Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Warszawa

Szpital Medicover

Warszawa, ul. Rzeczypospolitej 5
7,9 / 10  •  Dobra  •  1710 opinii
  • Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu od 1200 zł
  • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą TVT / TOT od 2000 zł
  • Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u kobiet od 3500 zł
  • Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u mężczyzn od 3500 zł
  • Konsultacja ginekologiczna od 300 zł
  • Konsultacja urologiczna od 300 zł

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 17 różnych placówkach. Usługa leczenie nietrzymania moczu w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika, ginekologa i urologa.

lek. Joanna Wojciula

ginekolog-położnik

w SonoFem Centrum Medyczne

ocena 5,0 / 5  (4 opinii)
lek. Michał Barwijuk

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog plastyczny

w Medifem

ocena 4,5 / 5  (9 opinii)
dr hab. n. med. Tadeusz Issat

ginekolog-położnik, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości

w Medifem

lek. Agnieszka Harabin-Matysiak

ginekolog-położnik

w Premium Medical

dr n. med. Iryna Kozicka

ginekolog-położnik

w SkinClinic

lek. Marta Mączka

ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej, ginekolog plastyczny

w Centrum Medyczne Kobieta i Matka

dr hab. n. med. Przemysław Kosiński

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Warszawie na podstawie cenników z 17 placówek. Najniższa cena to 220 zł za leczenie nietrzymania moczu metodą pessaroterapii natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 7500 zł (leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą TVT / TOT).

Ile kosztuje leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nietrzymania moczu (NTM) w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nietrzymania moczu (NTM) w innych miastach.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w LUX MED Warszawa Gabinet zabiegowy w LUX MED Warszawa

Szacuje się, że około 4 milionów naszego społeczeństwa ma problem z mimowolnym oddawaniem moczu, a w grupie tej dolegliwość dotyczy prawie, co drugiej Polki. Wiadomo, że częstotliwość występowania wysiłkowego nietrzymania moczu (NTM) zwiększa się wraz z wiekiem i może występować w różnym nasileniu: małym, średnim lub dużym, stanowiąc problem socjalny oraz higieniczny. Schorzenie leczyć można farmakologicznie, chirurgicznie lub wykorzystując pole magnetyczne, a jedną z najnowszych i nieinwazyjnych metod jest zabieg przy użyciu lasera.

Nietrzymanie moczu – problem, który się leczy

Laserowe leczenie nietrzymania moczu  MonaLisa Touch™, zrealizujemy na Mokotowie, w Klinice Medycyny Estetycznej – AGKlinik Adam Gumkowski. Specjalista II stopnia chirurgii ogólnej oraz chirurgii estetycznej, którą zajmuje się od początku lat 90. XX w., dr Adam Gumkowski,  jest ponadto członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Kosmetycznej. Ukończył m.in. II International Course Advances of Plastic and Aesthetic Surgery w Barcelonie i w zakresie leczenia NTM, w razie konieczności, realizuje także małoinwazyjne zabiegi typu „sling”. Do kwoty 50 tys. PLN, istnieje możliwość finansowania zabiegów w ratach. 

Kliniczną skuteczność lasera MonaLisa Touch™ w terapii NTM, wykorzystuje również Klinika Medycyna Urody, która realizuje ofertę zabiegów dedykowanych kobietom i mężczyznom w każdym wieku. Do zespołu specjalistów należy m.in. lek. med. Barbara Jerschina – ekspert Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej (Antiaging) oraz specjalista w leczeniu powikłań po zabiegach z wypełniaczami jak również tych, z zakresu medycyny estetycznej wykonywanych na urządzeniach laserowych. Klinika realizuje system ratalny w zakresie finansowania wszystkich zabiegów.

W celu leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, istnieje metoda laserowego obkurczania pochwy laserem Erb-Yag Fotona Dualis SP – IncontiLase, którą stosuje Klinika Medycyny Estetycznej BeautymeD. Zabieg wygrał w prestiżowym konkursie Prix de Beaute Cosmopolitan 2013 jako najlepszy zabieg medycyny estetycznej. Gabinet posiada EuroCertyfikat wysokiego standardu obsługi i profesjonalizmu świadczonych usług oraz rekomendacje m.in. miesięcznika Uroda 2010. Twórcą, właścicielem i członkiem zespołu BeautymeD, jest dyplomowany specjalista medycyny estetycznej, dr Krzysztof Miracki, który posiada m.in. certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. 

W zakresie uroginekologii, innowacyjną terapię NTM wykonywaną laserem Er:YAG marki Fotona – IncontiLase, wykorzystuje również Nord Medica – Centrum Medyczne Piaseczno, zlokalizowane w samym centrum Piaseczna, w dogodnym punkcie na trasie z Warszawą, który obsługują zarówno ZTM jak i PKS. Nowoczesna placówka zapewnia odpłatne leczenie, a po sfinalizowaniu starań o pozyskanie kontraktu z NFZ, ma w planach bezpłatną obsługę ubezpieczonych pacjentów. W zakresie ginekologii estetycznej przychodnia prowadzi również terapię ujędrniania pochwy laserem Er:YAG – IntimaLase.

Klinika medycyny estetycznej i ośrodek SPA – SkinClinic to miejsce, które doceniły przede wszystkim gwiazdy, by wymienić Justynę Steczkowską czy Magdę Cielecką. Realizowane tu zabiegi oraz urządzenia posiadają prestiżowe certyfikaty FDA i CE. Wskazanej dolegliwości pozbędziemy się przy użyciu lasera MonaLisa Touch™, pod kierunkiem specjalisty z położnictwa i ginekologii, dr n. med. Iryny Kozickiej, starszego asystenta Specjalistycznego Szpitala Inflancka w Warszawie, która w klinice specjalizuje się w problemach nietrzymania moczu u kobiet. 

W centrum Warszawy, w Przychodnii Urologicznej UroVes,  problem NTM leczony jest polem magnetycznym z wykorzystaniem urządzenia NeoControl firmy Neotonus. Zabieg poprzedzają konsultacje, które przeprowadza dr Piotr Trypens – urolog oraz chirurg, wieloletni pracownik Kliniki Akademii Medycznej. Pacjentów przyjmuje również w Centrum Diagnostyki Medycznej Multi-Med w Warszawie. Leczenie obejmuje sesje 16 zabiegów, 2 razy w tygodniu, z których każdy trwa 22 minuty. Osoby ze skierowaniem po wcześniejszej rejestracji leczone są bezpłatnie.

 

Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów

*Źródło: Daily Mail 

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat leczenie nietrzymania moczu (NTM)