum Stomatologii Śmieleccy
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologii Śmieleccy
 • Kadra Centrum Stomatologii Śmieleccy
 • Kadra Centrum Stomatologii Śmieleccy
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Stomatologii Śmieleccy
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologii Śmieleccy
Gniezno, ul. Os. Władysława Łokietka 33
 • Konsultacja chirurga stomatologa • 100 zł
 • Konsultacja endodontyczna • 100 zł
 • Konsultacja implantologiczna • 100 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Centrum Stomatologii Śmieleccy oferuje Państwu kompleksowe usługi stomatologiczne. Mieści się w Gnieźnie na Os. Władysława Łokietka, w miejscu charakteryzującym się bardzo dobrą dostępnością zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i korzystających z komunikacji miejskiej.

Diagnozujemy choroby zębów i przyzębia za pomocą klasycznych metod stomatologicznych oraz nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, dzięki czemu możemy precyzyjnie zlokalizować problem zdrowotny, ustalić dokładny plan leczenia i skrócić jego czas. Dzięki cyfrowemu aparatowi do rentgenodiagnostyki wykonujemy zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne oraz tomografię 3D przy minimalnej ekspozycji pacjenta na promieniowanie. Przy pomocy urządzenia laserowego Kavo lokalizujemy zmiany próchnicze. Posiadamy również uniwersalny laser erbowo-diodowy Doctor Smile, umożliwiający leczenie zachowawcze próchnicy, opracowywanie ubytków i chirurgię tkanek miękkich, a także korektę dziąseł i biostymulację.

Dzięki implantologii odbudowujemy i uzupełniamy braki w uzębieniu, poprawiając tym samym komfort życia oraz wygląd naszych pacjentów. U osób z brakami tkanki kostnej przeprowadzamy procedury regeneracyjne, takie jak podniesienie zatoki szczękowej (sinus lift), przeszczepy kostne oraz regenerację kości. W zabiegach regeneracyjnych stosujemy biomateriały. Korzystamy z systemów implantologicznych firm Nobel Biocare oraz Biomet 3i, dzięki którym uzyskujemy możliwość skrócenia procedury uzupełnienia ubytków nawet do jednego dnia.

Zajmujemy się odbudową protetyczną. W przypadku dużych ubytków związanych z próchnicą lub powstałych po leczeniu endodontycznym stosujemy komputerowo wykonywane odbudowy porcelanowe Onlay i Inlay. Cechują się dużo większą wytrzymałością i czasem użytkowania w porównaniu z uzupełnieniami z materiałów kompozytowych. Wykonujemy wkłady koronowo-korzeniowe, korony porcelanowe na podbudowach metalowej, złotej lub pełnoceramiczne. Przy dużym bezzębiu proponujemy pacjentom protezy.

Leczymy choroby przyzębia (periodontologia). W ramach profilaktyki chorób dziąseł usuwamy kamień nazębny, zaś w bardziej zaawansowanych problemach wykonujemy kiretaż otwarty i zamknięty. Oferujemy także plastykę dziąseł i wydłużanie koron.

Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem próchnicy. W przypadku zmian próchnicowych bardziej zaawansowanych, sięgających głębszych partii zęba, prowadzimy leczenie endodontyczne (kanałowe). Nasza oferta obejmuje również chirurgię stomatologiczną, w tym resekcje zębów i wierzchołków korzeni oraz pobieranie wycinków do badania histopatologicznego. Przeprowadzamy korekty wędzidełka warg i języka, a także zabiegi przygotowujące podłoże pod implanty.

Oferujemy leczenie ortodontyczne. Korygujemy wady zgryzu oraz położenie zębów u dzieci i osób dorosłych przy zastosowaniu aparatów ruchomych oraz stałych.

W trosce o komfort naszych pacjentów wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Centrum Stomatologii Śmieleccy posiada innowacyjną aparaturę diagnostyczną oraz medyczną. Nasz sprzęt gwarantuje bezpieczeństwo i higienę wykonywanych zabiegów, a także wpływa na efektywność leczenia. Dysponujemy urządzeniami takimi jak m.in.:

