Odsysanie tłuszczu z brzucha Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja brzucha, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 18 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Liposukcja brzucha można przeprowadzić m.in. w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Komorowice (244 km od Bydgoszczy) w cenie 13000 zł lub w Centrum Medyczne Damiana w Warszawie (229 km od Bydgoszczy) gdzie cena za liposukcja brzucha wynosi 15362 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Centrum Medyczne Meritum

Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28 (233 km od Bydgoszczy)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  96 opinii
  • Liposukcja brzucha 11000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Liposukcja brzucha najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury liposukcja brzucha w 18 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Bank Tkanek i Komórek Szpitala Pulsmed, najwyższa to 18200 zł, natomiast średni koszt to 9165 zł.

Ile kosztuje liposukcja brzucha w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja brzucha najbliżej Bydgoszczy:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja brzucha w innych miastach.

Liposukcja brzucha w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

Dzięki ciągłemu udoskonalaniu technik zabiegowych pacjenci klinik chirurgii plastycznej oraz gabinetów medycyny estetycznej mają duży wybór metod wyszczuplania sylwetki. Osoby pragnące pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej z brzucha mogą wybrać klasyczną operację liposukcji wykonaną przez chirurga plastycznego, a także mniej inwazyjne techniki wykorzystujące fale ultradźwiękowe, światło lasera, ciśnienie wody i wiele innych sposobów.

W zależności od wybranej metody pacjent może być poddany znieczuleniu ogólnemu (stosowane w przypadku klasycznej liposukcji), po którym musi spędzić w klinikę dobę na obserwacji, bądź miejscowemu, umożliwiającemu mu opuszczenie ośrodka w tym samym dniu. Wybór techniki warunkuje również czas trwania zabiegu i okres rekonwalescencji. Najdłużej na powrót do normalnej aktywności czeka pacjent po operacji chirurgicznej, po której przez ok. 6 tygodni musi nosić specjalne ubranko uciskowe i wykonywać masaże. Z kolei nieinwazyjna liposukcja ultradźwiękowa nie wymaga rekonwalescencji i nie stosuje się przy niej znieczulenia.

Liposukcja brzucha w Bydgoszczy

Osoby zainteresowane liposukcją brzucha nie muszą ograniczać się jedynie do dużych aglomeracji typu Warszawa czy Kraków – interesującą ofertę prezentują także kliniki i gabinety w Bydgoszczy. W tym pięknym mieście znajduje się m.in. Centrum Medyczne Bieńkowski, w którym pacjenci mogą wybrać jedną z wielu metod wysmuklania brzucha. Ośrodkiem kieruje dr Wiesław Bieńkowski, uznany chirurg plastyczny, który przeprowadza klasyczną liposukcję oraz mniej inwazyjne procedury medyczne. Wśród wyposażenia jego gabinetu znajdują się wszystkie nowoczesne systemy wykorzystywane przy usuwaniu zbędnej tkanki tłuszczowej – specjalista stosuje liposukcję wibracyjną, laserową i wodną oraz inne techniki zabiegowe. Chętni na poddanie się jeszcze mniej inwazyjnym procedurom mogą udać się do współpracującej z Centrum kliniki Esteticmed. Właścicielami ośrodka są: dr Ilona Wnuk-Bieńkowska, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, oraz dr Marcin Bieńkowski, specjalista chirurg.

Ciekawą ofertą kusi klientów również bydgoskie Studio Kosmetyczne. Odwiedzające ośrodek osoby mogą liczyć na szereg zabiegów modelujących sylwetkę, w tym na liposukcję ultradźwiękową-kawitacyjną, czyli zabieg usuwający złogi tłuszczu i cellulit z brzucha, ud, talii i bioder. Podczas zabiegu ultradźwiękowa kawitacja rozbija komórki tłuszczowe i przekształca je w emulsję, a tłuszcz i toksyny są wydalane z ciała przez gruczoły potowe oraz układ naczyniowy i limfatyczny. Właścicielami gabinetu są: mgr Emilia Jaśkowiak oraz mgr Krzysztofa Przybysz. W salonie pracuje także Beata Michalska, zajmująca się wykonywaniem zabiegów laserowych i podologią.

Kolejną bydgoską placówką oferującą zabieg liposukcji brzucha jest Instytut Kosmetyczny Gigi. Specjaliści ośrodka przeprowadzają małoinwazyjny i cechujący się dużą skutecznością zabieg o nazwie liposukcja kawitacyjna. W celu usunięcia nadmiaru tłuszczu wykorzystują system fal ultradźwiękowych. Jego działanie polega na selektywnej destrukcji błon komórek tłuszczowych, a dzięki braku bezpośredniej ingerencji w ciało pacjenta tkanka łączna, nerwy i naczynia krwionośne nie ulegają uszkodzeniu.

Odsysanie tkanki tłuszczowej - oferta klinik chirurgi plastycznej w Bydgoszczy

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

Metodą usuwania tłuszczu z brzucha, która cieszy się sporym powodzeniem pacjentów, jest liposukcja laserowa. W Bydgoszczy oferuje ją m.in. ośrodek Laser-Med, w którym zabieg jest wykonywany przy pomocy systemu Palomar SlimLipo oraz specjalnego urządzenia do znieczulenia miejscowego. Po zabiegu specjalista gabinetu odsysa rozpuszczony tłuszcz specjalnym ssakiem pracującym w trybie wibracyjnym. Dużą zaletą zabiegu jest połączenie usuwania tkanki tłuszczowej z termoliftingiem skóry, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstania nierówności bądź obwisłej skóry.

Kolejne miejsce chętnie odwiedzane przez klientów to Studio Kosmetyki Profesjonalnej „Perfect Woman”. Osoby zdecydowane na pożegnanie się ze zbędną tkanką tłuszczową mogą w nim skorzystać z zabiegu Lipo Royal, czyli procedury polegającej na bezinwazyjnym usuwaniu komórek tłuszczowych. Zabieg określany jest jako liposukcja ultrasonograficzna, a jego działanie polega na rozbijaniu tłuszczu za pomocą fal ultradźwiękowych.

Popularnym miejscem jest również bydgoski Salon Pielęgnacji Urody Tiffany. W jego ofercie znajduje się liposukcja iniekcyjna zwana także lipolizą. Do personelu medycznego salonu należy m.in. Marianna Basikowska, certyfikowany kosmetolog, a także Anna Huk, kosmetyczka. Ci, którzy chcą pozbyć się tłuszczu z okolic brzucha, mogą poddać się w ośrodku zabiegom łączonym. Terapia składa się kriolipolizy Cryo Royal wykonanej wraz z liposukcją iniekcyjną, pacjenci mogą także wybrać połączenie tego zabiegu z kawitacją z falą akustyczną Cryo Royal.

Godny uwagi jest jeszcze jeden ośrodek, oddalony zaledwie godzinę jazdy od Bydgoszczy. To ABC-Med w Grudziądzu, praktyka lekarska prowadzona przez dr hab. med. Marka Modrzyńskiego, dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej. Specjalista przeprowadza liposukcję kawitacyjną, dzięki której usuwa złogi tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała, w tym z brzucha, łydek, ud, a także okolic kolan i podbródka. Ze względu na niedużą odległość doktor Modrzyński zachęca do wizyty nie tylko pacjentów z Bydgoszczy, ale i wszystkich zainteresowanych z województwa kujawsko-pomorskiego.

Więcej na temat liposukcja brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…