Odsysanie tłuszczu z brzucha Gdańsk

Liposukcja brzucha w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Liposukcja brzucha (inaczej lipoplastyka) to zabieg, polegający na usunięciu lokalnie nagromadzonego tłuszczu. Jego celem jest poprawa konturów sylwetki i wymodelowanie pożądanych kształtów ciała. Tkanka tłuszczowa jest usuwana dzięki specjalnym,  wprowadzanym pod skórę kaniulom, z końcówką odsysającą tłuszcz. Tkanka tłuszczowa jest doprowadzana do postaci półpłynnej poprzez wibracyjne ruchy kaniul lub dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak laser, a następnie odessana. Liposukcję brzucha może wykonać lekarz specjalizujący się w inwazyjnych zabiegach plastycznych, rekonstrukcyjnych i estetycznych, czyli chirurg plastyczny.

Liposukcja brzucha w Gdańsku – gdzie można wykonać zabieg?

Zabiegi liposukcji, w tym liposukcję brzucha, przeprowadza dr n. med. Janusz Zdzitowiecki. W obrębie brzucha zabieg skoncentrowany jest na przedniej ścianie brzucha wraz z miejscami pod piersiami oraz okolicach talii. Dr Zdzitowiecki posiada specjalizację chirurgii plastycznej II stopnia, chirurgii ogólnej I stopnia oraz anestezjologii i intensywnej terapii I stopnia, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz współzałożycielem Polskiej Fundacji Chirurgii Rekonstrukcyjnej, Plastycznej, Badania i Leczenia Oparzeń – ARS-MED.

Liposukcja brzucha należy do oferty Centrum Medycyny Estetycznej Laseroterapii La Nika. Klinika jest wyposażona w nowoczesne urządzenie do laserowej liposukcji – Slim Lipo. Podczas zabiegu pod skórę są wprowadzane cienkie kaniule, które jednocześnie emitują energię lasera bezpośrednio w tkankę tłuszczowa, rozpuszczając ją i odprowadzając upłynniony tłuszcz na zewnątrz. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, urządzenie emituje fale w dwóch długościach 924 nm oraz 975 nm, dzięki czemu skutecznie rozpuszcza tkankę tłuszczową i ma działanie liftingujące na skórę.

Liposukcję brzucha można wykonać w Derm-Estetyce, klinice medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, która znajduje się w oddalonej o 20 km od Gdańska Gdyni. Oferta obejmuje klasyczną liposukcję brzucha oraz innych partii ciała, takich jak uda, biodra, talia i pośladki. Do oferty należy również zabieg łączący liposukcję z plastyką brzucha (abdominoplastyką), podczas którego operacyjnie usuwany jest fałd skórno-tłuszczowy w środkowej i dolnej część brzucha. Operacja obejmuje również plastykę mięśni brzucha, co pomaga podkreślić talię. Oferta jest skierowana do pacjentek z nadmiernie rozciągniętymi powłokami brzusznymi po ciążach lub po gwałtownej utracie wagi.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja brzucha w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat liposukcja brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…