Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Wrocław

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący leczenie nietrzymania moczu (NTM) we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa leczenie nietrzymania moczu we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa, ginekologa-położnika i urologa.

lek. Krzysztof Żychowicz

chirurg ogólny, urolog, androlog

w Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz

10 / 10
lek. Mariusz Markuszewski

ginekolog-położnik

w DCG Centrum Medyczne

10 / 10
lek. Jakub Kunkiewicz

ginekolog plastyczny

w DCG Centrum Medyczne

9,0 / 10
lek. Wojciech Rogala

ginekolog-położnik

w DCG Centrum Medyczne

mgr Sandra Rymsza

fizjoterapueta uroginekologiczny

w DCG Centrum Medyczne

lek. Agnieszka Bacińska

pediatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Pro Medical Clinic Advanced

lek. Olena Denysenko

ginekolog

w Pro Medical Clinic Advanced

dr n. med. Andrzej Kuszka

ginekolog

w Pro Medical Clinic Advanced

dr n. med. Mateusz Dzięgała

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, urolog

w Dr n. med. Mateusz Dzięgała – ginekologia estetyczna i urologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nietrzymania moczu (NTM) we Wrocławiu na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 500 zł za leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn metodą Biofeedback natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 15000 zł (leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą TVT / TOT).

Ile kosztuje leczenie nietrzymania moczu (NTM) we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nietrzymania moczu (NTM) w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nietrzymania moczu (NTM) we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą TVT / TOT
  Wrocław, Przyjaźni 6/U1

  5800 zł

  Wrocław, Borowska 262
  Do 24 h hospitalizacji+ koszt taśmy ok. 1000 zł

  od 12900 zł
  do 15000 zł

  Komorowice, Wrocławska 2a
  (Ostateczny koszt zabiegu uzgadniany po konsultacji lekarskiej)

  od 8900 zł
  do 8900 zł

 • Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

  3500 zł

  Wrocław, Powstańców Śląskich 48
  zabieg - nietrzymanie moczu (NTM) - laser Mona Lisa Touch - 2200 zł (w przypadku potrzeby, drugi zabieg bezpłatny)

  2200 zł

  Legnica, Fabryczna 22
  Pierwszy zabieg - 1000 zł Drugi - 800 zł Trzeci - 600 zł

  od 1000 zł
  do 1000 zł

  Wrocław, Traugutta 72
  Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2 – BIOXEL – leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – 1 zabieg - 2000 zł Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2 – BIOXEL – leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – pakiet 3 zabiegi - 4900 zł

  od 2000 zł
  do 4900 zł

  Wrocław, Krystyny i Mariana Barskich 22
  pierwszy zabieg - 1500 zł kolejny zabieg - 1000 zł

  1500 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn wstrzyknięciami okołocewkowymi

  od 3000 zł
  do 4000 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet metodą Biofeedback
  Wrocław, Śląska 1
  Biofeedback EMG - pakiet

  500 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn metodą Biofeedback
  Wrocław, Śląska 1
  Biofeedback EMG - pakiet

  500 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu HIFU
  Wrocław, Bielany Wrocławskie, Kłodzka 3a
  drugi i kolejny zabieg - 1000 zł HiFu + tropokolagen - 2000 zł Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu tropokolagenem - 450 zł Tropokolagen kolejna ampułka w czasie tego samego zabiegu - 250 zł

  1600 zł

  Wrocław, Traugutta 72
  pakiet 3 zabiegów - 3900 zł Leczenie WNM (Wysiłkowego Nietrzymania Moczu) – Autorska metoda HIFU + PRP + Kwas Hyaluronowy - 3500 zł

  1600 zł

  2500 zł

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nietrzymania moczu (NTM) w innych miastach.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w FemiMea Gabinet zabiegowy w FemiMea

Pacjenci cierpiący na inkontynencję często wstydzą się przyznać do nietrzymania moczu przed lekarzem. Powoduje to rozwój tej dolegliwości i prowadzi do stanu, kiedy leczenie zachowawcze nie jest już skuteczne. Wtedy pozostaje tylko operacja. Ale zanim będzie konieczna można zastosować wiele wariantów leczenia.