 • RTG Vatech UNI 3D – cyfrowy system do radiodiagnostyki wykorzystujący promieniowanie rentgenowskie do wykonywania zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych oraz trójwymiarowej tomografii. Pozwala na robienie zdjęć w czasie rzeczywistym. Cyfrowa aparatura gwarantuje minimalną dawkę promieniowania, której poddawany jest pacjent.
 • CEREC – ultranowoczesny robot stomatologiczny, który umożliwia precyzyjne wykonanie ceramicznych plomb, koronek i mostów podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologa.
 • VDV Gold – urządzenie (mikrosilnik) do zastosowań endodontycznych, służące do opracowywania kanałów korzeniowych.
 • VDW BeeFill – aparatura używana do wypełniania kanałów płynną gutaperką, gwarantująca szczelne i trwałe wypełnienie kanału z zachowaniem wszelkich zasad higieny oraz w krótkim czasie.
 • Implant Center 2 – sprzęt stosowany w zabiegach chirurgicznych, periodontologicznych oraz implantologicznych, a także w chirurgii kostnej.
 • Laser diagnostyczny Kavo – aparat wykorzystujący technologię DIFOTI w precyzyjnej diagnostyce i lokalizacji zmian próchniczych. Urządzenie wykrywa również pęknięcia szkliwa. Istnieje możliwość zapisu obrazu w dokumentacji elektronicznej pacjenta.
 • Laser Doctor Smile – laser diodowy posiadający szerokie zastosowanie w stomatologii. Stosowany w chirurgii stomatologicznej, endodoncji, periodontologii oraz implantologii, a także przy wybielaniu.
 • Quicksleeper II – system do wykonywania znieczuleń transkortykalnych. Kontroluje ilość oraz ciśnienie podawanego środka znieczulającego. Umożliwia komfortową iniekcję, gwarantuje skuteczność i brak efektów ubocznych.
 • Cavitron – aparatura do scalingu, czyli usuwania kamienia nazębnego. Urządzenie gwarantuje komfortowe warunki zabiegu, higienę i bezpieczeństwo.

Udogodnienia dla pacjentów

W naszym gabinecie pacjenci mogą liczyć nie tylko na profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną, lecz również na miłą obsługę i przyjazną atmosferę. Posiadamy gabinety w pełni wyposażone zarówno w aparaturę diagnostyczną, jak i nowoczesne narzędzia służące do wykonywania zabiegów stomatologicznych.

W trosce o komfort pacjentów wszystkie zabiegi wykonujemy z zastosowaniem znieczulenia.

Nasi pacjenci mogą dokonywać płatności za zabiegi w systemie ratalnym.

Akceptujemy płatności kartą.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Stomatologii Śmieleccy w Gnieźnie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurga stomatologa
  100
  Konsultacja endodontyczna
  100
  Konsultacja implantologiczna
  100
  Konsultacja ortodontyczna
  150 zł - cena za konsultację ortodontyczną wraz z dwoma zdjęciami, dla osoby dorosłej;
  50 zł - cena konsultacji dla dziecka bez zdjęć
  100
  Konsultacja periodontologiczna
  100
  Konsultacja protetyczna
  100
  Konsultacja stomatologiczna
  100
  Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny
  100
 • Stomatologia


Opinie z internetu

Placówka Centrum Stomatologii Śmieleccy została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 8,8 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 25 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

8,8
/ 10
Bardzo dobra
25 ocen z 2 źródeł
4,6 / 5
(5 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(3)
(3)
Bardzo dobra:
(2)
(2)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,2 / 5
(20 ocen placówki na Google.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Centrum Stomatologii Śmieleccy to zespół gabinetów stomatologicznych wyposażonych w bardzo nowoczesny sprzęt i oferujących kompleksowe leczenie jamy ustnej, począwszy od profilaktyki, a kończąc na zaawansowanych zabiegach chirurgii implantologicznej. Oferuje klientom również pełną diagnostykę. Placówka posiada laser Kavo służący do precyzyjnego lokalizowania zmian próchniczych, aparaturę RTG, dzięki której można wykonać zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne oraz tomografię komputerową 3D. Umawiam po kilkanaście wizyt w miesiącu do dr Włodzimierza Romana Śmieleckiego. Opinie wszystkich klientów, których umówiłam do kliniki są niemal identyczne - profesjonalne podejście do pacjenta. Mimo tego, że czasami trzeba trochę poczekać na wizytę to wszystko jest przeprowadzone fachowo. W gabinecie jest bardzo dobry sprzęt, a wizyty przebiegają bez bólu czy stresu. Zarówno Pana doktora, jak i placówkę można polecić z czystym sumieniem." - Marta G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(5 opinie)

K
11 grudnia 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
Centrum Stomatologii Śmieleccy, Gniezno
Bardzo miła obsługa. wszystkie koszty są jasno określone. pacjent jest od początku prowadzony "za raczkę"
Ocena specjalisty:
lek. dent. Włodzimierz Śmielecki, Stomatolog
Szybko, sprawnie i na temat, bez owijania w bawełnę
Ocena leczenia:
Aparat ortodontyczny stały metalowy (1 łuk), listopad 2017
Pierwsza wizyta to konsultacja, na drugiej robimy wycisk i potem odbieramy aparat w wybranym przez siebie kolorze
Przydatna opinia?
(0)
(7)

