Rezonans magnetyczny w Warszawie

Obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego jest badaniem nieinwazyjnym i bezbolesnym. Wykonywane jest często w diagnostyce zmian chorobowych układu nerwowego, narządów wewnętrznych, układu kostno-stawowego i serca. Poniżej znajdziesz listę 6 klinik z Warszawy, w których możesz wykonać badanie MRI. Za pośrednictwem naszego portalu zapiszesz się na nie szybko i wygodnie!

Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Rezonans magnetyczny Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą rezonans magnetyczny w Warszawie na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 490 zł za rezonans magnetyczny odcinka piersiowego kręgosłupa natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 980 zł (rezonans magnetyczny stawu kolanowego).

Ile kosztuje rezonans magnetyczny w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rezonans magnetyczny w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen rezonans magnetyczny w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Rezonans magnetyczny odcinka szyjnego kręgosłupa
  Warszawa, Pory 78

  od 980 zł
  do 980 zł

  Warszawa, 1 sierpnia 8
  MR - Rezonans magnetyczny - kręgosłupa szyjnego (C) i lędźwiowo-krzyżowego (LS) - od 1180 zł MR - Rezonans magnetyczny kręgosłupa szyjnego (C) i piersiowego (Th) - od 1180 zł MR - Rezonans magnetyczny - kręgosłupa szyjnego (C), piersiowego (Th) i lędźwiowo-krzyżowego (LS) - od 1770 zł

  od 590 zł
  do 590 zł

  Warszawa, Zjednoczenia 36

  520 zł

  Warszawa, Łuczek 4

  490 zł

 • Rezonans magnetyczny odcinka piersiowego kręgosłupa
  Warszawa, Pory 78

  od 980 zł
  do 980 zł

  Warszawa, 1 sierpnia 8
  MR - Rezonans magnetyczny - kręgosłupa piersiowego (Th) i lędźwiowo-krzyżowego (LS) - od 1180 zł

  od 590 zł
  do 590 zł

  Warszawa, Zjednoczenia 36

  520 zł

  Warszawa, Łuczek 4

  490 zł

 • Rezonans magnetyczny stawu kolanowego
  Warszawa, Pory 78

  od 980 zł
  do 980 zł

  Warszawa, 1 sierpnia 8
  MR - Rezonans magnetyczny stawu kolanowego z chrząstkogramem kolorowym - od 940 zł

  od 780 zł
  do 780 zł

  Warszawa, Zjednoczenia 36

  670 zł

  Warszawa, Łuczek 4

  600 zł

  Stara Iwiczna, Nowa 4a
  Rezonans magnetyczny stawu kolanowego z chrząstkogramem kolorowym

  890 zł

 • Rezonans magnetyczny głowy / mózgu
  Warszawa, 1 sierpnia 8
  MR - Rezonans magnetyczny głowy - procedura cine - od 710 zł MR - Rezonans magnetyczny - głowy i angio tętnic mózgowych - od 1300 zł MR - Rezonans magnetyczny - głowy i kręgosłupa szyjnego (C) - od 1240 zł MR - Rezonans magnetyczny - głowy i procedura cine głowy - od 1360 zł MR - Rezonans magnetyczny - głowy i przysadki mózgowej - od 1400 zł MR - Rezonans magnetyczny głowy i szyi - od 1600 zł MR - Rezonans magnetyczny - perfuzja mózgowa (pełne badanie) - od 1300 zł

  od 650 zł
  do 650 zł

  Warszawa, Zjednoczenia 36

  550 zł

  Warszawa, Łuczek 4

  510 zł

  Stara Iwiczna, Nowa 4a
  Rezonans magnetyczny głowy - procedura cine - 680 zł Rezonans magnetyczny głowy i procedura cine głowy - 1200 zł Rezonans magnetyczny głowy i przysadki mózgowej - 1150 zł Rezonans magnetyczny głowy i szyi - 1250 zł

  od 680 zł
  do 680 zł

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny rezonans magnetyczny w innych miastach.

Rezonans magnetyczny w Warszawie - gdzie najlepiej?

Badanie metodą rezonansu magnetycznego jest bardzo bezpieczne i małoinwazyjne. Za jego pomocą można zbadać praktycznie całe ciało, m.in. kości, tkanki miękkie i układ nerwowy. Badanie MRI jest uzupełnieniem innej diagnostyki, tj. USG czy RTG - RM często stosuje się do finalnego potwierdzenia zmian, jakie zaszły w organizmie pacjenta.

