AkaiMed

9,7 / 10   •   Znakomita   •  183 opinii
 • Recepcja, poczekalnia AkaiMed
 • Recepcja, poczekalnia AkaiMed
 • Gabinet zabiegowy AkaiMed
 • Wygląd zewnętrzny AkaiMed
 • Gabinet zabiegowy AkaiMed
 • Recepcja, poczekalnia AkaiMed
 • Udogodnienia dla gości AkaiMed
 • Widok ogólny AkaiMed
 • Sala do ćwiczeń AkaiMed
 • Gabinet zabiegowy AkaiMed
 • Sala do ćwiczeń AkaiMed
 • Gabinet konsultacyjny AkaiMed
 • Wygląd zewnętrzny AkaiMed
 • Sala do ćwiczeń AkaiMed
 • Sala do ćwiczeń AkaiMed
Gliwice, ul. Tarnogórska 213
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym • od 270 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • 200 zł
 • Konsultacja endokrynologiczna • od 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed oferuje pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Współpracuje z ponad 20 lekarzami różnych specjalizacji medycznych, na co dzień związanymi z najbardziej renomowanymi ośrodkami w woj. śląskim, m.in. ze Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Instytutem Onkologii w Gliwicach czy Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Sosnowcu. Zapewniamy Państwu dostęp do wysokiej jakości usług bez konieczności długiego oczekiwania na wizytę.

W ramach chirurgii naczyniowej zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób układu żylnego, tętniczego oraz limfatycznego. Przeprowadzamy badania USG Doppler. Świadczymy usługi w zakresie leczenia zachowawczego oraz małoinwazyjnego leczenia zabiegowego. Oferta obejmuje zabiegi skleroterapii, laseroterapii oraz operacje żylaków kończyn dolnych.

Konsultujemy pacjentów w zakresie chirurgii onkologicznej. Zakres usług obejmuje diagnostykę i prowadzenie osób z nowotworami skóry, piersi czy tarczycy. Leczymy również łagodne choroby piersi, schorzenia węzłów chłonnych oraz zmiany skórne.

Zapraszamy na konsultacje dermatologiczne. Diagnozujemy i leczymy choroby skóry, paznokci i włosów. Kwalifikujemy pacjentów do leczenia chirurgicznego.

Świadczymy usługi w zakresie konsultacji dietetycznych i udzielania porad żywieniowych. Pomagamy pozbyć się nadprogramowych kilogramów, zmienić styl życia i poprawić ogólny stan zdrowia. Do naszego dietetyka zgłaszają się pacjenci z otyłością, przewlekłymi chorobami nerek, układu pokarmowego czy układu sercowo-naczyniowego, a także osoby cierpiące z powodu cukrzycy, zaburzeń hormonalnych, alergii pokarmowych i wielu innych schorzeń.

Oferta AkaiMed obejmuje diagnostykę i leczenie chorób endokrynologicznych. Konsultujemy pacjentów ze schorzeniami tarczycy, przytarczyc, układu podwzgórzowo-przysadkowego czy gonad. Wykonujemy USG tarczycy.

W centrum funkcjonuje poradnia gastroenterologiczna. Zapraszamy na konsultacje do wysokiej klasy specjalisty.

W ramach ginekologii i położnictwa przeprowadzamy diagnostykę i leczenie chorób żeńskiego układu rozrodczego. Oferujemy prowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanej, w tym diagnostykę prenatalną. Wykonujemy USG ciąży.

poradni hematologicznej przeprowadzamy diagnostykę niedokrwistości i zaburzeń krzepnięcia.

Zajmujemy się kardiologią, w tym diagnostyką kardiologiczną. Wykonujemy badania EKG, echo serca, Holter EKG oraz Holter ciśnieniowy. Przeprowadzamy testy wysiłkowe i badania laboratoryjne. Pacjentów konsultują kardiolodzy o dużym doświadczeniu klinicznym, co w połączeniu z nowoczesną aparaturą diagnostyczną stanowi gwarancję rzetelnej diagnozy i skutecznego leczenia. Oferta obejmuje również konsultacje z kardiochirurgii.

