Lekarze wykonujący odmładzanie pochwy laserem

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 29 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 57 różnych placówkach. Usługa rewitalizacja pochwy laserem jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk

lekarz

w Twoja Klinika

ocena 5,0 / 5  (4 opinii)
lek. Michał Barwijuk

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog plastyczny

w Medifem

ocena 4,5 / 5  (9 opinii)
dr n. med. Andrzej Rogoza

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

ocena 4,5 / 5  (3 opinii)
lek. Jakub Kunkiewicz

ginekolog plastyczny

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny

ocena 4,5 / 5  (4 opinii)
lek. Monika Dobrowolska-Kwiatek

ginekolog-położnik

w Gabinet MoJa estetyka

ocena 4,3 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Beata Makowska

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

ocena 4,0 / 5  (3 opinii)
lek. Marta Ancuta

ginekolog-położnik

w CODE Centrum Medyczne

lek. Beata Mroczkowska

lekarz

w CODE Centrum Medyczne

dr n. med. Anna Horbaczewska

ginekolog-położnik

w Intima Clinic

lek. Anna Nieć (Kij)

ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej

w Intima Clinic

lek. Andrzej Kałamacki

ginekolog-położnik, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, chirurg plastyczny

w Intima Clinic

dr n. med. Agnieszka Kuczyńska

lekarz

w Twoja Klinika

lek. Jadwiga Homa

ginekolog-położnik, seksuolog

w Gabinet MoJa estetyka

lek. Paulina Przyłucka

ginekolog-położnik

w InviMed Gdynia

dr n. med. Mariusz Markuszewski

ginekolog-położnik

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny

lek. Wojciech Rogala

ginekolog-położnik

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny

lek. Ben Rhaiem Tahar

ginekolog-położnik

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny

lek. Beata Tulimowska

ginekolog-położnik

w Revival Clinic

lek. Dorota Pietrzyk

ginekolog

w Revival Clinic

lek. Marek Kowalik

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

w KOWALIKmedica

Odmładzanie pochwy laserem - informacje

Pochwa, tak jak każdy inny narząd zmienia się w czasie życia kobiety. Z upływem lat jej ściany stają się coraz mniej elastyczne, pochwa sprawia wrażenie zbyt dużej. Dzieje się tak najczęściej u kobiet, które rodziły drogami natury oraz w okresie pomenopauzalnym, kiedy spada poziom estrogenów. Najskuteczniejsze jest leczenie laserem. Bezbolesny zabieg i szybka rekonwalescencja to główne, ale nie jedyne zalety laserowego odmładzania pochwy.

Odmładzenie pochwy laserem - z nami znajdziesz dobrego lekarza!

W Częstochowie w Prywatnym Centrum Medycznym Medyk Centrum są wykonywane zabiegi odmładzania pochwy laserem MonaLisa Touch. Przeprowadza je założyciel i kierownik Centrum, specjalista ginekologii i położnictwa lek. med. Jan Bińczyk. Pracował w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Częstochowie oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie. Jest autorem artykułów „Ocena zabiegów przy użyciu lasera CO2- MonaLisa Touch” oraz „Ocena zabiegów laserem MonaLisa Touch w badaniach własnych”.

W klinice AGKlinik w Warszawie, zabiegi ginekologii estetycznej przeprowadza dr n. med. Robert Bartkowiak. Klinika w 2006r zajęła 4. miejsce w rankingu Klinik Chirurgii Plastycznej i Estetycznej tygodnika Wprost oraz VIII miejsce w rankingu szpitali tygodnika Newsweek. Dr Bartkowiak jest specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Uczestniczył w badaniu skuteczności preparatów pochodzenia naturalnego u kobiet dotkniętych problemem nietrzymania moczu. Jest autorem wielu prac naukowych. Doświadczenie zdobywał w Klinice Położnictwa i Ginekologii Akademii Medycznej w Warszawie.

Będąc w Poznaniu można skorzystać z oferty Specjalistycznego Gabinetu Ginekologiczno- Położniczego. Laserowym odmładzaniem pochwy zajmuje się tutaj dr hab. n. med. Dariusz Szpurek, specjalista ginekologii i położnictwa oraz onkologii ginekologicznej. W grudniu 2008r w The Laser Vaginal Rejuvenation Center of Los Angeles odbył szkolenie z zakresu zabiegów laserowych wykonywanych w ginekologii estetycznej, które przeprowadził twórca metody- David Matlock. W 2005r w Obagi Plastic Surgery And Dermatology Hospital, Riyadh w Arabii Saudyjskiej ukończył staż, dotyczący technik operacyjnych stosowanych w ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Jest autorem wielu publikacji, które pojawiają się w piśmiennictwie krajowym jak i zagranicznym.

Rose Medica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie to miejsce w Krakowie, w którym zabiegi laserowe w obrębie narządów płciowych wykonuje lek. med. Róża Sobocińska. Specjalista ginekologii i położnictwa, pracowała i zdobywała doświadczenie w Klinice Ginekologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i w Szpitalu im Gabriela Narutowicza w Krakowie. Posiada certyfikat, który potwierdza umiejętności wykonywania laserowych zabiegów ginekologicznych i medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, m.in. „Najnowsze trendy w diagnostyce i terapii u kobiet w okresie menopauzy” oraz „Echokardiografia i ultrasonografia płodu”.

W Szczecinie laserowe zabiegi rewitalizacji pochwy wykonuje dr n. med. Piotr Kolczewski, w swoim gabinecie EstheGyn. Dr Kolczewski jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Pracował w Szpitalu Szczecin Zdroje oraz w Oddziale Ginekologiczno- Położniczym 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie. Szkolił się nie tylko w Polsce, zdobywał wiedzę m.in. w Sztokholmie, Berlinie, Rotterdamie, Hadze i Pradze. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał, dzięki obronie pracy pt. „Polimorfizmy genetyczne w nadciśnieniu indukowanym ciążą”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, International Urogynecological Association i International Continence Society.

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem