Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

 • Recepcja, poczekalnia Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)
 • Gabinet zabiegowy Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)
Poznań, ul. Pasieka 36A
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej • 150 zł
 • Konsultacja stomatologiczna
 • Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik to nowoczesne centrum medyczne świadczące usługi z zakresu medycyny estetycznej oraz stomatologii. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi mające na celu zachowanie pięknego i młodego wyglądu, a także zdrowego i białego uzębienia.

Nie jest tajemnicą, iż wygląd ma wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, lecz również na zdrowie. Postaramy się o jego poprawę poprzez indywidualnie dobrane zabiegi, uzyskując przy tym pozytywny wpływ także na jakość życia naszych pacjentów.

W codziennej praktyce stosujemy wyłącznie bezpieczne i bezinwazyjne procedury medyczne, przeprowadzane bez użycia skalpela. Wykorzystujemy preparaty na bazie botoksu i kwasu hialuronowego, a także produktu PRX-T33 służącego do biorewitalizacji skóry.

Pomagamy pacjentom w walce z upływającym czasem, zajmujemy się leczeniem nadpotliwości i usuwaniem depozytów miejscowej tkanki tłuszczowej. W zakresie stomatologii oferujemy usługi profilaktyczne, leczenie endodontyczne i wybielanie zębów. W ramach protetyki odbudowujemy ubytki w uzębieniu pacjentów przy zastosowaniu koron pełnoceramicznych, mostów i protez.

Do Państwa dyspozycji jest wykwalifikowana kadra medyczna oraz personel pomocniczy. Nasz zespół cały czas poszerza wiedzę i umiejętności, o czym świadczą liczne certyfikaty.

Proponujemy liczne oferty specjalne oraz promocje na zabiegi. Dzięki nim można skorzystać z wysokiej jakość procedur nawet z 30% zniżką.

W trosce o Państwa komfort nasze gabinety zaaranżowaliśmy w gustowny sposób. Ponadto zmotoryzowani pacjenci mogą skorzystać z parkingu znajdującego się przed budynkiem kliniki.


Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o jak najwyższą jakość naszych usług oraz Państwa komfort przygotowaliśmy liczne udogodnienia. Oferujemy m.in.:

 • Wysokiej jakości sprzęt i preparaty medyczne – stosujemy jedynie bezpieczne certyfikowane urządzenia oraz atestowane preparaty. Dzięki temu pacjenci mają gwarancję prawidłowo wykonanego zabiegu.
 • Indywidualne podejście – nasi specjaliści do każdego problemu podchodzą z należytą empatią, dostosowując procedury indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjenta.
 • Oferty specjalne – z myślą o naszych pacjentach przygotowaliśmy promocje na zabiegi, dzięki którym mogą skorzystać z naszych usług w niższych cenach.
 • Komfortowe wnętrza – dzięki klasycznej aranżacji w naszych gabinetach można się zrelaksować i odprężyć. We wnętrzach Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie.
 • Dogodne formy płatności – akceptujemy gotówkę oraz karty płatnicze.
 • Parking – ogólnodostępne bezpłatne miejsca parkingowe.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) w Poznaniu.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  150
  Konsultacja stomatologiczna
  bezpłatnie
  Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny
  bezpłatnie
 • Stomatologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna


Opinie pacjentów


Zespół

Właścicielką gabinetu jest lek. dent. Małgorzata Kmiecik, wykwalifikowany stomatolog oraz specjalista medycyny estetycznej. W trosce o jakość swoich usług bierze udział w certyfikowanych kursach i szkoleniach. Jest nie tylko skutecznym specjalistą, lecz również lekarzem pełnym empatii. Największą uwagę przykłada do precyzji zabiegów, które dostosowuje indywidualnie dla każdego pacjenta.

Do Państwa dyspozycji jest również doświadczony personel pomocniczy, który przygotuje pacjentów do zabiegu i dba o jego prawidłowy przebieg. Zapewnia także sprawną rejestrację.

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Lek. Małgorzata Kmiecik zajmuje się kompleksowym leczeniem zębów oraz przywracaniem pięknego wyglądu skóry pacjentów odwiedzających jej gabinet. Wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki, endodoncji i protetyki, przeprowadza też wybielanie zębów. więcej »

Zadzwoń: 61 449 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 19:00)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)
ul. Pasieka 36A
61-664 Poznań(MEDIC LASERPLUS)

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-19:00
wtorek
8:00-19:00
środa
8:00-19:00
czwartek
8:00-19:00
piątek
8:00-19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik znajduje się w Poznaniu przy ul. Pasieka 36A, na osiedlu Winogrady. Doskonała lokalizacja oraz bliskość środków komunikacji sprawia, iż bez problemu dostaną się do nas pacjenci z kraju i zagranicy. Najbliższe międzynarodowe lotnisko, Poznań Ławica, jest oddalone od kliniki o ok. 9,2 km.


Najczęstsze pytania o placówkę Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

 • Jakie usługi oferuje Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) w Poznaniu?

  Placówka Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) z Poznania posiada w cenniku usług 267 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia , medycyna estetyczna , konsultacje oraz medycyna regeneracyjna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)?

  Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) znajduje się w Poznaniu - ul. Pasieka 36A. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 61 449 90 96

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)?

  Placówka Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) z Poznania otwarta jest średnio 11 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-19:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…