Przeprowadzamy konsultacje laryngologiczne. Ponadto w centrum funkcjonuje pracownia diagnostyki i leczenia bezdechów sennych.

W ramach działalności poradni neurologicznej przeprowadzane są konsultacje ze specjalistami neurologii, badania diagnostyczne oraz kwalifikacje do dalszego leczenia – rehabilitacyjnego lub operacyjnego. Opiekujemy się pacjentami cierpiącymi z powodu bóli i zawrotów głowy, zespołów bólowych kręgosłupa, stanów po urazu mózgu czy padaczki. Do gabinetu zgłaszają się osoby z chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona oraz stwardnieniem rozsianym.

Oferta poradni okulistycznej obejmuje diagnostykę i leczenie chorób przedniego aparatu wzroku, komputerową analizę wady refrakcji oraz dobór korekcji okularowej. Wykonujemy pomiary ciśnienia wewnątrzgałkowego, ocenę biomikroskopową przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej, gonioskopię oraz badanie OCT. Zajmujemy się leczeniem stanów zapalnych oka.

Prowadzimy diagnostykę i leczenie chorób metabolicznych. Opiekujemy się pacjentami ze zdiagnozowaną cukrzycą, otyłością, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami lipidowymi czy zespołem metabolicznym. Leczymy choroby cywilizacyjne, zapobiegając powikłaniom sercowo-naczyniowym, miażdżycy i innym groźnym schorzeniom.

W naszym centrum pacjentów konsultuje wysokiej klasy specjalista ortopedii, przeprowadzający diagnostykę i leczenie zachowawcze chorób i urazów aparatu ruchu. Kwalifikujemy pacjentów do leczenia operacyjnego.

Przeprowadzamy konsultacje w zakresie chorób wewnętrznych, urologii oraz pediatrii. Oferta centrum obejmuje rehabilitację ortopedyczną i neurologiczną. W zależności od indywidualnych potrzeb proponujemy chorym terapię manualną stawów i kręgosłupa, badanie funkcjonale stawów i kręgosłupa oraz terapię obrzęków chłonnych. Wykonujemy masaż leczniczy i sportowy oraz zabiegi z zakresu fizykoterapii: elektrostymulację, magnetoterapię, laseroterapię, jak również zabiegi z użyciem ultradźwięków.

Do naszej poradni psychiatrycznej zgłaszają się chorzy borykający się z uzależnieniami, depresją, stanami lękowymi i zaburzeniami snu. Prowadzimy pacjentów z zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami seksualnymi, zespołem stresu pourazowego, jak również osoby dotknięte schizofrenią.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego centrum.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego. Dysponujemy aparaturą do badań USG, w tym USG Dopplera układu tętniczo-żylnego, USG jamy brzusznej czy USG tarczycy. Ponadto posiadamy urządzenia do diagnostyki kardiologicznej renomowanych producentów.


Udogodnienia dla pacjentów

 • Najlepsi specjaliści w województwie śląskim – w naszym centrum pacjenci konsultowani są przez specjalistów współpracujących z najbardziej renomowanymi placówkami medycznymi w województwie.

 • Ponad 20 specjalizacji w jednym miejscu – zapewniamy pacjentom dostęp do licznego grona lekarzy specjalistów. Chorzy mogą oszczędzić czas, przejść badania diagnostyczne oraz leczenie w jednym miejscu, bez potrzeby przemieszczania się pomiędzy różnymi ośrodkami.

 • Krótki czas oczekiwania na wizytę – pacjenci AkaiMed mają gwarancję szybkich terminów wizyty.

