Laserowa korekcja wzroku Poznań

Chcesz raz na zawsze pozbyć się wady wzroku? Operacja laserowa oczu to coś dla Ciebie! Oto lista 1 poznańskich klinik, które mają ten zabieg w swojej ofercie. Zapoznaj się z nimi i zapisz się na wizytę u lekarza specjalisty jeszcze dziś.

Laserowa korekcja wzroku Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowa korekcja wzroku w Poznaniu na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 2100 zł za laserowa korekcja wzroku LASEK natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 4200 zł (laserowa korekcja wzroku LASIK).

Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowa korekcja wzroku w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowa korekcja wzroku w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Laserowa korekcja wzroku LASIK
  Poznań, Drużbickiego 7
  Z- Lasik - 4200 zł (cena za 1 oko)

  4200 zł

 • Laserowa korekcja wzroku LASEK
  Poznań, Drużbickiego 7
  cena za 1 oko

  2100 zł

 • Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK
  Poznań, Drużbickiego 7
  cena za 1 oko

  3850 zł

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny laserowa korekcja wzroku w innych miastach.

Laserowa korekcja wzroku w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Zabiegi laserowej korekcji wad wzroku pozwalają na odzyskanie ostrości widzenia poprzez odpowiednie modelowanie krzywizny rogówki, co powoduje skuteczne usunięcie wad refrakcji takich jak krótkowzroczność, nadzwroczność lub astygmatyzm.

Na czym polega korekta wzroku laserem?

Obecnie istnieje kilkanaście różnych technik zabiegowych, które różnią się przede wszystkim przygotowaniem rogówki na działanie lasera, a dzielą się na powierzchowne (m.in. PRK, EBK – po zabiegu usunięty nabłonek ulega naturalnej regeneracji) i głębokie (m.in. LASIK, femtoLASIK, gdzie w trakcie procedury wytwarza się płatek rogówki, który po zabiegu ulega zrośnięciu). Laserowa korekcja wad wzroku to jednak w zdecydowanej większości zabiegi małoinwazyjne, wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Procedury przeprowadza się trybie chirurgii jednego dnia i trwają one z reguły krócej niż pół godziny, przy czym sama praca lasera zabiera zazwyczaj kilkadziesiąt sekund.

Gdzie na zabieg w Poznaniu?

Zabiegi laserowej korekcji wad refrakcji ma w swojej ofercie poznańskie Centrum Laserowe, gdzie procedury tego typu oferowane są od blisko dekady. Specjaliści przyjmujący w placówce regularnie biorą udział w szkoleniach z zakresu nowoczesnych technik laserowej korekcji wzroku we Francji, a wszystkie procedury wykonują z zastosowaniem wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu: wysokozaawansowanych technologicznie laserów excimerowych oraz szwajcarskiego lasera femtosekundowego Schwind Amaris.

W ofercie placówki znajdują się zabiegi takie jak:

 • Laserowa korekcja wzroku EBK LASIK
 • Laserowa korekcja wzroku femtoLASIK
 • Laserowa korekcja wzroku LASIK
 • Laserowa korekcja wzroku LASEK
 • Laserowa korekcja wzroku Trans-PRK

Laserowa korekcja wzroku. Cena w Poznaniu

Zabiegi laserowej korekty wad refrakcji w poznańskich klinikach uzależnione są od zastosowanej techniki. Przykładowo, za leczenie wady wzroku techniką LASEK trzeba zapłacić 2200 zł za jedno oko, a zabieg femtoLASIK kosztuje 3700 zł, również za jedno oko.

Pacjenci szukali zabiegu laserowa korekcja wzroku w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat laserowa korekcja wzroku

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…