Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Gdańsk

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdańsku na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 600 zł za leczenie nietrzymania moczu metodą pessaroterapii natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 9000 zł (leczenie nietrzymania moczu u kobiet wstrzyknięciami okołocewkowymi).

Ile kosztuje leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą TVT / TOT
  Gdańsk, Wileńska 44
  Nietrzymanie moczu wysiłkowe - operacje pochwowe lub nadłonowe z użyciem taśmy (bez kosztów taśmy) - od 7350 zł Nietrzymanie moczu operacja brzuszna, operacja nietrzymania moczu metodą TVT - od 7000 zł

  od 7000 zł
  do 7000 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet wstrzyknięciami okołocewkowymi
  Gdańsk, Wileńska 44
  Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu Bulkamid

  od 9000 zł
  do 9000 zł

 • Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
  Gdańsk, Grunwaldzka 549
  cena dotyczy 1 zabiegu

  1500 zł

  Kowale, Andromedy 3

  1500 zł

  Gdańsk, Heweliusza 22
  laser Virgo pakiet 3 zabiegów 5000 zł

  2000 zł

  Gdańsk, Warszawska 100
  1 zabieg FOTONA DUALIS SP

  3200 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu metodą pessaroterapii
  Gdańsk, Szymanowskiego 2

  600 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu Loctal Megapulse HF FRAXX
  Gdańsk, Rajska 10
  leczenie nietrzymania moczu Loktal (kolejny zabieg) - 1000 zł

  od 1000 zł
  do 1300 zł

 • Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu LOKTAL RF
  Gdańsk, Rajska 10
  leczenie nietrzymania moczu Loktal (kolejny zabieg) - 1000 zł

  od 1000 zł
  do 1300 zł

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nietrzymania moczu (NTM) w innych miastach.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Kadra w Klinika Anti-Aging Invicta Kadra w Klinika Anti-Aging Invicta

Nietrzymanie moczu to wstydliwe schorzenie, na które cierpią przeważnie kobiety, zwłaszcza po menopauzie. Istnieją jednak metody, które pozwalają skutecznie pozbyć się problemu. Jeśli dolegliwość nie jest zaawansowana, wystarczą na ogół zabiegi rehabilitacyjne, polegające na ćwiczeniu mięśni, bądź leczenie farmakologiczne. W przypadku zaawansowanej choroby, konieczne jest wdrożenie leczenia zabiegowego. Jedną z metod operacyjnego leczenia NTM jest operacja chirurgiczna metodą TVT, polegającą na wykonaniu wewnątrz pochwy nacięcia i wprowadzenia więzadełka, które podtrzymuje cewkę moczową. Nietrzymanie moczu można leczyć także laserowo, poprzez przywrócenie napięcia mięśni miednicy oraz pochwy. Zabieg laserowy jest bezbolesny i bezinwazyjny, a pacjentka jeszcze tego samego dnia może wrócić do domu.

Leczenie NTM w Gdańsku

Znajdująca się w Gdańsku Wrzeszczu klinika Uro-Gyn zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem dolegliwości dna miednicy, w tym także nietrzymaniem moczu. Aby zdiagnozować dolegliwość, najpierw wykonywane są badania, takie jak uroflowmetria, cystometria lub ultrasonografia uro-ginekologiczna. Nietrzymanie moczu leczy się w placówce między innymi poprzez rehabilitację oraz pessaroterapię, czyli umieszczając w pochwie urządzenia, które wspierają rozluźnione mięśnie, powodujące wypływ moczu.

Osobom borykającym się z problemem nietrzymania moczu może także pomóc przyjmujący przy ul. Guderskiego specjalista urolog dr n. med. Krzysztof Szkarłat. Lekarz przeprowadza konsultacje, podczas których wykonuje takie badania jak USG układu moczowego oraz urofluometrię, a następnie dobiera odpowiednią metodę leczenia. Specjalista, poza rehabilitacją i farmakoterapią, stosuje w leczeniu NTM również zabieg założenia tzw. sztucznego zwieracza cewki moczowej.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) za pomocą taśmy polipropylenowej proponuje klinika Invicta. Zabieg polega wszczepieniu do pochwy specjalnej taśmy, która przytrzymuje cewkę moczową pod odpowiednim kątem, co pozwala odzyskać kontrolę nad wypływaniem moczu. Zabieg wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym w znieczuleniu ogólnym. W klinice można również wykonać badanie urodynamiczne, pozwalające zdiagnozować nietrzymanie moczu oraz inne choroby pęcherza, także u dzieci.

 

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…