 • Gwarantujemy serdeczną i przyjazną atmosferę na wszystkich etapach pobytu pacjenta w centrum.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed w Gliwicach.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  USG w cenie
  od 270 do 290 
  Konsultacja dermatologiczna
  200
  Konsultacja endokrynologiczna
  od 200 do 250 
  Konsultacja ginekologiczna
  od 200 do 250 
  Konsultacja hematologiczna
  300
  Konsultacja internistyczna
  od 160 do 200 
  Konsultacja kardiochirurgiczna
  Konsultacja kardiologiczna
  od 200 do 380 
  Konsultacja laryngologiczna
  200 zł - konsultacja CPAP
  200
  Konsultacja logopedyczna
  Konsultacja neurologiczna
  220 zł - konsultacja + USG tętnic szyjnych
  200
  Konsultacja okulistyczna
  170 zł - wizyta z diagnostyką w kierunku jaskry;
  120 zł - ciało obce usunięcie wizyta podstawowa;
  15 zł - dobór szkieł okularowych
  200
  Konsultacja ortopedyczna
  120 zł - wizyta pierwszorazowa,
  100 zł - kolejna wizyta;
  140 zł - wizyta + podanie blokady
  200
  Konsultacja pediatryczna
  180
  Konsultacja pulmonologiczna
  od 180 do 200 
  Konsultacja urologiczna
  240
  Konsultacja w zakresie akupunktury
  160
 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Ortopedia

 • Antykoncepcja

 • Laryngologia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Okulistyka

 • Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

 • Fizykoterapia

 • Masaże

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka AkaiMed została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 183 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,7
/ 10
Znakomita
183 ocen z 3 źródeł
5,0 / 5
(3 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(3)
(3)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,6 / 5
(100 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(80 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(3 opinie)

K
18 maja 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed, Gliwice
Podejscie do.pacjenta ,pomoc
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(2)
(0)

D
15 września 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed, Gliwice
Dzień dobry, jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez tą placówkę. systematycznie korzystam z pomocy fizjoerapeuty pani michaliny, jest bardzo profesjonalna, zna się na swojej pracy i wykonuje ją bardzo dobrze. chętnie ją polecam swoim znajomym.
Ocena specjalisty
Ocena leczenia:
Szybki powrót normalnego funkcjonowania, sprawność odzyskana 😁
Przydatna opinia?
(1)
(0)

D
2 marca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed, Gliwice
Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta polecam:)
Ocena specjalisty
Ocena leczenia
Przydatna opinia?
(3)
(28)

Zespół

Porad lekarskich w centrum AkaiMed udzielają wysokiej klasy specjaliści z dużym doświadczeniem, zarówno ambulatoryjnym, jak i klinicznym. Sukcesywnie poszerzają wiedzę i doskonalą umiejętności poprzez udział w kongresach, konferencjach i sympozjach naukowych. Współpracują z najlepszymi ośrodkami medycznymi w śląskim.


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed
ul. Tarnogórska 213
44-105 Gliwice

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
8:00-20:00
środa
8:00-20:00
czwartek
8:00-20:00
piątek
8:00-20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Centrum AkaiMed znajduje się tuż przy drodze krajowej nr 78, łączącej Gliwice z Tarnowskimi Górami i Rybnikiem. To jedna z głównych dróg województwa. Do śródmieścia można dojechać samochodem w ciągu ok. 10 minut. Dworzec PKP znajduje się w odległości ok. 4 km od placówki.


Najczęstsze pytania o placówkę AkaiMed

 • Jak oceniana jest placówka AkaiMed?

  Placówka AkaiMed została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 183 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje AkaiMed w Gliwicach?

  Placówka AkaiMed z Gliwic posiada w cenniku usług 262 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia ogólna , urologia , ortopedia , antykoncepcja oraz laryngologia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z AkaiMed?

  AkaiMed znajduje się w Gliwicach - ul. Tarnogórska 213. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 32 433 36 94

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka AkaiMed?

  Placówka AkaiMed z Gliwic otwarta jest średnio 12 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…