Odsysanie tłuszczu z brzucha Katowice

Liposukcja brzucha Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury liposukcja brzucha w 2 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 8000 zł w Klinika Galena, najwyższa to 8500 zł, natomiast średni koszt to 8250 zł.

Ile kosztuje liposukcja brzucha w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja brzucha w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja brzucha w innych miastach.

Liposukcja brzucha w Katowicach - gdzie najlepiej?

Liposukcja brzucha polega na mechanicznym usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z rejonów talii i przedniej ściany brzucha. To zabieg modelujący sylwetkę u osób nie mających znacznej nadwagi. Liposukcję wykonuje chirurg plastyczny, ponieważ jest to inwazyjny zabieg, wykonywany w znieczuleniu miejscowym bądź ogólnym. Przez skórę na brzuchu (w wybranych miejscach na zgięciu skóry) zostaje wprowadzona specjalna kaniula, której zadaniem jest rozbicie i rozluźnienie tkanki tłuszczowej, przeznaczonej do usunięcia, a następnie jej odessanie. Klasyczna liposukcja ssąca jest obecnie często łączona z technologią laserową, ultradźwiękową, wibracyjną czy wodną.

Chirurgia plastyczna w Katowicach – gdzie wykonać liposukcję brzucha?

Pacjentów, chcących odzyskać szczupłą sylwetkę dzięki liposukcji brzucha, na konsultacje i zabiegi zaprasza dr n. med. Marcin Sierociński, który jest specjalistą chirurgii ogólnej I stopnia oraz chirurgii plastycznej II stopnia oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Do modelowania sylwetki stosuje nie tylko klasyczną liposukcję, ale także liposukcję ultradźwiękową Vaser Lipo, liposukcję laserową Smarl Lipo i liposukcję wspomaganą strumieniem wody Body Jet. Uzyskaną w trakcie liposukcji tkankę tłuszczową wykorzystać może do wypełnienia innych rejonów ciała, w tym piersi czy pośladków, a w jego ofercie znajdują się także inne zabiegi modelujące sylwetkę, w tym plastyka powłok brzusznych i ramion oraz modelowanie łydek implantami.

W celu wykonania liposukcji brzucha można udać się także do kliniki chirurgii plastycznej NZOZ Euroklinika. Placówka dysponuje nowoczesnym aparatem do liposukcji laserowej Laser Cool Lipo amerykańskiej firmy CoolTouch. Urządzenie jest wyposażone w kaniulę z końcówką emitującą energię cieplną, która rozpuszcza tkankę tłuszczową i doprowadza ją do półpłynnej postaci, jaką łatwo odessać. Laser jest przystosowany nie tylko do eliminacji tkanki tłuszczowej, ale również do pozyskiwania jej w celu transferu w inne okolice ciała.

Liposukcja brzucha to jeden z zabiegów wyszczuplających sylwetkę, jakie oferuje Centrum Estetyki Ciała. Zabieg odsysania zbędnego tłuszczu można wykonać, wybierając jedną z kilku metod, jakie proponuje placówka. Liposukcja VASER HighDefinition Liposculpture to innowacyjna technika usuwania tłuszczu oraz modelowania sylwetki, pozwalająca na wydobycie zarysów mięśni. Liposukcję infradźwiękową NIL można stosować w znieczuleniu miejscowym, metoda jest skuteczna w usuwaniu dużych objętości tłuszczu, oferuje naturalny, gładki wygląd skóry bez nierówności. Lipoliza laserowa to małoinwazyjna technika; uwolniony tłuszcz jest pozostawiany w ciele pacjenta do samoistnego wchłonięcia.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja brzucha w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Gliwice, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat liposukcja brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…