Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Katowice

Klinika Magnuccy

Katowice, ul. 3 Maja 34
9,1 / 10  •  Znakomita  •  3496 opinii
  • Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu od 800 zł
  • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet wstrzyknięciami okołoce... od 2500 zł
  • Leczenie nietrzymania moczu HIFU od 1500 zł
  • Leczenie nietrzymania moczu komórkami macierzystymi od 2500 zł
  • Konsultacja ginekologiczna 200 zł

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lift Med

Rybnik, ul. Cegielniana 14(38 km od Katowic)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  627 opinii
  • Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u kobiet od 2000 zł
  • Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u mężczyzn od 2000 zł
  • Konsultacja ginekologiczna 180 zł
  • Konsultacja urologiczna od 150 zł

Lekarze wykonujący leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa leczenie nietrzymania moczu w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika, urologa i ginekologa.

lek. Bożena Klimczyk

ginekolog-położnik

w Centrum DER-MED Katowice

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Paweł Czerwik

ginekolog-położnik

w EsteDerm

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w Serafin Clinic

dr n. med. Magdalena Ciaciura-Jarno

ginekolog-położnik

w Serafin Clinic

dr n. med. Dagmara Pluta

ginekolog-położnik

w Serafin Clinic

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Katowicach na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 200 zł za leczenie nietrzymania moczu Emsella natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 3600 zł (leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u mężczyzn).

Ile kosztuje leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nietrzymania moczu (NTM) w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nietrzymania moczu (NTM) w innych miastach.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Katowicach - gdzie najlepiej?

Szacuje się, że ponad połowa cierpiących na nietrzymanie moczu kobiet, nie zgłasza się z tym problemem do lekarza. Nieleczone NTM prowadzi do stanów zapalnych układu moczowego, dróg rodnych oraz skóry krocza, a z powodu dyskomfortu psychicznego – nawet do społecznej izolacji. 

Słaby pęcherz – gdzie i jak leczyć?

Klinika Gyncentrum Ginekologia Plastyczna specjalizuje się w nowoczesnych, nieinwazyjnych metodach rewitalizacji i rekonstrukcji intymnych narządów kobiecych, a do leczenia indolencji, wykorzystuje technologię laserową MonaLisa Touch™. Zespół kliniki stanowią m.in. specjalista w zakresie chirurgii plastycznej, dr n. med. Tadeusz Witwicki, członek i założyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz specjalista I i II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa – prof. dr hab. n. med. Artur Jakimiuk, członek m.in. International Society of Gynekological Endocrinology. 

W pobliżu Laboratorium Analitycznego, przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie, laserową technologię w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu, stosuje także Śląskie Centrum Ginekologii Plastycznej i Estetycznej Siminplus, przy użyciu lasera Fotona. Leczenie polega na fototermicznym, nieablacyjnym napięciu i obkurczeniu pęcherza moczowego, a przeprowadza je dyrektor medyczny, specjalista, ginekolog-położnik lek. med. Bogdan Czarnecki, który praktykę rozpoczął w latach 80. XX w. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej oraz pracownikiem Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka. Klinika realizuje również kompleksową opiekę medyczną z zakresu położnictwa oraz ginekologii estetycznej.

Centrum Medyczne Angelius Provita jest kontynuacją wcześniejszej Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Provita, jaka powstała z inicjatywy dr n. med. Mariusza Kiecka i dr n. med Krzysztofa Grettka, a zmiana nastąpiła w 2011 r. Jej częścią była m.in. rozbudowa Poradni Ginekologicznej, która dziś oferuje leczenie nietrzymania moczu z zastosowaniem specjalnych syntetycznych taśm (m.in. TOA, TOT, TVT). Centrum dysponuje własnym szpitalem, który jako jedyna niepubliczna placówka tego typu w Katowicach, posiada certyfikat jakości instytucji CMJ. Dzięki podpisaniu umowy z NFZ w 2012 r., Angelius Szpital oferuje bezpłatną opiekę medyczną.

Mimowolne oddawanie moczu leczyć można również na Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym im. prof. Kornela Gibińskiego (ŚUM w Katowicach), pod kierunkiem Ordynatora Oddziału, prof. dr hab. n. med. Andrzeja Witka. Szpital przeprowadza m.in. operacje laparoskopowe metodą Burcha oraz zabiegi podwieszania cewki moczowej z użyciem taśm beznapięciowych. Oddział powstał w 2002 r. i posiada pełen zakres diagnostyki oraz terapii w zakresie ginekologii zachowawczej, operacyjnej i onkologicznej. Wyposażony jest m.in. w  pracownię ultrasonograficzną i urodynamiczną. 

Zabiegowe leczenie nietrzymania moczu posiada w swojej ofercie także Centrum Medyczne Panewniki, jakie wywodzi się z tradycji Gabinetu Ginekologicznego, który 28 lat temu w Katowicach i w Chorzowie stworzył specjalista chorób kobiecych i położnictwa, cytolog, anestezjolog, lek. med. Sławomir Bystrzejewski. Gabinet realizuje tradycyjne metody leczenia NTM, we współpracy z urologiem, wykonując operacje laparoskopowe, jakie wspomaga fizjoterapia urologiczna. Zabiegi przeprowadzane są w Klinice Ginekologiczno – Położniczej "Łubinowa 3" w Katowicach, gdzie pacjenci Centrum mają zapewnione bezpłatne, kompleksowe poradnictwo m.in. w zakresie inkontynencji

Zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej i przywrócenie jej normalnej funkcjonalności z użyciem lasera MonaLisa Touch™ oferuje Zięba Clinic w Piotrowicach. W zakresie ginekologii estetycznej z użyciem tej technologii, przeprowadzane są tu także zabiegi korekcyjne w leczeniu skutków menopauzy. Kierownikiem zespołu jest dr n. med. Małgorzata Zięba, która praktykę endokrynologiczną rozpoczęła w 1998 r. Wraz z profilaktyką i leczeniem, klinika zapewnia również kompleksową opiekę endokrynologiczną. 

 

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat leczenie nietrzymania moczu (NTM)