Różnorodność sposobów leczenia nietrzymania moczu we Wrocławiu

 Prywatny Gabinet Urologiczny Piotra Szulca oferuje terapię leczenia nietrzymania moczu za pomocą elektrostymulacji, czyli elektrogimanstyki mięśni. Są to zabiegi skierowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn, mających problem z NTM. Gabinet wyposażony jest w stymulatory, którymi można przeprowadzać terapię w domu (możliwość indywidualnego zaprogramowania parametrów prądu w urządzeniu). Ponadto leczenie nietrzymania moczu uzupełnione jest terapią behawioralną i treningami Biofeetback. Na taką terapię zaprasza dr Piotr Szulc, specjalista chirurgii ogólnej i urologii (II stopnia od 2002 r.). Lekarz ten swoje doświadczenie zdobywał m.in. na Oddziale Urologii USK we Wrocławiu. 

 W prywatnym Gabinecie Ginekologicznym dr Aleksander Pietkiewicz pacjentka z dolegliwością nietrzymania moczu może poddać się w czasie konsultacji lekarskiej diagnostyce i podjąć leczenie wysiłkowego NTM. W razie potrzeby jest to leczenie zachowawcze (np. ćwiczenie mięśni Kegla), bądź operacyjne. Przeprowadza je dr Aleksander Pietkiewicz, specjalista ginekolog-położnik (II stopnia i doktor nauk medycznych od 1983 r.). Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in., pracując w Klinice Ginekologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. 

 W centrum medycznym Derma Puls zabiegi leczenia NTM przeprowadzane są za pomocą laserowego światła sprzętem MonaLisa Touch. Zabieg pomaga w przypadku nietrzymania moczu z przyczyn anatomicznych (zbytnia ruchomość cewki moczowej i pęcherza) oraz gdy pacjentka ma osłabione mięśnie zwieracza cewki. Zabiegami tymi zajmuje się w gabinecie dr Michał Kaniowski, lekarz dermatolog, który specjalizuje się m.in. w zabiegach laserowych. 

 Centrum Ginekologiczno-Położnicze Zim Med również oferuje swoim pacjentkom z dolegliwością nietrzymania moczu terapię z użyciem lasera MonaLisa Touch. Lekarze wykonują ten zabieg w warunkach ambulatoryjnych, jego dodatkowym efektem, oprócz redukcji inkontynencji, jest także odbudowa błony śluzowej pochwy oraz poprawa jej elastyczności. Jednym z lekarzy przyjmujących w Zim Medzie jest dr Artur Wiatrowski, specjalista ginekologii i położnictwa od 2011 r. Swoje doświadczenie ginekologiczne zdobywał, pracując w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. 

 Na Oddziale Urologii i Onkologi Urologicznej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka, po wywiadzie lekarskim i badaniu urodynamicznym, przeprowadza się małoinwazyjny zabieg leczenia NTM sposobem Lorenza. Zamiast taśm używane są w tej metodzie szwy prolenowe. Zabieg ten nie tylko pomaga wyleczyć inkontynencję, ale także można nim poprawić nieudaną operację z użyciem taśm. Jednym z lekarzy jest tutaj dr Zenona Jabłońska, specjalista chirurgii ogólnej (od 1987 r.) oraz urologii (od 1992 r.), a także doktor nauk medycznych od 2003 r. Doświadczenie urologiczne zdobywała m.in. pracując w Poradni Urologicznej Szpitala Wielospecjalistycznego Orthos w Komorowicach.

 Niedaleko od Wrocławia (ok. 12 km) w Komorowicach mieści się Szpital Wielospecjalistyczny Orthos, gdzie działa Poradnia Uroginekologiczna. Tutaj u pacjentki cierpiącej na inkontynencję przeprowadzana jest najpierw diagnostyka nietrzymania moczu, np. badania laboratoryjne moczu, badanie ultrasonograficzne lub endoskopowe a także badanie urodynamiczne. Z leczenia zabiegowego wykonuje się tutaj m.in. rekonstrukcję uszkodzeń w oparciu o tkanki pacjentki lub wszczepienie materiałów biologicznych czy syntetycznych. Zabiegi te wykonuje dr Andrzej Puchalski, specjalista ginekolog-położnik od 1995 r., który swoje doświadczenie zdobywał w Klinice Ginekologii Pomorskiej Akademii Medycznej w latach 1988-2005. 

 

Kadra w FemiMea Kadra w FemiMea

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…