Odsysanie tłuszczu z brzucha Kraków i okolice

Bezpośrednio w Krakowie nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja brzucha, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 15 innych klinik z okolicy Krakowa. Liposukcja brzucha można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Bieniek we Wrocławiu (231 km od Krakowa) w cenie 12000 zł lub w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (69 km od Krakowa) gdzie cena za liposukcja brzucha wynosi 8500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Bank Tkanek i Komórek

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26 (192 km od Krakowa)
7,8 / 10  •  Dobra  •  184 opinii
  • Liposukcja brzucha od 1500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Liposukcja brzucha najbliżej Krakowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury liposukcja brzucha w 15 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Bank Tkanek i Komórek, najwyższa to 12000 zł, natomiast średni koszt to 7357 zł.

Ile kosztuje liposukcja brzucha w najbliższej odległości od Krakowa?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja brzucha najbliżej Krakowa:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja brzucha w innych miastach.

Liposukcja brzucha w Krakowie - gdzie najlepiej?

Liposukcja jest zabiegiem, polegającym na redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych miejsc ciała. Najczęściej procedurę przeprowadza się w takich miejscach, jak brzuch, talia oraz pośladki. W chwili obecnej istnieje wiele rodzajów liposukcji (np. liposukcja ultradźwiękowa, laserowa, wspomagana strumieniem wody, infradźwiękowa). Należy pamiętać, że zabieg ten stanowi jedynie formę uzupełniająca proces odchudzania.

Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha za pomocą liposukcji w Krakowie – gdzie można udać się na zabieg

W Krakowie na usuwanie złogów tłuszczu z brzucha udać się można do Instytutu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik, w którym do usuwania tkanki tłuszczowej wykorzystuje się liposukcję ultradźwiękową drugiej generacji Vaser Lipo. Do ośrodku pacjenci poddać się mogą również lipolizie iniekcyjnej, która pozwala w sposób bezoperacyjny zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, oraz zabiegowi I-lipo (redukcja tłuszczu za pomocą lasera diodowego). Oferta Instytutu obejmuje ponadto przeszczep własnej tkanki tłuszczowej pacjenta (bogatej w komórki macierzyste) oraz plastykę powłok brzusznych.

Liposukcję brzucha wykonać może także lek. med. Marek Ciesiński, specjalista chirurg ogólny i chirurg plastyczny. Jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Posiada certyfikat uczestnictwa w Międzynarodowym Sympozjum Chirurgii Estetycznej. Za pomocą zabiegu liposukcji usuwa depozyty tłuszczowe z miejsc takich, jak np. brzuch, klatka piersiowa i pośladki, a także ramiona, uda, kolana oraz łydki. Osoby, zmagające się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, poddać się mogą u niego również lipolizie iniekcyjnej. Udać się do niego można na plastykę powłok brzusznych, powiększenie pośladków (za pomocą endoprotez), modelowanie kształtu łydek (za pomocą protez) oraz lifting ud.

Liposukcja brzucha w Krakowie jest także możliwa do przeprowadzenia w Klinice Janeczko, w której do modelowania sylwetki wykorzystuje się liposukcję laserową Palomar SlimLipo 3D. Zabieg wykonuje się w takich obszarach ciała, jak np. brzuch, bryczesy i uda wewnętrzne, jak również plecy, talia, pośladki oraz kolana. W ośrodku pacjenci poddać się mogą również zabiegowi lipolizy iniekcyjnej.

Więcej na temat liposukcja brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…