Odsysanie tłuszczu z brzucha Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja brzucha, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Szczecina. Liposukcja brzucha można przeprowadzić m.in. w MedKorekta Chirurgia Plastyczna i Estetyczna w Poznaniu (193 km od Szczecina) w cenie 6000 zł lub w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna w Zielonej Górze (177 km od Szczecina) gdzie cena za liposukcja brzucha wynosi 8000 zł. W wymienionej placówce liposukcja brzucha wykonuje chirurg plastyczny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Centrum Medyczne Meritum

Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28 (61 km od Szczecina)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  96 opinii
  • Liposukcja brzucha 11000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Liposukcja brzucha najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury liposukcja brzucha w 3 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 6000 zł w MedKorekta, najwyższa to 11000 zł, natomiast średni koszt to 8333 zł.

Ile kosztuje liposukcja brzucha w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja brzucha najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja brzucha w innych miastach.

Liposukcja brzucha w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Tkanka tłuszczowa, która gromadzi się na brzuchu może zaburzać harmonię sylwetki, zwłaszcza jeśli występuje ona w nadmiarze. Dlatego też część osób decyduje się na liposukcję, czyli odsysanie tkanki tłuszczowej. Zabieg ma na celu wymodelowanie brzucha i usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej. Chirurg plastyczny wspólnie z pacjentem wybiera optymalną technikę odsysania tłuszczu, która polega na wykonaniu niewielkich nacięć skalpelem i odessaniu przez nie komórek tłuszczowych za pomocą specjalnej kaniuli. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń lekarza.

Liposukcja brzucha w szczecińskich klinikach

W szczecińskiej klinice Dr Osadowska wykonuje się zabieg Body Jet, inaczej liposukcję wodną WAL, która nadaje tkance tłuszczowej nowy wymiar - odessany tłuszcz można wykorzystać do modelowania innych partii ciała, tzw. lipofilling. Dr Ilona Osadowska, posiadająca certyfikat DEKA ze szkolenia na temat użytkowania laserów medycznych, proponuje również mniej inwazyjną liposukcję SmartLipo, która jest poprzedzona laserowym rozbijaniem komórek tłuszczowych.

Przy al. Bohaterów Warszawy mieści się Centrum Medyczne Dom Lekarski, które w 2011 roku znalazło się w rankingu prywatnych szpitali wg Tygodnika Wprost. Nad chirurgią plastyczną pieczę sprawuje lek. med. Przemysław Czyżyk, posiadający certyfikat ze szkolenia z zakresu lipolizy farmakologicznej. W Domu Lekarskim wykonuje się korektę podskórnej tkanki tłuszczowej w brzusznych partiach ciała.

Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii Estetic oferuje alternatywę dla liposukcji czyli lipolizę iniekcyjną, która polega na wstrzyknięciu preparatu Aqualyx, rozpuszczającego tkankę tłuszczową w obrębie brzucha. Lekarz medycyny estetycznej dr n. med Piotr Zawodny, uczestnik warsztatów pt. "Intralipoterapia i adipocytoliza kawitacyjna kontra lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej", przeprowadza tu jeszcze lipolizę laserową urządzeniem Accusculpt, którego promieniowanie niszczy komórki tłuszczu.

W Centrum dermatologii laserowej, estetycznej i dermatochirurgi Laser - Medica istnieje możliwość poddania się laserowej lipolizy inwazyjnej przy użyciu lasera diodowego Velas 60, którym oprócz redukcji tłuszczu brzusznego wykonuje się  dodatkowo termolifting skóry. Chirurg dr n. med. Marcin Wiśniowski, który w 2011 roku uczestniczył w Ogólnopolskim Spotkaniu Użytkowników Systemów Alma Lasers oraz FotoFinder, modeluje brzuszne partie ciała urządzeniem i - lipo, oddziałującym na powierzchowną tkankę tłuszczową.

W klinice Manduk liposukcję brzucha wykonuje chirurg plastyczny Dr n. med. Andrzej Dmytrzak, który uczestniczył w sympozjum na temat przeszczepu tkanki tłuszczowej, zorganizowanym w 2007 roku w Milano. Placówka proponuje także usunięcie blizn po innych operacjach w obrębie brzucha i redukcję rozstępów. U dra Dmytrzaka można poddać się liposukcji tradycyjnej lub wibracyjnej PAL (Power - assisted liposuction), podczas której tkanka tłuszczowa jest odsysane przez drgającą kaniulę, dzięki czemu powierzchnia ciała po zabiegu pozostaje gładsza niż w przypadku metody tradycyjnej. 

W miejscowości Dobra Szczecińska przyjmuje dr Maciej Pastucha, chirurg plastyczny, który przeszedł szkolenie z zakresu chirurgi estetycznej we Wrocławiu pod patronatem IPRAS (Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej). Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastuch oferuje mini plastykę powłok brzusznych, obejmującą dół brzucha oraz liposukcję brzucha połączoną z wycięciem obwisłej skóry w ramach jednej operacji.

Więcej na temat liposukcja brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…