Laserowa korekcja wzroku Szczecin i okolice

Laserowa korekcja oczu to zabieg nierefundowany przez NFZ - oznacza to, że można wykonać go jedynie prywatnie. Oto lista 2 szczecińskich placówek, które posiadają operację laserową oczu w swojej ofercie. Wybierz jedną z nich i wygodnie umów się na wizytę.

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą laserowa korekcja wzroku, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Szczecina. Laserowa korekcja wzroku można przeprowadzić m.in. w Idealny Wzrok Gorzów Wielkopolski w Gorzowie Wlkp. (90 km od Szczecina) w cenie 800 zł lub w Idealny Wzrok Poznań w Poznaniu (192 km od Szczecina) gdzie cena za laserowa korekcja wzroku wynosi 2100 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Laserowa korekcja wzroku najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowa korekcja wzroku najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 2100 zł za laserowa korekcja wzroku LASEK natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 6000 zł (laserowa korekcja wzroku EBK).

Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowa korekcja wzroku najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowa korekcja wzroku najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny laserowa korekcja wzroku w innych miastach.

Laserowa korekcja wzroku w Szczecinie - gdzie najlepiej?

W dzisiejszych czasach okulary powoli odchodzą do lamusa, a soczewki kontaktowe coraz częściej są gorzej tolerowane przez ich użytkowników. Wady wzroku można jednak trwale skorygować przy pomocy systemów laserowych. Jak wygląda operacja laserowa oczu i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Na czym polega laserowa korekcja wzroku?

Kontrolowany komputerowo laser wytwarza zimną wiązkę promieniowania ultrafioletowego w celu usunięcia mikroskopijnej warstwy rogówki i przerwania połączenia pomiędzy molekułami w tkankach. Dzięki laserowi excimerowemu okuliści dokonują zmiany krzywizny przedniej powierzchni oka, czyli rogówki. W zależności od rodzaju wady wzroku laser uwypukla soczewkę w jej centrum (u pacjentów z nadwzrocznością) bądź ją spłaszcza (w przypadku korekcji krótkowzroczności).

Współcześnie istnieje wiele technik zabiegowych korygujących wady wzroku, m.in. LASIK, femtoLASIK i LASEK. Zaletą ich stosowania jest krótki czas trwania procedury oraz jej bezbolesność. Pacjenci po zabiegu szybko powracają do zdrowia i normalnej aktywności.

Gdzie na zabieg w Szczecinie?

Jedną z uznanych szczecińskich placówek okulistycznych, które wprowadziły do swojej oferty usługę laserowej korekcji wad wzroku, jest Centrum Medyczne Dom Lekarski. Lekarze kliniki jako pierwsi w Polsce wdrożyli bezbolesny zabieg laserowej korekcji wzroku – EBK. Pacjenci pragnący poddać się operacji przechodzą rozmowę i badanie kwalifikujące, przeprowadzane przez dr n. med. Małgorzatę Kaczmarek lub dr Agnieszkę Ostojską, natomiast sam zabieg wykonują doświadczeni chirurdzy: dr n. med. Andrzej Lipiński oraz dr n. med. Andrzej Palacz. Wykorzystywanym podczas zabiegu sprzętem jest nowoczesny laser MEL 80 CRS MASTER TwinLine Oculign – laser excimerowy IV generacji wyprodukowany przez firmę Carl Zeiss.

Laserowa korekcja wzroku. Cena w Szczecinie

Za laserową korekcję wzroku we wspomnianej wyżej placówce należy średnio zapłacić 1875 zł za jedno oko. Najtańszym zabiegiem jest ten, przeprowadzany techniką LASEK (1400 zł za jedno oko), najdroższym zaś - laserowa korekta wzroku SBK LASIK (2950 zł za jedno oko).

Więcej na temat laserowa korekcja wzroku

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…