Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Łódź

Lekarze wykonujący leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa leczenie nietrzymania moczu w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa, ginekologa-położnika i urologa.

dr n. med. Krzysztof Szram

ginekolog-położnik

w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

10 / 10
dr n. med. Robert Bartkowiak

ginekolog-położnik

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

10 / 10
lek. Anna Zubrzycka

ginekolog-położnik

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

dr n. med. Maria Dresler

ginekolog-położnik

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Łodzi na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 180 zł za fizjoterapia w nietrzymaniu moczu u kobiet natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 3500 zł (leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą TVT / TOT).

Ile kosztuje leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nietrzymania moczu (NTM) w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nietrzymania moczu (NTM) w innych miastach.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Łodzi - gdzie najlepiej?

Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

Nietrzymanie moczu może przybierać różne postacie w zależności od przyczyny jego powstania. Wyróżnia się wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz nietrzymanie moczu z naglących parć. To pierwsze związane jest z osłabieniem mięśni dna miednicy, którego przyczyną jest ciąża, porody, zabiegi ginekologiczne, otyłość oraz duży wysiłek fizyczny. W drugim przypadku przyczyną jest najczęściej nadmierna aktywność pęcherza. Do innych przyczyn nietrzymania moczu można zaliczyć choroby neurologiczne, zapalenie pęcherza i przerost prostaty a także występowanie przetok pęcherzowo-pochwowych czy uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Leczenie nietrzymania moczu u łódzkich urologów i ginekologów

Lekarzem, do którego może udać się pacjentka na laserowe leczenie inkontynecji, jest lek. med. Waldemar Lech, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia w 1985 i II stopnia w 1990 roku), przyjmujący w gabinecie na terenie Łodzi. Przeprowadza on kwalifikacje oraz wykonuje badania urodynamiczne z zakresu cystometrii i profilometrii, kwalifikuje do zabiegów operacyjnych nietrzymania moczu a także przeprowadza zabiegi leczące pęcherz nadreaktywny oraz mieszaną postać nietrzymania moczu. Zabiegów z zakresu leczenia nietrzymania moczu u kobiet uczył się m.in. podczas pracy w Klinice Ginekologii Operacyjnej Instytutu Ginekologii i Położnictwa w Łodzi.

Leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn i kobiet oferuje także dr n. med. Ryszard Maranda, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia w 1986 roku) oraz urolog (specjalizacja II stopnia w 1988 roku), przyjmujący w swoim Gabinecie Urologicznym w Łodzi. Lekarz ten doświadczenie z zakresu leczenia nietrzymania moczu oraz innych zabiegów urologicznych zdobywał podczas pracy na Oddziale Urologii Szpitala Regionalnego w Tuszynku. Należy do Polskiego Towarzystwa Urologicznego. W leczeniu nietrzymania moczu stosuje nie tylko metody operacyjne, ale także zachowawcze z zakresu farmakologii lub ćwiczeń gimnastycznych.

Leczenie nietrzymania moczu to także propozycja medyczna Centrum Chirurgicznego Fragmat Med w Łodzi. Placówka ta wyposażona jest w laser Er:YAG firmy Fotona, za pomocą którego lekarz przeprowadza tutaj terapię wysiłkowego nietrzymania moczu złożoną z trzech etapów: leczenia przedniej ścianki pochwy, naświetlania ścianek pochwy oraz naświetlania przedsionka pochwy. Lekarz, wykorzystując w Centrum ten laser, wykonuje również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, np. rewitalizację narządów płciowych.

 

Kadra w KCM Beauty & Medical Spa Kadra w KCM Beauty & Medical Spa

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…