Odmładzanie pochwy laserem Wrocław

Lekarze wykonujący odmładzanie pochwy laserem we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa rewitalizacja pochwy laserem we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

dr n. med. Mariusz Markuszewski

ginekolog-położnik

w DCG Centrum Medyczne

10 / 10
lek. Jakub Kunkiewicz

ginekolog plastyczny

w DCG Centrum Medyczne

9,0 / 10
lek. Wojciech Rogala

ginekolog-położnik

w DCG Centrum Medyczne

Odmładzanie pochwy laserem Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odmładzanie pochwy laserem w 2 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 1200 zł w Gabinet chirurgii i medycyny estetycznej dr Dzięgała, najwyższa to 1900 zł, natomiast średni koszt to 1550 zł.

Ile kosztuje odmładzanie pochwy laserem we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odmładzanie pochwy laserem w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny odmładzanie pochwy laserem w innych miastach.

Odmładzanie pochwy laserem we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Zabieg laserowego odmładzania pochwy stosuje się w przypadku spadku napięcia pochwy i jej rozluźnienia, które może być spowodowane licznymi porodami lub urazami okołoporodowymi, a także okresem menopauzy, wrodzonymi zmianami tkanki łącznej, zmianami związanymi z procesem starzenia się lub obniżeniem poziomu hormonów żeńskich. Odmładzanie pochwy laserem to metoda nieinwazyjna, bezpieczna oraz dająca szybkie rezultaty. Polega na wywołaniu efektu termicznego, który powoduje pogrubienie błony śluzowej (przez co pochwa staje się ciaśniejsza). Drugim efektem laserowego odmładzania pochwy jest bardziej efektywna praca śluzówki, co przyczynia się do lepszego nawilżenia pochwy. Zabieg trwa ok. 20 minut i przeprowadza go lekarz ginekolog. Zazwyczaj wykonanie jednego zabiegu laserowego odmładzania pochwy wystarcza, by osiągnąć satysfakcjonujący dla pacjentki efekt.

Gdzie we Wrocławiu można wykonać zabieg odmładzania pochwy laserem

Dermapuls Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej jest placówką, specjalizującą się m.in. w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Zabieg laserowego odmładzania pochwy wykonywany jest tu za pomocą Lasera Mona Lisa Touch, wyposażonego w specjalną głowicę ze skanerem, którą lekarz ginekolog wprowadza do wnętrza pochwy. W placówce tej w celu odmłodzenia pochwy stosuje się także nici liftingujące Vaginal Narrower (zabieg ten polega na założeniu dwóch specjalnych szwów w obrębie krocza).

Klinika Ginekologii Estetycznej dr n. med. Krzysztof J. Łątkowski we Wrocławiu jest placówką, specjalizującą się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Ośrodek ma w ofercie szeroki zakres zabiegów z tej dziedziny, m.in. zmniejszenie lub powiększenie warg sromowych, rekonstrukcję błony dziewiczej, korekcję blizn po cesarskim cięciu oraz odmładzanie pochwy metodą operacyjną oraz laserową. Zabieg odmładzania pochwy metodą laserową w Klinice Ginekologii Estetycznej stosowany jest także w przypadku powikłań, powstałych po przebytym procesie menopauzy, zabieg laserowy stosowany jest też w przypadku nietrzymania moczu.

Dr Kulczycka Centrum Estetyki także ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, w tym labioplastykę, waginoplastykę, korektę blizny po nacięciu krocza oraz zabieg odmładzania pochwy za pomocą lasera Beladona. Laser Beldona jest laserem dwufazowym, dzięki czemu impuls energii umożliwia ablację tkanki (w pierwszej fazie) oraz ich silne podgrzanie (w drugiej fazie).

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…