Laserowa korekcja wzroku Łódź

Jeśli masz dość noszenia okularów, warto zastanowić się nad laserową korekcją wzroku. Poniżej przedstawiamy listę 1 klinik z Łodzi, w których możesz skonsultować się z okulistą i dopasować odpowiedni zabieg do swoich potrzeb. Wybierz jedną z dostępnych placówek i wygodnie umów się na wizytę.

Laserowa korekcja wzroku Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowa korekcja wzroku w Łodzi na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 2100 zł za laserowa korekcja wzroku LASEK natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 6000 zł (laserowa korekcja wzroku EBK).

Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowa korekcja wzroku w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowa korekcja wzroku w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Laserowa korekcja wzroku LASIK
  Łódź, Tylna 6
  Z- Lasik - 4200 zł (cena za 1 oko)

  4200 zł

 • Laserowa korekcja wzroku LASEK
  Łódź, Tylna 6
  cena za 1 oko

  2100 zł

 • Laserowa korekcja wzroku EBK
  Łódź, Tylna 6
  SmartPulse EBK - 3000 zł/za oko

  6000 zł

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny laserowa korekcja wzroku w innych miastach.

Laserowa korekcja wzroku w Łodzi - gdzie najlepiej?

Laserowa korekcja wad wzroku polega na zmianie krzywizny przedniej powierzchni rogówki oka. Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu, jednak na pełne rezultaty trzeba poczekać kilka tygodni. Zabieg pozwala na korekcję krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu oraz kombinacji tych wad. Procedura przeprowadzana jest przy znieczuleniu kropelkowym i trwa od kilku do kilkunastu minut.

Zalety laserowej korekcji wzroku

Operacja laserowa oczu jest wprost stworzona dla osób, które ze względu na szczególnie aktywny tryb życia lub charakter wykonywanej pracy nie mogą sobie pozwolić na noszenie okularów, a jednocześnie nie tolerują zbyt dobrze soczewek kontaktowych. Zabieg jest w stanie znacznie podnieść komfort ich życia, pozwalając raz na zawsze uporać się z wadą wzroku. Do laserowej korekcji mogą przystąpić tylko te osoby, które przejdą badania kwalifikacyjne. Wywiad na temat stanu zdrowia i kompleksowe badania okulistyczne nie tylko określą rodzaj i wielkość wady, ale również pozwolą lekarzowi wskazać wszelkie przeciwwskazania i wyeliminować skutki uboczne zabiegu.

Gdzie na zabieg w Łodzi?

W Łodzi laserową korekcję wad wzroku można wykonać w Szpitalu Wielospecjalistycznym Medeor Plus, w którym świadczona jest cała gama procedur z zakresu okulistyki. Zabiegi laserowej korekcji wzroku wykonywane są w placówce metodami PRK, femtoLASIK Premium i LASEK Premium. W ich trakcie wykorzystywany jest laser excimerowy SCHWIND Amaris 500E, który jest jednym z najnowocześniejszych laserów korekcyjnych na świecie. Urządzenie wspomagane jest przez system śledzenia ruchu gałki ocznej w 5-ciu płaszczyznach.

W ofercie szpitala znajdują się również inne zabiegi okulistyczne, takie jak:

 • usuwanie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji
 • zabiegi przeciwjaskrowe
 • operacje zeza
 • plastyka powiek
 • usuwanie gradówek, skrzydlików i kępek żółtych

Operacja laserowa oczu w łódzkich placówkach

Zabieg leczenia wad wzroku laserem może wykonać również lek. med. Maciej Brocki - okulista, który jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Specjalizuje się on w laserowej korekcji wad wzroku, którą przeprowadza za pomocą lasera excimerowego SCHWIND Amaris 500E (metodami LASEK, TransPRK i EBK). Jego oferta obejmuje również m.in. leczenie jaskry, zaćmy, schorzeń plamki i siatkówki oka oraz operacje plastyczne powiek. Doktor Brocki pacjentów przyjmuje w Medical Margaret Spa.

Laserowa korekcja wzroku. Cena w Łodzi

Koszt zabiegu jest uzależniony m.in. od wybranej przez lekarza metody, jak i samej placówki. Laserowa korekcja wzroku LASEK to wydatek rzędu 4400 - 5400 zł.

Pacjenci szukali zabiegu laserowa korekcja wzroku w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat laserowa korekcja wzroku

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…