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Damiana Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Damiana

Gdzie na rezonans magnetyczny w Warszawie?

Położone na Żoliborzu Centrum Medyczne Gamma posiada wyposażoną w nowoczesny sprzęt Pracownię Rezonansu Magentycznego. Znajduje się w niej aparat  marki Philips Achieva 1,5T SE. Wykorzystuje się go tutaj do m.in. diagnostyki ortopedycznej, diagnostyki tkanek miękkich, jak również innych obszarów ciała u dorosłych i u dzieci. Jednym ze specjalistów Pracowni jest dr Piotr Nurzyński, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej oraz radiodiagnostyki o dużym doświadczeniu zawodowym. Kolejną Placówką, do której mogą udać się pacjenci zainteresowani wykonaniem badania MR jest znajdujące się w Śródmieściu Centrum Medyczne Best-Med. Jego oferta jest dostępna w naszym serwisie od stycznia 2019 roku.

Rezonans magnetyczny w Warszawie na NFZ

Na badanie rezonansem w Warszawie można zapisać się w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, wiąże się to jednak z  minimum miesięcznym czasem oczekiwania. Kolejki do placówek dysponujących najnowocześniejszym sprzętem wynoszą nawet pół roku, dlatego warto wziąć pod uwagę prywatne kliniki, do których na rezonans mangentyczny często można zapisać się z zaledwie kilkudniowym wyprzedzeniem.

Rezonans w różnych dzielnicach miasta

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Damiana Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Damiana

Radiologica Wawer, Radiologica Wilanów oraz Radiologica Wola należą do sieci Radiologica, która specjalizuje się w diagnostyce obrazowej z zakresu badań MRI oraz tomografii komputerowej. Wszystkie placówki dysponują najnowocześniejszym sprzętem firmy Siemens, który gwarantuje doskonałą jakość obrazowania. Osoby cierpiące na klaustrofobię, dzieci, jak również pacjenci po operacjach ortopedycznych z wszczepioną protezą mogą wykonać badanie rezonansu magnetycznego w otwartym systemie Magnetom C! firmy Siemens, dostępnym w Radiologica Wilanów.

Na liście badań, które można wykonać w placówkach sieci Radiologica znajduja się m.in.:

 • Rezonans magnetyczny głowy / mózgu
 • Rezonans magnetyczny odcinka szyjnego kręgosłupa
 • Rezonans magnetyczny odcinka piersiowego kręgosłupa
 • Rezonans magnetyczny odcinka lędźwiowego kręgosłupa

Pozostałe warszawskie placówki

W Centrum Rezonansu Magnetycznego Rex Medica (Ochota) pacjent może poddać się badaniu MRI kręgosłupa odcinka szyjnego, piersiowego czy lędźwiowego a także MRI bioder. Przy bólach głowy i omdleniach warto wykonać tutaj MRI głowy. Ponadto lekarz może także wykonać rezonans kończyn, stawów, przysadki czy oczodołów. Badania przeprowadzane są z użyciem nowoczesnego aparatu Siemens MAGNETOM Symphony TIM (Total Imaging Matrix).

W Rex Medica Sport (Wola) badanie MRI wykonywane aparatem GE Signa Explorer 1,5T, który jest najnowocześniejszym urządzeniem tego typu w Europie. Sprzęt ten jest wyposażony w zestaw specjalistycznych cewek, co pozwala na wyraźnie i dokładne badanie poszczególnych części ciała, w tym kręgosłupa, stawów biodrowych, kolan, stawów skokowych, barków, stóp czy nadgarstków. Dodatkowym atutem wspomnianego aparatu jest możliwość przeprowadzania badań u pacjentów otyłych, z obrzękami i umięśnionych.

Rezonans magnetyczny w Warszawie. Cena badania

Cena badania MR jest uzależniona m.in. od części ciała, której stan chcemy sprawdzić, a także tego, czy pacjentowi będzie podawany kontrast. Najtańszy rezonans w Warszawie kosztuje 350 zł, najdroższy wiąże się natomiast z wydatkiem rzędu 850 zł.

Pacjenci szukali zabiegu rezonans magnetyczny w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat rezonans magnetyczny

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…