Laserowa korekcja wzroku Lublin

Operacja laserowa oczu to zabieg, który trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. W tym czasie można usunąć krótkowzroczność, nadwzroczność oraz astymgatyzm. Oto lista 3 klinik w Lublinie, które mają w swojej ofercie laserową korekcję wzroku.

Eyemed

Lublin, ul. Chodźki 13
9,2 / 10  •  Znakomita  •  61 opinii

Zabieg przeszedł bezproblemowo.Teraz delikatnie przeskoczyłem na szkła minusy z plusów, ale lekarz przed zabiegiem poinformował mnie, że tak może być. Lekarz wypisał mi receptę na szkła i już zamówiłem. Przypuszczam, że koniec lutego lub marzec będzie już koniec z okularami. :-) Bo lekarz powiedział że trzeba czasu ~ Szpek (Laserowa korekcja wzroku, dr n. med. Paweł Klonowski)

 • Laserowa korekcja wzroku 3950 zł
 • Badanie kwalifikacyjne do zabiegu laserowej korekcji wady wz... 300 zł
 • Laserowa korekcja wzroku Smartsurface Touch-free 2700 zł
 • Laserowa korekcja wad wzroku SmartSight® 3950 zł

  Lekarze wykonujący laserowa korekcja wzroku w Lublinie

  W Lublinie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa laserowa korekcja wzroku w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

  dr n. med. Paweł Klonowski

  okulista

  w Eyemed

  9,5 / 10
  dr n. med. Marek Ćwirko

  okulista

  w Eyemed

  dr n. med. Emilia Bielecka
  dr n. med. Łukasz Kołodziejski

  Laserowa korekcja wzroku Lublin - cena

  Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowa korekcja wzroku w Lublinie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 1650 zł za laserowa korekcja wzroku LASEK natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 3950 zł (laserowa korekcja wad wzroku SmartSight®).

  Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku w Lublinie?

  Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowa korekcja wzroku w Lublin placówkach:

  cena minimalna
  cena maksymalna

  Tabela cen laserowa korekcja wzroku w Lublinie

  Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

  Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny laserowa korekcja wzroku w innych miastach.

  Laserowa korekcja wzroku w Lublinie - gdzie najlepiej?

  Laserowa korekcja wzroku może zostać przeprowadzana przy użyciu wielu metod, które różnią się między sobą sposobem, w jaki ingeruje się w kształt rogówki. Niezależnie od wybranej techniki, zabieg trwa krótko i jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie odczuwa dolegliwości bólowych.

  Gdzie na zabieg w Lublinie?

  Lubelską placówką, która proponuje pacjentom laserową korekcję wzroku, jest Centrum Okulistyczne Eyemed. Ośrodek specjalizuje się w leczeniu różnego rodzaju schorzeń narządu wzroku, począwszy od jego wad, a skończywszy na chorobach siatkówki. Klinika jest w stanie zaproponować swoim pacjentom aż 8 technik laserowej korekty wzroku, w tym:

  • Laserową korekcję wzroku EBK Customized
  • Laserową korekcję wzroku FemtoLASIK Customized SmartSurf
  • Laserową korekcję wzroku LASEK

  Zabiegi przeprowadza znakomity zespół złożony z okulistów o olbrzymim doświadczeniu zawodowym. Są to: prof. nadzw. dr hab. n. med. Robert Rejdak oraz dr n. med. Paweł Klonowski.

  Laserowa korekcja wzroku. Cena w Lublinie

  Koszt zabiegu jest uzależniony od wybranej metody. Najtańsza z nich - laserowa korekcja wzroku LASEK - to w Centrum Okulistycznym Eyemed wydatek rzędu 1500 zł za jedno oko. Najdroższa jest laserowa korekcja wzroku EBK Customized SmartSurf - zabieg na jedno oko kosztuje 3400 zł.

  Pacjenci szukali zabiegu laserowa korekcja wzroku w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

  Więcej na temat laserowa korekcja wzroku

  Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…