Laserowa korekcja wzroku Warszawa

Osoby, które nie mogą lub nie chcą nosić okularów oraz soczewek kontaktowych, powinny zainteresować się zabiegiem, jakim jest laserowa korekcja wzroku. Oto lista 3 warszawskich placówek, w których można poddać się operacji laserowej oczu. Wybierz jedną z nich i wygodnie umów się na wizytę.

Centrum Medyczne MAVIT

Warszawa, ul. Podleśna 61
9,1 / 10  •  Znakomita  •  166 opinii

Obawiałam się jak przebiegnie zabieg, jednak okazało się, że niepotrzebnie aż tak się martwiłam, ponieważ jest to zabieg krótki, bezbolesny - właściwie czuje się dotyk lasera na oku nieutrudniający wpatrywania się w światełko lasera. Otwarcie tzw. "płatka" nie uniemożliwia widzenia i współpracy z lekarzem. Lekarz jest w ciągłym kontakcie z pacjentem tak, że pacjent wie co ma robić. Potem, po zabiegu, pojawia się ból oka, ale spodziewałam się, że będzie intensywniejszy niż to, czego doświadczyłam. Leki, które dostałam, pomagają. Czuję różnicę, że mam mniejszy astygmatyzm. Widzę chorym okiem wyraźniej. Poprawa widzenia w moim przypadku wymaga jednak czasu i ćwiczeń, dopiero okaże się jaki jest efekt końcowy . ~ Joanna (Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK)

  • Laserowa korekcja wzroku EBK 3100 zł
  • Laserowa korekcja wzroku PRK 2000 zł
  • Badanie kwalifikacyjne do zabiegu laserowej korekcji wady wz... od 300 zł
  • Próba soczewkowa przed zabiegiem laserowej korekcji wady wzr... od 100 zł
  • Badanie kwalifikacyjne do zabiegu laserowej korekcji wady wz... od 300 zł

Lekarze wykonujący laserowa korekcja wzroku w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa laserowa korekcja wzroku w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

dr n. med. Piotr Tesla

okulista

w Retina Szpital Okulistyczny

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Piotr Fryczkowski

okulista

w Retina Szpital Okulistyczny

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Agnieszka Siennicka

okulista

w Retina Szpital Okulistyczny

ocena 4,8 / 5  (6 opinii)
lek. Michał Szot

okulista

w Retina Szpital Okulistyczny

ocena 4,7 / 5  (6 opinii)

Laserowa korekcja wzroku Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowa korekcja wzroku w Warszawie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za laserowa korekcja wzroku PRK natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 7200 zł (laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK).

Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowa korekcja wzroku w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowa korekcja wzroku w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny laserowa korekcja wzroku w innych miastach.

Laserowa korekcja wzroku w Warszawie - gdzie najlepiej?

Celem zabiegów z zakresu chirurgii refrakcyjnej jest zmiana krzywizny i struktury rogówki tak, by zmniejszyć lub całkowicie zlikwidować wady wzroku i tym samym zapewnić pacjentowi niezależność od okularów. Szacuje się, że w ciągu dwóch ostatnich dekad przeprowadzono na świecie ponad 40 milionów takich operacji.

Gabinet zabiegowy w Premium Medical Gabinet zabiegowy w Premium Medical

Nowoczesna korekta refrakcji wzroku

Laserowa korekcja wzroku to zabieg szybki i bezpieczny. Sama praca lasera trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund, a pacjent spędza na sali operacyjnej zwykle około kwadransa. Co ciekawe, zabieg przebiega bez dotykania oka, a komfort pacjenta zwiększa znieczulenie miejscowe, które jest podawane w postaci kropli do oczu. W zdecydowanej większości przypadków laserowa korekta wzroku przynosi trwałe efekty i całkowicie likwiduje wadę. Do sytuacji, w której nie jest ona usunięta w 100% dochodzi niezwykle rzadko, nie można jednak tego wykluczyć.

Laserowa korekcja wzroku w Medicover

Warszawską placówką, która dysponuje najnowszym w Polsce i najnowocześniejszym technologicznie na świecie laserem excimerowym Schwind Amaris 1050RS jest Szpital Medicover. Znajdujące się w nim urządzenie pozwala na korekcję wzroku u Pacjentów, którzy do tej pory nie mogli poddać się zabiegom laserowym. Sprzęt zapewnia pacjentom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz błyskawiczną i trwałą poprawę widzenia. Zabiegi wykonują: lek. okulista Agnieszka Papierniak, dr n.med. Łukasz Cwalina oraz lek. okulista Małgorzata Musiorska-Kulisiewicz.

Gdzie jeszcze na zabieg w Warszawie?

Kadra w Retina  Szpital Okulistyczny Kadra w Retina Szpital Okulistyczny

Korekcie refrakcji przy użyciu najnowszej generacji lasera excimerowego można poddać się w Centrum Medycznym MAVIT, położonym na warszawskich Bielanach. Już od ponad dekady ośrodek ten przeprowadza zindywidualizowane zabiegi w oparciu o topografię rogówki (TOSCA) oraz wavefront (WASCA). Ponadto, w 2010 roku wykonano tu pierwszy w Polsce zabieg laserowej korekcji wady wzroku metodą FemtoLASIK przy użyciu lasera femtosekundowego firmy Carl Zeiss Meditec – VISUMAX. Tym samym ośrodek oferuje obecnie wszystkie dostępne na świecie metody laserowej korekcji wad wzroku i poza wspomnianymi są to: PRK, LASEK, oraz SBK-LASIK.

Kolejną warszawską placówką, w której można wykonać laserową korekcję wzroku jest Szpital Okulistyczny Retina, położony w dzielnicy Bemowo. Kadra medyczna to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, wykonujący badania i zabiegi na najnowocześniejszym sprzęcie. Leczeniem wad wzroku laserem zajmują się tu m.in.: dr n. med. Agnieszka Siennicka i dr n. med. Piotr Fryczkowski.

Laserowa korekcja wzroku. Cena w Warszawie

Koszt korekty wzroku laserem jest uzależniony od wielu czynników. Cena zmienia się w zależności od m.in. konkretnej metody, jak i placówki. Za operację laserową oczu zwykle trzeba jednak zapłacić kilka tysięcy złotych.

Pacjenci szukali zabiegu laserowa korekcja wzroku w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat laserowa korekcja wzroku