Laserowa korekcja wzroku Poznań i okolice

Chcesz raz na zawsze pozbyć się wady wzroku? Operacja laserowa oczu to coś dla Ciebie! Oto lista 6 poznańskich klinik, które mają ten zabieg w swojej ofercie. Zapoznaj się z nimi i zapisz się na wizytę u lekarza specjalisty jeszcze dziś.

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą laserowa korekcja wzroku, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Poznania. Laserowa korekcja wzroku można przeprowadzić m.in. w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (244 km od Poznania) lub w Idealny Wzrok Jelenia Góra w Jeleniej Górze (185 km od Poznania) gdzie cena za laserowa korekcja wzroku wynosi 800 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Laserowa korekcja wzroku najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowa korekcja wzroku najbliżej Poznania na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 2100 zł za laserowa korekcja wzroku LASEK natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 6000 zł (laserowa korekcja wzroku EBK).

Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowa korekcja wzroku najbliżej Poznania:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowa korekcja wzroku najbliżej Poznania

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 15 innych miastach. Sprawdź ceny laserowa korekcja wzroku w innych miastach.

Laserowa korekcja wzroku w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Zabiegi laserowej korekcji wad wzroku pozwalają na odzyskanie ostrości widzenia poprzez odpowiednie modelowanie krzywizny rogówki, co powoduje skuteczne usunięcie wad refrakcji takich jak krótkowzroczność, nadzwroczność lub astygmatyzm.

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Na czym polega korekta wzroku laserem?

Obecnie istnieje kilkanaście różnych technik zabiegowych, które różnią się przede wszystkim przygotowaniem rogówki na działanie lasera, a dzielą się na powierzchowne (m.in. PRK, EBK – po zabiegu usunięty nabłonek ulega naturalnej regeneracji) i głębokie (m.in. LASIK, femtoLASIK, gdzie w trakcie procedury wytwarza się płatek rogówki, który po zabiegu ulega zrośnięciu). Laserowa korekcja wad wzroku to jednak w zdecydowanej większości zabiegi małoinwazyjne, wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Procedury przeprowadza się trybie chirurgii jednego dnia i trwają one z reguły krócej niż pół godziny, przy czym sama praca lasera zabiera zazwyczaj kilkadziesiąt sekund.

Gdzie na zabieg w Poznaniu?

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Zabiegi laserowej korekcji wad refrakcji ma w swojej ofercie poznańskie Centrum Laserowe, gdzie procedury tego typu oferowane są od blisko dekady. Specjaliści przyjmujący w placówce regularnie biorą udział w szkoleniach z zakresu nowoczesnych technik laserowej korekcji wzroku we Francji, a wszystkie procedury wykonują z zastosowaniem wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu: wysokozaawansowanych technologicznie laserów excimerowych oraz szwajcarskiego lasera femtosekundowego Schwind Amaris.

W ofercie placówki znajdują się zabiegi takie jak:

  • Laserowa korekcja wzroku EBK LASIK
  • Laserowa korekcja wzroku femtoLASIK
  • Laserowa korekcja wzroku LASIK
  • Laserowa korekcja wzroku LASEK
  • Laserowa korekcja wzroku Trans-PRK

Laserowa korekcja wzroku. Cena w Poznaniu

Zabiegi laserowej korekty wad refrakcji w poznańskich klinikach uzależnione są od zastosowanej techniki. Przykładowo, za leczenie wady wzroku techniką LASEK trzeba zapłacić 2200 zł za jedno oko, a zabieg femtoLASIK kosztuje 3700 zł, również za jedno oko.

Więcej na temat laserowa korekcja wzroku

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…