Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Gdynia i okolice

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Gdyni. Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Centrum Dermatologiczno-alergologiczne "Derm-Al" w Sopocie (8 km od Gdyni) w cenie 600 zł lub w Lifemedica w Gdańsku (18 km od Gdyni) gdzie cena za blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem wynosi 350 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem najbliżej Gdyni - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w 6 placówkach w Gdyni. Najniższa cena wynosi 350 zł w Lifemedica, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 517 zł.

Ile kosztuje blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem najbliżej Gdyni:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…