Odsysanie tłuszczu z brzucha Częstochowa

Lekarze wykonujący liposukcja brzucha w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa liposukcja brzucha w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

9,4 / 10

Liposukcja brzucha Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury liposukcja brzucha w 2 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 3000 zł w Centrum Medyczne Suliga, najwyższa to 4000 zł, natomiast średni koszt to 3500 zł.

Ile kosztuje liposukcja brzucha w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja brzucha w Częstochowa placówkach:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja brzucha w innych miastach.

Liposukcja brzucha w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Liposukcja to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, służący do miejscowego likwidowania nagromadzonej tkanki tłuszczowej w okolicach ciała, w których ciężko pozbyć się nadmiaru tłuszczu nawet pomimo stosowanej diety i ćwiczeń fizycznych. Jednym z takich miejsc na ciele jest brzuch. Nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha można się pozbyć za pomocą odsysania tłuszczu, udając się na zabieg do kliniki chirurgii plastycznej. Różne metody liposukcji (klasyczna, wodna, ultradźwiękowa) umożliwiają trwałe pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha.

Gdzie można odessać tłuszcz z brzucha w Częstochowie

Lekarzem zajmującym się zabiegami odsysania tłuszczu z brzucha w Częstochowie jest lek. med. Ryszard Suliga, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia od 1984 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia od 1989 roku), który doszkalał się z różnych dziedzin chirurgii plastycznej na licznych kongresach i szkoleniach zarówno w Polsce, jak i za granicą: w 1998 roku brał udział w 4. Congres International de Lipoplastie Marseille we Francji (z zakresu liposukcji), a w 1997 roku uczestniczył w  International Course of Plastic Surgery w Polanicy Zdroju. Wśród innych przeprowadzanych przez niego zabiegów można wymienić: plastykę powłok brzucha i operacje plastyczne piersi.

Esteticmed to częstochowska Klinika Medycyny Estetycznej, do której można umówić się na zabieg liposukcji brzucha. Stosowana jest tutaj liposukcja infradźwiękowa NIL - tzw. wibroliposukcja za pomocą urządzenia Eva SP6, wyposażonego w głowicę LIPOMATIC 4 belgijskiej firmy Euromi. W celu eliminacji niechcianej tkanki tłuszczowej klinika ta proponuje także zabiegi lipolizy iniekcyjnej. Jedną i drugą metodą lekarz likwiduje nie tylko niechciany tłuszcz z brzucha, ale także usuwa tkankę tłuszczową takich okolic jak uda, podbródek czy biodra.

Liposukcja brzucha to także jeden z zabiegów, proponowanych przez Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej dr Olender znajdujący się w Żarkach-Letnisku (24 km od Częstochowy). Szpital ten wyposażony jest w nowoczesne urządzenie do liposukcji wodnej Body Jet firmy Human Med. Za jego pomocą, przy wykorzystaniu strumienia wodnego WAL, lekarz może odessać tłuszcz nie tylko z brzucha, ale także z innych okolic ciała, w których występuje on w nadmiarze, w tym z pośladków, ud i bioder a także kolan, ramion czy podbródka.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja brzucha w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat liposukcja brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…