K
19 października 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum Stomatologii Śmieleccy, Gniezno
Jasno przedstawiony plan leczenia
40 minutowe opóźnienie
Ocena specjalisty:
lek. dent. Włodzimierz Śmielecki, Stomatolog
Przydatna opinia?
(3)
(9)

K
11 marca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum Stomatologii Śmieleccy, Gniezno
Zrozumienie potrzeb pacjenta i udzielona pomoc ! super obsługa p. recepcjonistki, oraz fachowa , natychmiastowa pomoc stomatologiczna ! warunki super. jestem pełen podziwu i wdzięczności ! bardzo wdzięczny pacjent - krzysztof j.
Ocena specjalisty:
Serdeczny, wyrozumiały i profesjonalny.
Ocena leczenia:
Natychmiastowa ulga i powrót do "normalności".
Przydatna opinia?
(2)
(14)

J
7 maja 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Implant placement.
Centrum Stomatologii Śmieleccy, Gniezno
Cleanness.
Ocena specjalisty:
lek. dent. Marek Śmielecki, Lekarz
Good professional treatment.
Ocena leczenia:
Implanty zębowe Zimmerdental, kwiecień 2018
So far so good, no pain during or after treatment.
Przydatna opinia?
(3)
(10)

P
24 stycznia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
Centrum Stomatologii Śmieleccy, Gniezno
Ocena specjalisty:
lek. dent. Włodzimierz Śmielecki, Stomatolog
Ocena leczenia:
Aparat ortodontyczny, styczeń 2018
Przydatna opinia?
(2)
(10)

Zespół

Centrum Stomatologiczne Śmieleccy to placówka rodzinna, w której leczeniem pacjentów zajmuje się zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy oraz personel medyczny. Nasi stomatolodzy biorą udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach, podczas których zgłębiają wiedzę w zakresie nowoczesnych technik leczenia.

Lek. stom. Włodzimierz Śmielecki jest doświadczonym ortodontą. Specjalizuje się w stomatologii ogólnej, a także w protetyce i chirurgii stomatologicznej. Podejmuje się kompleksowego leczenia nawet trudnych przypadków. Kolejny członek zespołu, Małgorzata Śmielecka, aktualnie jest w trakcie specjalizacji z protetyki. Szczególnym zainteresowaniem darzy implantoprotetykę. Od 2006 roku pracuje jako asystent w Katedrze Protetyki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Dr Śmielecka jest autorem i współautorem publikacji w medycznych periodykach polskich i zagranicznych. Lek. stom. Marek Śmielecki zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją, protetyką i implantologią. Wykonuje zabiegi regeneracji kości i przeszczepów kostnych, przeprowadza również zabiegi mikrochirurgiczne. Posiada Certyfikat Umiejętności w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Ukończył także Curriculum Periodontologiczne Profesora Marcusa Hurzellera.

Więcej 

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Centrum Stomatologii Śmieleccy
ul. Os. Władysława Łokietka 33
62-200 Gniezno

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-19:00
wtorek
8:00-19:00
środa
8:00-19:00
czwartek
8:00-19:00
piątek
8:00-19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Centrum Stomatologii Śmieleccy mieści się na Osiedlu Władysława Łokietka 33, na gnieźnieńskich Winiarach. Nieopodal placówki znajduje się Jezioro Świętokrzyskie i Jezioro Winiary. Gabinet jest oddalony od centrum Gniezna o około 3 km, z kolei od dworca PKP oraz dworca autobusowego dzieli go 2,5 km. W odległości około 200 metrów od Centrum Stomatologii znajduje się przystanek autobusowy Gdańska III, przy którym zatrzymują się autobusy linii: 0, 5, 7, 9, C, 10, 11, 12, 13, 17 i 6N.


Najczęstsze pytania o placówkę Centrum Stomatologii Śmieleccy

 • Jak oceniana jest placówka Centrum Stomatologii Śmieleccy?

  Placówka Centrum Stomatologii Śmieleccy została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,8 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 25 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Centrum Stomatologii Śmieleccy w Gnieźnie?

  Placówka Centrum Stomatologii Śmieleccy z Gniezna posiada w cenniku usług 322 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Centrum Stomatologii Śmieleccy?

  Centrum Stomatologii Śmieleccy znajduje się w Gnieźnie - ul. Os. Władysława Łokietka 33. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 61 449 95 43

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Centrum Stomatologii Śmieleccy?

  Placówka Centrum Stomatologii Śmieleccy z Gniezna otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-19:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…