Odsysanie tłuszczu z brzucha Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja brzucha, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 19 innych klinik z okolicy Częstochowy. Liposukcja brzucha można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (59 km od Częstochowy) w cenie 8500 zł lub w KCM Clinic w Jeleniej Górze (237 km od Częstochowy). Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Liposukcja brzucha najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury liposukcja brzucha w 19 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Bank Tkanek i Komórek Szpitala Pulsmed, najwyższa to 18200 zł, natomiast średni koszt to 8837 zł.

Ile kosztuje liposukcja brzucha w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja brzucha najbliżej Częstochowy:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja brzucha w innych miastach.

Liposukcja brzucha w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Liposukcja to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, służący do miejscowego likwidowania nagromadzonej tkanki tłuszczowej w okolicach ciała, w których ciężko pozbyć się nadmiaru tłuszczu nawet pomimo stosowanej diety i ćwiczeń fizycznych. Jednym z takich miejsc na ciele jest brzuch. Nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha można się pozbyć za pomocą odsysania tłuszczu, udając się na zabieg do kliniki chirurgii plastycznej. Różne metody liposukcji (klasyczna, wodna, ultradźwiękowa) umożliwiają trwałe pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha.

Gdzie można odessać tłuszcz z brzucha w Częstochowie

Lekarzem zajmującym się zabiegami odsysania tłuszczu z brzucha w Częstochowie jest lek. med. Ryszard Suliga, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia od 1984 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia od 1989 roku), który doszkalał się z różnych dziedzin chirurgii plastycznej na licznych kongresach i szkoleniach zarówno w Polsce, jak i za granicą: w 1998 roku brał udział w 4. Congres International de Lipoplastie Marseille we Francji (z zakresu liposukcji), a w 1997 roku uczestniczył w  International Course of Plastic Surgery w Polanicy Zdroju. Wśród innych przeprowadzanych przez niego zabiegów można wymienić: plastykę powłok brzucha i operacje plastyczne piersi.

Esteticmed to częstochowska Klinika Medycyny Estetycznej, do której można umówić się na zabieg liposukcji brzucha. Stosowana jest tutaj liposukcja infradźwiękowa NIL - tzw. wibroliposukcja za pomocą urządzenia Eva SP6, wyposażonego w głowicę LIPOMATIC 4 belgijskiej firmy Euromi. W celu eliminacji niechcianej tkanki tłuszczowej klinika ta proponuje także zabiegi lipolizy iniekcyjnej. Jedną i drugą metodą lekarz likwiduje nie tylko niechciany tłuszcz z brzucha, ale także usuwa tkankę tłuszczową takich okolic jak uda, podbródek czy biodra.

Liposukcja brzucha to także jeden z zabiegów, proponowanych przez Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej dr Olender znajdujący się w Żarkach-Letnisku (24 km od Częstochowy). Szpital ten wyposażony jest w nowoczesne urządzenie do liposukcji wodnej Body Jet firmy Human Med. Za jego pomocą, przy wykorzystaniu strumienia wodnego WAL, lekarz może odessać tłuszcz nie tylko z brzucha, ale także z innych okolic ciała, w których występuje on w nadmiarze, w tym z pośladków, ud i bioder a także kolan, ramion czy podbródka.

Więcej na temat liposukcja brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…