Laserowa korekcja wzroku Lublin

Operacja laserowa oczu to zabieg, który trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. W tym czasie można usunąć krótkowzroczność, nadwzroczność oraz astymgatyzm. Oto lista 3 klinik w Lublinie, które mają w swojej ofercie laserową korekcję wzroku.

Eyemed

Lublin, ul. Chodźki 13
9,1 / 10  •  Znakomita  •  65 opinii

Zabieg przeszedł bezproblemowo.Teraz delikatnie przeskoczyłem na szkła minusy z plusów, ale lekarz przed zabiegiem poinformował mnie, że tak może być. Lekarz wypisał mi receptę na szkła i już zamówiłem. Przypuszczam, że koniec lutego lub marzec będzie już koniec z okularami. :-) Bo lekarz powiedział że trzeba czasu ~ Szpek (Laserowa korekcja wzroku, dr n. med. Paweł Klonowski)

  • Badanie kwalifikacyjne do zabiegu laserowej korekcji wady wz... bezpłatnie
  • Laserowa korekcja wzroku Smartsurface Touch-free 2700 zł
  • Laserowe leczenie rogówki PTK 1900 zł
  • PresbyMAX Customized touch-free SmartSurf 4900 zł
  • Konsultacja okulistyczna od 170 zł

Lekarze wykonujący laserowa korekcja wzroku w Lublinie

W Lublinie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa laserowa korekcja wzroku w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

dr n. med. Paweł Klonowski

okulista

w Eyemed

9,5 / 10
dr n. med. Łukasz Kołodziejski
dr n. med. Marek Ćwirko

okulista

w Eyemed

dr n. med. Emilia Bielecka

Laserowa korekcja wzroku Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowa korekcja wzroku w Lublinie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 2100 zł za laserowa korekcja wzroku LASEK natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 6000 zł (laserowa korekcja wzroku EBK).

Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowa korekcja wzroku w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowa korekcja wzroku w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny laserowa korekcja wzroku w innych miastach.

Laserowa korekcja wzroku w Lublinie - gdzie najlepiej?

Laserowa korekcja wzroku może zostać przeprowadzana przy użyciu wielu metod, które różnią się między sobą sposobem, w jaki ingeruje się w kształt rogówki. Niezależnie od wybranej techniki, zabieg trwa krótko i jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie odczuwa dolegliwości bólowych.

Gdzie na zabieg w Lublinie?

Lubelską placówką, która proponuje pacjentom laserową korekcję wzroku, jest Centrum Okulistyczne Eyemed. Ośrodek specjalizuje się w leczeniu różnego rodzaju schorzeń narządu wzroku, począwszy od jego wad, a skończywszy na chorobach siatkówki. Klinika jest w stanie zaproponować swoim pacjentom aż 8 technik laserowej korekty wzroku, w tym:

  • Laserową korekcję wzroku EBK Customized
  • Laserową korekcję wzroku FemtoLASIK Customized SmartSurf
  • Laserową korekcję wzroku LASEK

Zabiegi przeprowadza znakomity zespół złożony z okulistów o olbrzymim doświadczeniu zawodowym. Są to: prof. nadzw. dr hab. n. med. Robert Rejdak oraz dr n. med. Paweł Klonowski.

Laserowa korekcja wzroku. Cena w Lublinie

Koszt zabiegu jest uzależniony od wybranej metody. Najtańsza z nich - laserowa korekcja wzroku LASEK - to w Centrum Okulistycznym Eyemed wydatek rzędu 1500 zł za jedno oko. Najdroższa jest laserowa korekcja wzroku EBK Customized SmartSurf - zabieg na jedno oko kosztuje 3400 zł.

Pacjenci szukali zabiegu laserowa korekcja wzroku w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat laserowa korekcja wzroku

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…