Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Gdańsk

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa leczenie nietrzymania moczu w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez urologa, ginekologa-położnika i ginekologa.

dr n. med. Andrzej Rogoza

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

ocena 4,5 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Beata Makowska

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

ocena 4,0 / 5  (3 opinii)
lek. Paulina Przyłucka

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdańsku na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 1500 zł za laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 5000 zł (leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn taśmą).

Ile kosztuje leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą TVT / TOT
  Gdańsk, Wileńska 44
  + koszt taśm

  od 5000 zł
  do 5000 zł

 • Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
  Gdańsk, Grunwaldzka 549
  cena dotyczy 1 zabiegu

  1500 zł

  Gdynia, 10 Lutego 16
  kolejny zabieg - 1000 zł; pakiet 2 zabiegów - 2900 zł; pakiet 3 zabiegów - 3700 zł

  2200 zł

  Kowale, Andromedy 3
  1500 zł- laserowa plastyka krocza u kobiet z użyciem sondy 90 stopni 1800 zł- plastyka laserowa z użyciem koszyczka i dwóch różnych sond laserowych w tym 360 stopni

  od 1500 zł
  do 1500 zł

 • Leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn taśmą
  Gdańsk, Wileńska 44
  + koszt taśm

  od 5000 zł
  do 5000 zł

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nietrzymania moczu (NTM) w innych miastach.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Nietrzymanie moczu to wstydliwe schorzenie, na które cierpią przeważnie kobiety, zwłaszcza po menopauzie. Istnieją jednak metody, które pozwalają skutecznie pozbyć się problemu. Jeśli dolegliwość nie jest zaawansowana, wystarczą na ogół zabiegi rehabilitacyjne, polegające na ćwiczeniu mięśni, bądź leczenie farmakologiczne. W przypadku zaawansowanej choroby, konieczne jest wdrożenie leczenia zabiegowego. Jedną z metod operacyjnego leczenia NTM jest operacja chirurgiczna metodą TVT, polegającą na wykonaniu wewnątrz pochwy nacięcia i wprowadzenia więzadełka, które podtrzymuje cewkę moczową. Nietrzymanie moczu można leczyć także laserowo, poprzez przywrócenie napięcia mięśni miednicy oraz pochwy. Zabieg laserowy jest bezbolesny i bezinwazyjny, a pacjentka jeszcze tego samego dnia może wrócić do domu.

Leczenie NTM w Gdańsku

Znajdująca się w Gdańsku Wrzeszczu klinika Uro-Gyn zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem dolegliwości dna miednicy, w tym także nietrzymaniem moczu. Aby zdiagnozować dolegliwość, najpierw wykonywane są badania, takie jak uroflowmetria, cystometria lub ultrasonografia uro-ginekologiczna. Nietrzymanie moczu leczy się w placówce między innymi poprzez rehabilitację oraz pessaroterapię, czyli umieszczając w pochwie urządzenia, które wspierają rozluźnione mięśnie, powodujące wypływ moczu.

Osobom borykającym się z problemem nietrzymania moczu może także pomóc przyjmujący przy ul. Guderskiego specjalista urolog dr n. med. Krzysztof Szkarłat. Lekarz przeprowadza konsultacje, podczas których wykonuje takie badania jak USG układu moczowego oraz urofluometrię, a następnie dobiera odpowiednią metodę leczenia. Specjalista, poza rehabilitacją i farmakoterapią, stosuje w leczeniu NTM również zabieg założenia tzw. sztucznego zwieracza cewki moczowej.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) za pomocą taśmy polipropylenowej proponuje klinika Invicta. Zabieg polega wszczepieniu do pochwy specjalnej taśmy, która przytrzymuje cewkę moczową pod odpowiednim kątem, co pozwala odzyskać kontrolę nad wypływaniem moczu. Zabieg wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym w znieczuleniu ogólnym. W klinice można również wykonać badanie urodynamiczne, pozwalające zdiagnozować nietrzymanie moczu oraz inne choroby pęcherza, także u dzieci.

 

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat leczenie nietrzymania moczu (NTM)