Laserowa korekcja wzroku Kraków

Leczenie wad wzroku laserem to skuteczna metoda na całkowite przywrócenie prawidłowego widzenia. Jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem laserowej korekcji wzroku, umów się na konsultację okulistyczną, aby dobrać odpowiednią metodę dla siebie. Zapoznaj się z ofertą 1 krakowskich klinik, którą przedstawiamy poniżej.

Lekarze wykonujący laserowa korekcja wzroku w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa laserowa korekcja wzroku w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

dr n. med. Krzysztof Ochalik

okulista

w Krakowskie Centrum Okulistyki Optica

ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
lek. Joanna Wołkow

okulista

w Krakowskie Centrum Okulistyki Optica

Laserowa korekcja wzroku Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowa korekcja wzroku w Krakowie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 1950 zł za laserowa korekcja wzroku PRK natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 2700 zł (laserowa korekcja wzroku EBK).

Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowa korekcja wzroku w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowa korekcja wzroku w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny laserowa korekcja wzroku w innych miastach.

Laserowa korekcja wzroku w Krakowie - gdzie najlepiej?

Laserowej operacji wzroku mogą poddać się osoby, które ukończyły 21 lat. Okuliści za pomocą różnorodnych metod zabiegowych eliminują takie wady, jak krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm. Dużą zaletą procedury jest to, że trwa ona krótko i jest małoinwazyjna.

Jak przygotować się do laserowej korekcji wzroku?

Na 2-3 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z noszenia soczewek kontaktowych miękkich, ponieważ długo noszone mogą czasowo zmienić kształt rogówki. W przypadku korzystania z soczewek twardych trzeba zrezygnować z ich noszenia na miesiąc przed planowaną procedurą. Na dwie doby przed laserową korekcją wad wzroku nie należy spożywać napojów alkoholowych, kawy i innych napojów zawierających kofeinę, ponieważ mają one właściwości odwadniające. W dniu zabiegu należy z kolei zrezygnować z nakładania makijażu. Warto wiedzieć, że właściwe przygotowanie się do zabiegu zapewnia nie tylko zadowalający efekt laserowej korekcji wady wzroku, ale i zwiększa jego bezpieczeństwo. Dlatego też, należy z pełną starannością przestrzegać zaleceń, przekazanych przez lekarza.

Gdzie na zabieg w Krakowie? 

Krakowskim Centrum Okulistyki Zooptica laserowe leczenie wad wzroku odbywa się za pomocą nowoczesnego urządzenia, jakim jest laser excimerowy Allegretto Wave 200 Hz 1009. Specjaliści dostosowują do każdego pacjenta odpowiednią metodę leczenia, spośród dostępnych tu technik:

  • EBK LASIK
  • EPI LASIK
  • PRK

Procedury przeprowadza dr n. med. Krzysztof Ochalik, który może poszczycić się bogatym doświadczeniem w takich zabiegach (ma za sobą kilka tysięcy zabiegów laserowej korekcji wzroku). W gronie okulistów przyjmujących w placówce znajdują się również: dr n. med. Katarzyna Buczak-Gasińska,  lek. Joanna Wołkow, lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska, lek. Joanna Kowal i lek. Magdalena Lula.

Laserowa korekcja wzroku. Cena w Krakowie

W zależności od wybranej metody, koszt laserowej korekcji wzroku w Krakowskim Centrum Okulistyki Zooptica to 1950, 2700 lub 3600 zł za jedno oko.

Pacjenci szukali zabiegu laserowa korekcja wzroku w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat laserowa korekcja wzroku