Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Toruń

Lekarze wykonujący leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Toruniu

W Toruniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa leczenie nietrzymania moczu w Toruniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa, urologa i ginekologa-położnika.

dr n. med. Iga Serwińska

fizjoterapeuta

w Urointima-Med

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Toruń - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Toruniu na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 300 zł za leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn metodą Biofeedback natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 4900 zł (laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu).

Ile kosztuje leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Toruniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nietrzymania moczu (NTM) w toruńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Toruniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą TVT / TOT

  4500 zł

 • Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
  Bydgoszcz, Księdza Zygmunta Trybowskiego 14
  Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2 – BIOXEL – leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – 1 zabieg - 2000 zł Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2 – BIOXEL – leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – pakiet 3 zabiegi - 4900 zł

  od 2000 zł
  do 4900 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet metodą Biofeedback
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 8
  300 zł - I wizyta (koszt elektrody + diagnostyka + leczenie); 200 zł - kontynuacja leczenia

  od 300 zł
  do 300 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn metodą Biofeedback
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 8
  300 zł - I wizyta (koszt elektrody + diagnostyka + leczenie); 200 zł - kontynuacja leczenia

  od 300 zł
  do 300 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu HIFU
  Bydgoszcz, Księdza Zygmunta Trybowskiego 14
  pakiet 3 zabiegów - 3900 zł Leczenie WNM (Wysiłkowego Nietrzymania Moczu) – Autorska metoda HIFU + PRP + Kwas Hyaluronowy - 3500 zł

  1700 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu z wykorzystaniem nici
  Bydgoszcz, Księdza Zygmunta Trybowskiego 14
  Nici PDO - 2500 zł HIFU + nici PDO - 3200 zł

  2500 zł

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nietrzymania moczu (NTM) w innych miastach.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Toruniu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz Gabinet zabiegowy w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz

Problem nietrzymania moczu jest poważnym schorzeniem, dotykającym szczególnie kobiety (choć zmagają się z nim również mężczyźni). W chwili obecnej istnieje wiele metod leczenia tej choroby: kobiety, cierpiące na nietrzymanie moczu, poddać się mogą m.in. zabiegowi operacyjnemu (z wszczepieniem specjalnej taśmy) oraz laserowemu. Oferta niektórych klinik obejmuje również leczenie schorzenia za pomocą botoksu. Wybór odpowiedniego leczenia zależy od typu problemu oraz jego nasilenia.

Leczenie nietrzymania moczu w Toruniu – gdzie można się na nie udać

Kobiety, zmagające się z problemem nietrzymania moczu, w Toruniu pomocy szukać mogą w Szpitalu Specjalistycznym Matopat, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii. W ośrodku w przypadku nietrzymania moczu przeprowadza się operację z wykorzystaniem specjalnych taśm. Do placówki kobiety udać się mogą także na histeroskopię, laparoskopię (diagnostyczną i zabiegową), nacięcie gruczołu Bartholina oraz kontrolę drożności jajowodów (HSG). Oferta Szpitala obejmuje wyłuszczenie mięśniaków macicy drogą brzuszną, usunięcie endometriozy w bliźnie, plastykę ścian pochwy oraz korektę przyrosłych warg sromowych.

W Bydgoszczy, która znajduje się około 41 km od Torunia, na leczenie nietrzymania moczu (NTM) udać się można do Prywatnego Centrum Ginekologiczno-Położniczego Victoria. W ośrodku pacjentki z wysiłkowym, naglącym lub mieszanym nietrzymaniem moczu poddać się mogą zabiegowi z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch. W placówce za pomocą urządzenia przeprowadza się także procedurę obkurczania pochwy, plastyki warg sromowych oraz poprawy estetyki i funkcjonalności okolic intymnych. Oferta Centrum obejmuje ponadto niechirurgiczny lifting krocza nićmi Vaginal Narrower.

W Osielsku, który znajduje się około 46 km od Torunia, zabieg leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu wykonać może dr n. med. Joanna Kłyszejko, specjalistka ginekolog i położnik. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się m.in. w procedurach laserowych w ginekologii. Kobietym zmagające się z wysiłkowym nietrzymaniem moczum poddać się u niej mogą zabiegowi z wykorzystaniem lasera Er:Yag firmy Fotona. Stosuje go również do laserowego obkurczania pochwy. Jej oferta obejmuje ponadto laparoskopię ginekologiczną (operacje jajowodów, jajników i macicy).

 

Gabinet zabiegowy w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz Gabinet zabiegowy w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…