Odsysanie tłuszczu z brzucha Kraków

Lekarze wykonujący liposukcja brzucha w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa liposukcja brzucha w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Dominik K. Boligłowa

chirurg plastyczny

w SCM Clinic, ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
dr n. med. Rafał Pabiańczyk

chirurg plastyczny

w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

ocena 4,7 / 5  (33 opinii)

Liposukcja brzucha Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury liposukcja brzucha w 3 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 4000 zł w Klinika La Perla SPA Kraków, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 5333 zł.

Ile kosztuje liposukcja brzucha w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja brzucha w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja brzucha w innych miastach.

Liposukcja brzucha w Krakowie - gdzie najlepiej?

Liposukcja jest zabiegiem, polegającym na redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych miejsc ciała. Najczęściej procedurę przeprowadza się w takich miejscach, jak brzuch, talia oraz pośladki. W chwili obecnej istnieje wiele rodzajów liposukcji (np. liposukcja ultradźwiękowa, laserowa, wspomagana strumieniem wody, infradźwiękowa). Należy pamiętać, że zabieg ten stanowi jedynie formę uzupełniająca proces odchudzania.

Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha za pomocą liposukcji w Krakowie – gdzie można udać się na zabieg

W Krakowie na usuwanie złogów tłuszczu z brzucha udać się można do Instytutu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik, w którym do usuwania tkanki tłuszczowej wykorzystuje się liposukcję ultradźwiękową drugiej generacji Vaser Lipo. Do ośrodku pacjenci poddać się mogą również lipolizie iniekcyjnej, która pozwala w sposób bezoperacyjny zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, oraz zabiegowi I-lipo (redukcja tłuszczu za pomocą lasera diodowego). Oferta Instytutu obejmuje ponadto przeszczep własnej tkanki tłuszczowej pacjenta (bogatej w komórki macierzyste) oraz plastykę powłok brzusznych.

Liposukcję brzucha wykonać może także lek. med. Marek Ciesiński, specjalista chirurg ogólny i chirurg plastyczny. Jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Posiada certyfikat uczestnictwa w Międzynarodowym Sympozjum Chirurgii Estetycznej. Za pomocą zabiegu liposukcji usuwa depozyty tłuszczowe z miejsc takich, jak np. brzuch, klatka piersiowa i pośladki, a także ramiona, uda, kolana oraz łydki. Osoby, zmagające się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, poddać się mogą u niego również lipolizie iniekcyjnej. Udać się do niego można na plastykę powłok brzusznych, powiększenie pośladków (za pomocą endoprotez), modelowanie kształtu łydek (za pomocą protez) oraz lifting ud.

Liposukcja brzucha w Krakowie jest także możliwa do przeprowadzenia w Klinice Janeczko, w której do modelowania sylwetki wykorzystuje się liposukcję laserową Palomar SlimLipo 3D. Zabieg wykonuje się w takich obszarach ciała, jak np. brzuch, bryczesy i uda wewnętrzne, jak również plecy, talia, pośladki oraz kolana. W ośrodku pacjenci poddać się mogą również zabiegowi lipolizy iniekcyjnej.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja brzucha w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat liposukcja brzucha