Odsysanie tłuszczu z brzucha Łódź

Lekarze wykonujący liposukcja brzucha w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa liposukcja brzucha w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed, Bank Tkanek i Komórek Szpitala Pulsmed

9,0 / 10

Liposukcja brzucha Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury liposukcja brzucha w 3 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Bank Tkanek i Komórek Szpitala Pulsmed, najwyższa to 4500 zł, natomiast średni koszt to 3333 zł.

Ile kosztuje liposukcja brzucha w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja brzucha w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja brzucha w innych miastach.

Liposukcja brzucha w Łodzi - gdzie najlepiej?

Liposukcja to przede wszystkim zabieg, który w kontrolowany sposób pozwala na pozbycie się niedostatków sylwetki spowodowanych lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dzięki nowoczesnym technologiom medycznym, zmniejszymy objętość i ilość tłuszczu w danym obszarze, a ponadto ukształtujemy wskazane partie i poprawimy ich wygląd.

Redukcja tłuszczu na brzucha

Wypłukiwanie tkanki tłuszczowej specjalnym roztworem wodnym to nowoczesna i bezpieczna metoda trwałego pozbycia się złogów tłuszczu – Body Jet ®, jaka stanowi propozycję chirurgii estetycznej Dream-med. Poprzez niewielkie nacięcie w skórze lekarz wprowadza w tkankę tłuszczową kaniulę w celu infiltracji przestrzeni międzykomórkowej, rozluźniając jej strukturę, nie uszkadzajac tkanki łącznej, nerwów i naczyń krwionośnych. Po uwolnieniu adipocytów, zostają one natychmiast usunięte  poprzez odessanie tą samą kaniulą, co zwiększa precyzję modelowania i zmniejsza inwazyjność procedury, która jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych i nie wymaga hospitalizacji.

Liposukcja Body Jet to również propozycja Centrum Chirurgicznego Fragmat-Med, a lekarze placówki szczególnie doceniają możliwość połączenia infiltracji z odsysaniem tłuszczu z brzucha z jednoczesnym podawaniem znieczulenia miejscowego, co zwiększa komfort procedury w porównaniu do tradycyjnej chirurgicznej liposukcji. Zaletą metody jest także regulowana moc strumienia wodnego, który uwalnia komórki tłuszczowe z tkanki łącznej, a podczas jednego zabiegu można usunąć 5 l tłuszczu na 100 kg masy. Zabiegi wykonuje dr n. med. Paweł Pisera, specjalista chirurgii plastycznej .

Za pomocą sond podciśnieniowych, nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych okolic ciała pozbędziemy się również w Klinice Chirurgii Plastycznej Este l’arte. Zabieg w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, wykonywany z cięć skórnych (ok. 1 mm długości), wykonuje się zazwyczaj symetrycznie po obu stronach ciała. Efekt procedury jest trwały i wymaga noszenia specjalnego uciskowego ubrania przez okres 4 tygodni po zabiegu. Gojenie operowanej okolicy trwa około 6 miesięcy i wiąże się ze stosowaniem ścisłych zaleceń, jakie pacjent otrzymuje od lekarza po zabiegu. Zespół medyczny kliniki tworzy m. in. dr n. med. Ryszard Bratoś, specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja brzucha w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat liposukcja brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…