Odmładzanie pochwy laserem Poznań

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Odmładzanie pochwy laserem Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odmładzanie pochwy laserem w 3 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 900 zł w PROESTETICA Klinika dr Prager, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 1300 zł.

Ile kosztuje odmładzanie pochwy laserem w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odmładzanie pochwy laserem w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny odmładzanie pochwy laserem w innych miastach.

Odmładzanie pochwy laserem w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Laserowy zabieg odmładzający pochwę jest bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny. Wpływa on na poprawę elastyczności pochwy, odbudowę jej błony śluzowej a także lepsze nawilżenie waginy. Polecany jest kobietom po porodach, które odczuwają znacznie rozluźnienie pochwy oraz pacjentkom w okresie menopauzy, gdyż z wiekiem ilość kolagenu w ścianach pochwy ulega znacznemu zmniejszeniu. Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy trwa od 5 do 10 minut, a po jego wykonaniu pacjentka powinna powstrzymać się od aktywności seksualnej przez tydzień, unikać także gorących kąpieli i podnoszenia ciężarów.

Gdzie można odmłodzić laserowo pochwę w poznańskich centrach medycznych

Poznańskim lekarzem, do którego może udać się pacjentka na laserowe zabiegi rewitalizujące pochwę jest dr hab. n. med. Dariusz Szpurek, ginekolog i położnik (specjalizacja II stopnia w 1993 roku) oraz specjalista ginekologii onkologicznej (od 2009 roku), który szkolił się z zakresu takich zabiegów w The Laser Vaginal Rejuventation Institut of America i posiada certyfikat z odbycia kursu szkoleniowego "Laser Vaginal Rejuventation and Designer Laser Vaginoplsty" (z 2008 roku). Lekarz ten zajmuje się nie tylko laserowym odmładzaniem pochwy (LVR) ale także laserowym modelowaniem zewnętrznych narządów płciowych (DLV). Ponadto przeprowadza rekonstrukcje krocza, błony dziewiczej oraz plastykę pochwy i warg sromowych.

Odmładzanie pochwy laserem to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, proponowany również przez Centrum Medyczne Lekarze, znajdujące się w Poznaniu. Do takich zabiegów wykorzystywany jest tutaj laser Mona Lisa Touch, za pomocą którego można nie tylko poprawić napięcie i nawilżenie pochwy, ale także wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu. Z alternatywnych zabiegów odmładzających pochwę, oferowanych w tej placówce, można wymienić także laserową korekcję warg sromowych mniejszych (laser CO2), wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym oraz lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower.

Na rekonstrukcję korekcyjną waginy laserem można udać się także do Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej, gdzie, oprócz zabiegu laserowego odmładzania pochwy (LVR), pacjentka może poddać się także laserowemu modelowaniu krocza i sromu (DLV) oraz powiększeniu punktu G za pomocą rekombinowanego kolagenu. Ponadto przeprowadzane jest tutaj również odsysanie tłuszczu ze wzgórka łonowego, laserowa rekonstrukcja błony dziewiczej oraz niechirurgiczne powiększanie i ujędrnianie warg sromowych większych u mniejszych za pomocą preparatu Macrolane.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…