Rezonans magnetyczny Kraków

Potrzebujesz szybko wykonać rezonans magnetyczny przed planowaną konsultacją lekarską lub zabiegiem? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie 1 klinik z Krakowa, które posiadają doskonałej jakości sprzęt i gwarantują krótki czas oczekiwania na MR. Nie zwlekaj i już dziś umów się na badanie rezonansem magnetycznym w Krakowie za pośrednictwem naszego portalu!

Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa
Miesiąc dla zdrowia z Globiana Medical Center

Gastroskopia, kolonoskopia, histeroskopia czy leczenie hemoroidów - to tylko nieliczne z zabiegów i badań, które można wykonać w Globiana Medical Center.

Zapraszamy do udziału w naszych webinarach, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat każdego w tych tematów.

Rezonans magnetyczny Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą rezonans magnetyczny w Krakowie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 550 zł za rezonans magnetyczny odcinka szyjnego kręgosłupa natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 690 zł (rezonans magnetyczny stawu kolanowego).

Ile kosztuje rezonans magnetyczny w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rezonans magnetyczny w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen rezonans magnetyczny w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Rezonans magnetyczny odcinka szyjnego kręgosłupa
  Kraków, Lublańska 38

  od 550 zł
  do 550 zł

 • Rezonans magnetyczny stawu kolanowego
  Kraków, Lublańska 38

  od 690 zł
  do 690 zł

 • Rezonans magnetyczny głowy / mózgu
  Kraków, Lublańska 38
  MR - Rezonans magnetyczny głowy - procedura cine - od 710 zł MR - Rezonans magnetyczny głowy i angio tętnic mózgowych - od 1300 zł MR - Rezonans magnetyczny głowy i kręgosłupa szyjnego (C) - od 1240 zł MR - Rezonans magnetyczny głowy i procedura cine głowy - od 1360 zł MR - Rezonans magnetyczny głowy i przysadki mózgowej - od 1400 zł MR - Rezonans magnetyczny głowy i szyi - od 1600 zł

  od 650 zł
  do 650 zł

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny rezonans magnetyczny w innych miastach.

Rezonans magnetyczny w Krakowie - gdzie najlepiej?

Rezonans magnetyczny (MRI) jest szeroko stosowaną w medycynie metodą diagnostyki obrazowej. To bezbolesne, nieinwazyjne i w pełni bezpieczne badanie wykorzystujące naturalne właściwości magnetyczne ludzkiego ciała. Przy jego pomocy uzyskuje się obrazy ośrodkowego układu nerwowego i tkanek miękkich oraz innych narządów wewnętrznych. Poza możliwością nieinwazyjnego badania wewnętrznych anatomicznych struktur organizmu, MRI pozwala na sporządzanie przekrojów we wszystkich płaszczyznach, jak również na analizę różnic pomiędzy tkankami a narządami.

Gdzie na rezonans magnetyczny w Krakowie?

Pacjenci, którzy poszukują klinik oferujących MRI w Krakowie, mają do wyboru wiele placówek. Badanie rezonansem magnetycznym przeprowadza na przykład Centrum Diagnostyki Obrazowej Centrum Medycznego iMed24, położone na Czyżynach.

Placówka jest wyposażona nie tylko w rezonans, ale także:

 • tomograf komputerowy
 • pantomograf
 • densytometr
 • mammograf
Zaawansowana technologia zastosowana w urządzeniach znajdujących się w klinice umożliwia zminimalizowanie dawki promieniowania jonizującego, co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa pacjenta, skrócenie czasu badań oraz ograniczenie związanego z nimi stresu.

Pozostałe placówki oferujące MR w stolicy Małopolski

Kolejnym krakowskim ośrodkiem oferującym rezonans magnetyczny jest Szpital Dworska, mieszczący się w dzielnicy Ludwinów. Placówka, która dołączyła do Kliniki.pl w 2019 roku również posiada szereg nowoczesnych urządzeń diagnostycznych, w tym dedykowany ortopedii i diagnostyce kręgosłupa, niskopolowy, otwarty rezonans magnetyczny – MRI – Esaote® najnowszej generacji EVO'17. Badanie z jego zastosowaniem jest dużo bardziej komfortowe dla pacjenta, ponieważ nie musi on przebywać w środku zamkniętego cylindra. Wokół ciała badanego jest wystarczająco dużo przestrzeni, by w pełni swobodnie czuły się nawet osoby dotknięte problemem klaustrofobii. Poczucie bezpieczeństwa pacjenta wzmacnia również stały kontakt z radiologiem (przez interkom).

Rezonans magnetyczny w Krakowie na NFZ

Na badanie rezonansem w Krakowie można zapisać się w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, jednak czas oczekiwania na to świadczenie zniechęca - często wynosi on nawet 2 lub 3 miesiące. Aby ominąć kolejki, warto skorzystać z oferty prywatnych placówek medycznych, które oferują krótkie terminy i są wyposażone w sprzęty najnowszej generacji.

Rezonans magnetyczny. Cena w Krakowie

Ostateczna cena rezonansu magnetycznego jest uzależniona od różnych czynników, m.in. tego, czy pacjentowi będzie podawany kontrast. Ceny w Krakowie zaczynają się już od 390 zł.

Pacjenci szukali zabiegu rezonans magnetyczny w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat rezonans magnetyczny

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…