Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Bydgoszcz

Inne placówki w pobliżu Bydgoszczy

Lekarze wykonujący leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa leczenie nietrzymania moczu w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i urologa.

dr n. med. Iga Serwińska

fizjoterapeuta

w Urointima-Med

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Bydgoszczy na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 300 zł za leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn metodą Biofeedback natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 5000 zł (leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn taśmą).

Ile kosztuje leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą TVT / TOT
  Toruń, M. Skłodowskiej-Curie 73
  Operacja typu sling z wszyciem taśmy – nie trzymanie moczu - 5 500 zł

  5000 zł

 • Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
  Bydgoszcz, Trybowskiego 14
  Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2 – BIOXEL – leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – 1 zabieg - 2000 zł Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2 – BIOXEL – leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – pakiet 3 zabiegi - 4900 zł

  od 2000 zł
  do 4900 zł

  Toruń, Kościuszki 71
  Laser ginekologiczny ULTRA FRAX jedna sesja - 800 zł

  od 800 zł
  do 800 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn taśmą
  Toruń, M. Skłodowskiej-Curie 73
  Operacja typu sling z wszyciem taśmy – nie trzymanie moczu - 5 500 zł

  5000 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet metodą Biofeedback
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 8
  300 zł - I wizyta (koszt elektrody + diagnostyka + leczenie); 200 zł - kontynuacja leczenia

  od 300 zł
  do 300 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn metodą Biofeedback
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 8
  300 zł - I wizyta (koszt elektrody + diagnostyka + leczenie); 200 zł - kontynuacja leczenia

  od 300 zł
  do 300 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu HIFU
  Bydgoszcz, Trybowskiego 14
  pakiet 3 zabiegów - 3900 zł Leczenie WNM (Wysiłkowego Nietrzymania Moczu) – Autorska metoda HIFU + PRP + Kwas Hyaluronowy - 3500 zł

  1600 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu z wykorzystaniem nici
  Bydgoszcz, Trybowskiego 14
  Nici PDO - 2500 zł HIFU + nici PDO - 3200 zł

  2500 zł

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nietrzymania moczu (NTM) w innych miastach.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Wysiłkowe nietrzymanie moczu, naglące nietrzymanie moczu i mieszane nietrzymanie moczu – to trzy typy tej choroby. I choć problem może pojawić się w każdym wieku, najczęstszą przyczyną NTM są zabiegi urologiczne, poród i menopauza, stanowiąc problem zarówno psychologiczny, jak i higieniczny. Z uwagi na statystyki, których dane wskazują, iż dolegliwości doświadcza łącznie 5% populacji – 28% kobiet i 10% mężczyzn – choroba ma również charakter społeczny.

Uroginekologia – sposób na słaby pęcherz  

W Prywatnym Centrum Ginekologiczno – Położniczym Victoria NZOZ, komfort zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym w zakresie leczenia inkontynencji, odzyskamy dzięki laserowemu zabiegowi MonaLisa Touch™. Centrum powstało w 1999 r. z inicjatywy specjalisty położnictwa i ginekologii – dr n. med. Jerzego Sarapa, byłego Ordynatora Katedry i Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych w Bydgoszczy, a obecnie kierownika Centrum. Placówka, w zakresie usług, oferuje również nowoczesną diagnostykę położniczą, ginekologiczną i onkologiczną.

W operacyjnym oraz małoinwazyjnym leczeniu zaburzeń urologicznych, m.in. nietrzymania moczu, specjalizuje się Prywatny Gabinet Urologiczny lek. med. Wiesława Jaskulskiego. Diagnostyka, która jest tu podstawą wywiadu obejmuje m.in. USG układu moczowego z oceną zalegania moczu po mikcji, cysto-uretroskopię oraz badanie uroflometryczne. Pełne rozpoznanie warunkuje dalsze leczenie w warunkach ambulatoryjnych bądź hospitalizację, a wszystkie procedury zabiegowe odbywają się w nowoczesnej sali operacyjnej.

Operacyjne leczenie wysiłkowego NM z zastosowaniem syntetycznej taśmy (TOT, TVT, Mini Arc Precise) oraz rehabilitację urologiczną z ćwiczeniami mięśni dna miednicy i ich elektrostymulacją, oferuje w zakresie prywatnej praktyki, specjalista urolog FEBU, lek. med. Daniel Lewczak. Dodatkową metodą terapii jest Urolastic – ostrzykiwanie cewki moczowej substancjami obliterującymi. Kwalifikacje do zabiegu poprzedzają badania diagnostyczne m.in. USG transrektalne, badania urodynamiczne oraz w zakresie chorób nowotworowych układu moczowego.

Wstydliwego problemu w nieinwazyjny sposób – laserową metodą IncontiLase – pozbędziemy się także w Osielsku koło Bydgoszczy, w Szpitalu Eskulap . Zabieg wykorzystuje funkcję smooth mode, w jaką wyposażony jest laser Er-YAG firmy Fotona w celu poprawy kontroli nad czynnościami fizjologicznymi, a przeprowadza go dr n. med. Joanna Kłyszejko – Molska, która specjalizuje się w małoinwazyjnych metodach leczenia ginekologicznego. Zabieg, który poprzedza konsultacja ginekologiczna, nie jest wykonywana w ramach refundacji przez NFZ. Ubezpieczenia honorowane przez placówkę na kwalifikacje i operacje to: medica, PZU, Luxmed i Ipa.

Centrum Medyczne Ikar  świadczy usługi w ramach m.in. Opieki Zdrowotnej, poradni specjalistycznych oraz rehabilitacji. Problem nietrzymania moczu u kobiet w poradni urologicznej skonsultujemy w placówkach: na ul. Fromborskiej 18 – z urologiem i chirurgiem ogólnym, dr n. med. Jerzym Siekierą oraz na ul. Szubińskiej 32 – z urologiem FEBU, dr n. med. Marcinem Miklasem. Poradnia urologiczna dysponuje zapleczem diagnostycznym w postaci laboratorium, pracowni RTG i USG. W związku z tym, iż placówka działa wyłącznie na zasadach komercyjnych, nie jest wymagane skierowanie.

W leczeniu chorób układu moczowego oraz narządów płciowych specjalizuje się zlokalizowane w Śródmieściu, Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Urologicznych Alfa-Med Urologia. Pełna diagnostyka USG oraz laboratoryjna, pozwala zaproponować dalsze leczenie NTM z zastosowaniem nowoczesnych, mało inwazyjnych metod  takich, jak syntetyczne taśmy TOT, odpowiednio dobrane do rodzaju i stopnia zaawansowania choroby.  Kadrę stanowią: specjalista urolog FEBU, lek. med. Paweł Niwiński oraz specjalista urolog, chirurg, lek. med. Wiesław Jaskulski. 

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…